Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda Lovren bude bio spreman, ne znam kakva je situacija sa njim. A takodje me zanima sta se desava sa Ingsom, koji bi trebao uskoro da pocne sa treninzima. Ings igra bolestan pressing, jedva cekam da se vrati, i da zauzme mesto Firminu.

    Novi golman
    Clyne-Novi stoper-Novi stoper-Moreno
    Novi zadnji vezni(Gundogan i Xabi)
    Can-Henderson
    Coutinho
    Ings-Sturridge

    Ovakav tim ocekujem sledece sezone
    Last edited by Brian McShtull; 22-12-15, 23:14.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • ''Cela priča poslednjih sedam dana je neviđena kampanja. Kako medijska, tako i u direktnom kontaku. Strašna hajka traje već mesec dana, kao lov na lisicu. Svi su ga pritiskali redom iz kluba. A ljudi iz Liverpula su bili samo kad su gledali meč protiv Čukaričkog'', ističe Goran Grujić u izjavi ''Novostima'' i konstatuje da se ''nekome očigledno žuri sa Markovim transferom''.

      Za razliku od tog ''nekog'', porodica Grujić ima drugačije planove, a to je da Marko ostavi dublji trag u Crvenoj zvezdi, pa tek onda, sa osvojenom šampionskom titulom da počne da vaga ponude iz inostranstva.

      ''Niti će Marko potpisati za Liverpul, niti će dobiti Džerardovu 'osmicu'. Sigurno je samo da ostaje u Zvezdi, s kojom ima ugovor, kako bi osvojio titulu i pokušao da napadne Ligu šampiona. Sa 19 godina i 19 utakmica vide ga svi u klubu kao spasioca, što je nonsens prve vrste'', poručio je Goran Grujić, posle čijih reči cela saga oko Markovog transfera u Liverpul dobija novu dimenziju.

      Sa Terzom uvek veselo

      Comment


      • Originally posted by Dzeki View Post
        Aman nije Zvezda platila Liverpulu milion evra nego je Liverpul dao Zvezdi milion manje zbog pozajmice.
        A klub je izašao u susret Grujiću zbog zahteva njegovog ćaleta da ovaj ostane u Zvezdi.
        Transfer je 7m evra. Ako je uopste transfer

        The Reds will receive 1million euros (£730,000) back as a loan fee after agreeing to let him remain in his homeland until the end of the season.
        Crveni (Misli se na Liverpul) ce dobiti 1milion evra nazad, kao proviziju od pozajmice posto su dogovorili da puste Grujica da ostane u domovini do kraja sezone. definisi "loan fee" kako god hoces to je ono sto Zvezda placa.

        Sto znaci da je transfer 6miliona. Jer Zvezda daje milion evra za pozajmicu tj 6 meseci. Racunaj sam koliko je to. I sto je apsolutna glupost kada se uzme u obzir kako svi pricaju kako dobri igraci mogu da se dovedu 300, 400 hiljada evra na godisnjem nivou. A mi dajemo 1m za 6 meseci.
        I da je Liverpul dao milion manje kako ti kazes opet je to glupost koju su ljudi u Zvezdi uradili. Razigravaces tebi bitnog igraca sledecih 6 meseci za drugi klub i pri tom si se odrekao 2, 3 igraca(taj milon). Meni izgleda kao glupost. I da uzeli su 10% od sledece prodaje. Kada su vec pristali na 6 bar da su uzeli 30%

        Izvinjavam se na offu navijcima Livera.

        Oni su kupili talenat za mizarne pare. Imaju do jaja trenera, daj Boze da se decko razvije u neku zverinu u sledecih par godina, a moze i pre. Pitanje je kako tj koliko hoce ili nece dobijati odmah na pocetku priliku. Opet, voleo bih da vec od dolaska pokida i bude u prvom timu i iznenadi sve navijace, ali to je malo verovatan scenario.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Liverpul i Siti su jedini koji još guraju na 4 fronta, ako bi prešao sada u januaru neku bi minutažu sigurno zakačio.....
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Da završimo i sa tim...

