Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je veliki problem kod mnogih ljudi na forumu(ne samo na forumu), neke ljude shavataju kao neko bozanstvo, i sta god da urade oni su bogovi. A za onu drugu stranu, koju ne smatraju bozanstvom, sta god da urade oni su najgori olos.

    Rodgersu sam zahvalan, sto mi je priredio najbolju sezonu u poslednjih 20godina, ne zanima me uopste ko je bio igrac i ko je sta radio. On je covek sa prosecnim timom bio na klizanje od titule, i ne samo to, Liverpul je igrao najlepsi i najefikasniji fudbal od kad znam za sebe. Klopp je mnogo pametan covek, genije, ali on jos nista u Liverpulu nije uradio, da bih ga zaobilazio sa kritikama. Ne moze niko da mi kaze, da mozes da organizujes onako ekipu, da onako rastavi Siti 1:4, a da ne mozes da dobijes Njukasl, WBA i Watford. Ne zelim da se kritikuje Klopp, ali nije ni on sve perfektno do sada uradio(verovatno), i on se jos privikava na sve ovo, nije ni njemu lako.

    Danas se nisam iznervirao zbog gresaka Bogdana(ubacis coveka u vatru posle onakvih kikseva Minjolea,pritom siguran sam da je ono faul), ili onako glupe reakcije Skrtela, desava se to, sve je to sport, ni Sako covek nije kriv(ponavljam, decko nije fudbaler) sto je imao najvise loptu u nogama, gde su bili Can,Lucas i Henderson da preuzmu tu loptu od njega?? Najvise sam se nervirao, zato sto sam zelju i htenje za igru i preokret video samo kod dva igraca(Cana i Morena), ostali su svi bili suvi i hladni(tu mislim na napad najvise, koji se nije video), pogotovo su mi Kutinjo i Firmino upadali u oci...

    Liverpulovi navijaci moraju da se naviknu na ovo, Liverpul nije u stanju da dovodi top igrace, jedino sto moze to je da ih pravi, tako da se navikni na ovo i trpi. Imamo ogroman potencijal u ovom rosteru, samo treeba puno vremena i strpljenja, tek za jedno 3,4 godine, mozes da ocekujes ozbiljniju igru...
    Last edited by Brian McShtull; 20-12-15, 18:02.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by SOMI View Post
      Sve sami prosjek e to je ova ekipa. Koliko nas je Brendon unazadio to je nevjerovatno. Ova ekipa je duplo gora od one kada Brendon dosao.
      Sto se tice igraca koji su danas igrali. Firmino, sad i definitivno mogu reci da je decko zalutao u PL. Lik se ne moze sastaviti. Dno dna od igraca, poredjenje sa Suarezom u bilo kojem segmentu igre je glupost. Ne znam hoce li proraditi ali ovo sto sad igra i sto je igrao do sad je sranje. Lalana isto tako, jos jedan gmizavac koji nosi crveni dres. Sramota. Bogdan biser jos gori od Minjole ali to je skauting Liverpula. Hederson lik nije igrao sto godina i opet je bolji od ostali na terenu, a kad se sjetim da ga je Brendan htio otjerati. Nemam rijeci kakva grupa pedera nosi dres Liverpula. Jedini igraci koji bi trebali ostati u klubu su Kutinjo, Henderson, Dzan, Moreno, Clajn i Benteke ostaviti jos Ajba i Sakoa ostale otjerati govnjivom motkom. Probati od njih napraviti nesto ako ne ide i njih otjerati. Puno toga se nakupilo za ovih par godina.
      Ps izvinjavam se sto se ovako ruzno izrazavam ali stvarno je ovo preslo sve granice.
      Koji spin, Rodzers je Hendersona hteo da proda posle njegove lose sezone kod Kenija. Kada je ipak ostao, Rodzers mu je dao sansu i zahvaljujuci njemu je postao nesto sto lici na fudbalera.

      Videli smo kad se izgine na terenu da moze bilo ko da se dobije. Danas motivacija nula a i Klop zakasnio sa izmenama koliko god ga ja obozavao 7 godina unazad. Tim je 5. najjaci u ligi i dovoljno je dobar da ne primi 3 gola od Votforda.

      Brendan nije dorastao izazovu ali je bar doveo klub na taj nivo da ozbiljan trener kakav je Klop zeli da ga preuzme. U leto 2012. ekipu sa Dauningom, Spiringom i Adamom nijedno vece ime ne bi uzelo. Sad sto je on dosadan tip bez harizme i sto je zeleo vise nego sto objektivno moze... Tom Brendanu su svi punditi od Sky-a i BBC-a pa do Vladimira Novakovica predvideli 20. mesto kad je usao u ligu a on zavrsio 11. tako sto je igrao najlepsi fudbal u ligi i kontrolisao vecinu utakmica, na Libertiju prakticno svaku.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Koji spin, Rodzers je Hendersona hteo da proda posle njegove lose sezone kod Kenija. Kada je ipak ostao, Rodzers mu je dao sansu i zahvaljujuci njemu je postao nesto sto lici na fudbalera.

        Videli smo kad se izgine na terenu da moze bilo ko da se dobije. Danas motivacija nula a i Klop zakasnio sa izmenama koliko god ga ja obozavao 7 godina unazad. Tim je 5. najjaci u ligi i dovoljno je dobar da ne primi 3 gola od Votforda.

        Brendan nije dorastao izazovu ali je bar doveo klub na taj nivo da ozbiljan trener kakav je Klop zeli da ga preuzme. U leto 2012. ekipu sa Dauningom, Spiringom i Adamom nijedno vece ime ne bi uzelo. Sad sto je on dosadan tip bez harizme i sto je zeleo vise nego sto objektivno moze... Tom Brendanu su svi punditi od Sky-a i BBC-a pa do Vladimira Novakovica predvideli 20. mesto kad je usao u ligu a on zavrsio 11. tako sto je igrao najlepsi fudbal u ligi i kontrolisao vecinu utakmica, na Libertiju prakticno svaku.
        Upravu si za Hendersona igrao je poprilicno lose ali je doveden kao veliki talenat i bilo bi glupo prodati ga da bi igrao jedan Alen.

        Sto se tice Brendana i "pravljenja" ekipe, on je potrosi brdo novca a opet nista nije napravio i to je ono sto je najveci problem. Zamjenio igrace koji su bili los jos gorim a pri tome porosio ogroman novac. I u sustini vrsio presipanje iz supljeg u prazno i imao mnogo srece da se poklope neke stvari pa da uzme to famozno drugo mjesto.

        Kako god bilo treba da se naviknemo da je ovo jedan, skromno receno prosjecan tim i da nas na ljeto ocekuje ponovo nova rekonstrukcija. Iskreno mislio sam da Klop moze da napravi nesto i da se dokopa LS ali poslije ovoga danas... Nadam se nekom kupu i da se gura sto je moguce duze u LE.

        Comment


        • Originally posted by SOMI View