            Crvena zvezda je u poslednjih 10 dana dobila tri zvanične ponude za transfer našeg igrača Marka Grujića: od Anderlehta dva miliona evra, od Štutgarta pet miliona evra, i od Liverpula je dobila ponudu vrednu sedam miliona evra i 10 odsto od narednog transfera. Svi u Crvenoj zvezdi iskreno žele da Marko Grujić narednih 10 godina igra u našem dresu, ali finansijska situacija u našem klubu diktira donošenje drugačije odluke. Upravni odbor je ponude razmotrio i jednoglasno prihvatio ponudu engleskog velikana. Liverpul bi isplatio novac odmah, a igrač bi ostao u Crvenoj zvezdi do 01.07.2016. Želeli smo da ispoštujemo želju igračevog oca da Marko Grujić ostane do sledećeg leta u našem klubu i pristali smo da platimo Liverpulu milion evra za njegovu pozajmicu Crvenoj zvezdi od šest meseci. Ono sto želimo posebno da naglasimo jeste da celokupan iznos pripada samo i isključivo Crvenoj zvezdi.
            Sa Zvezdinog sajta...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nisam mogao u nedelju odgledati utakmicu, ali sam danas nahvatao LFCTV na Areni, pa sam pogledao reprizu i dobro sam uradio, pošto sada mogu imati svoje mišljenje koje se baš i ne podudara sa komentarima na ovoj temi
              #SOMI druže, dovoditi igrače kluba za koji navijaš u kontekst sa *ovnetom je u najmanju ruku baš bzvz...., verujem da si to napisao u afektu, ali bi ja na tvom mestu taj post obrisao
              Što se utakmice tiče, počeo bih sa Bogdanom, pošto po komentarima sam bio zaključio da je momak popasao sve što je krenulo ka golu, ali baš i nije tako bilo zar ne !?
              Niko nije našao potrebu da istakne onu odbranu protiv Igala 1 na 1 koja je bila baš bravurozna, a kod gola što nije loptu uhvatio iz prve ne daje pravo sudiji da ne dosudi posle evidentan prekršaj.
              Moram se složiti da se igra u 1. poluvremenu posle tog gola, a naročito pošto je ubrzo pao i 2. skroz raspala, ali u pljuvanju posle utakmice niko nije napisao da se i Škrtel povredio, i da je Leiva zauzeo njegovo mesto
              2. poluvreme je bilo kulikamo sadržajnije što se Liverpulove igre tiče gde su realno po igri bili mnogo bliži da se vrate u utakmicu, ali nije bilo nikog raspoloženog da sa jednim vrhunskim pasem ili centaršutem kruniše solidan broj dobrih napada....., tu bi još napomenuo da je sudija pogrešio za ofsajd kad je Firmino napokon izbio 1 na 1, i to ne da nije bio ofsajd nego ni blizu.
              Naravno kada se dobije po tamburi 3-0, teško je pronaći nešto pozitivno ali nije rezon ni ići linijom manjeg otpora i popljuvati sve živo, to je onda najlakše uraditi.
              #PiXarr, kod tebe bi replicirao odabir najbolje sezone Liverpula u poslednjih 25 godina, po meni je to bila sezona 2008/09 iz ere "debelog konobara" , tu mislim i na samu igru, i na rezultate.....,
              dok za ovu Brendanovu bi se mogao složiti da je bila najatraktivnija recimo iz ugla neutralnih navijača
              Hteo sam nešto napisati i Nesh-u i Frešku, ali me sada već mrzi, pošto sam na bolovanju imat ću vremena i posle
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Lovren bi trebao da bude desni centralni, a Sako levi u subotu. Mingolet se vraca na gol, i ocekujem da Benteke startuje umesto Firmina, i da Ibe ili Origi startuju umesto Lallane, ostalo sve isto.

                Od ovog meca samo ocekujem, da vidim strast i zelju kod igraca, ako to budem video bicu presrecan, pa i da izgubimo 0:5. Najmanji je problem izgubiti mec.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Comment


                  • 1 Sve sto sam napisao jeste bilo u afektu.
                    2 Necu brisati post jer sve sto sam rekao to i mislim i ne znam zasto moram da nekoga stitim samo zato sto je igrac Liverpula a on sa druge strane i nezasluzuje da nosi dres Liverpul, a realno ima ih, tako da imam pravo da kritikujem.
                    3 Nisam nikoga nazvao ovnom.
                    4 Ovaj klub za koga navijamo se zove Liverpul, jadan je od najvecih klubova svijeta i sa ovim rezultatima i pojedinim igracima ja nisam zadovoljan.
                    5 Mora bolje i mora konacno da se uhvati ritam u svakom pogledu, da se pocne pametno kupovati, da se zadrzavaju najbolji igraci, da se vezu dobri rezultati nekoliko sezona a ne da postajemo klub sredine tabele i da se zadovoljimo tim. Do tad cu da kritikujem kad imam razlog kao sto je ovaj bio. @Somborac
                    Last edited by SOMI; 23-12-15, 18:55.

                    Comment


                    • Tebra procitaj svoju poruku
                      Samo da ti kazem da navijas za klub koji nije osvojio titulu 1/4 veka, razmisli o tome.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Pregledah malo twiter i video sam nekoliko transfer tračeva....

                        Piše da je WBA opet zainteresovan za Enirikea. Bilo bi odlično da ga se rešimo sad u ovom roku. Nek daju koliko daju i nek ga vode... Koliko se sećam, on ima poprilično veliku platu. Tu bi rasteretili wage za neko pojačanje.

                        Pisalo je i da smo zainteresovani za ter Štegena...
                        Last edited by z0La; 23-12-15, 20:07.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Tebra procitaj svoju poruku
                          Samo da ti kazem da navijas za klub koji nije osvojio titulu 1/4 veka, razmisli o tome.
                          Procitao sam i sta ima tu biti smijesno.
                          A sto se tice Liverpula i pored toga sto nije osvojio titulu EL 20 i vise godina i dalje je jedan od najvecih klubova i najvecih brendova na svijetu i ne znam sta je tu sportno.

                          A ti nastavljas sa glupim provociranjem kao i po obicaju.

                          Comment


                          • Joel Matip se spominje, ne znam o tome nesto, ako neko zna vise, neka napise

                            Comment


                            • Originally posted by Pobeda.. View Post
                              Joel Matip se spominje, ne znam o tome nesto, ako neko zna vise, neka napise
                              Istice mu ugovor sa Salkeom, dosao bi kao slobodan igrac na leto. Izgleda je odbio produzenje ugovora pre neki dan.
                              sigpic

                              Comment




                              • Evo ga i Jose, pojavio se.

                                Last edited by Brian McShtull; 24-12-15, 18:46.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X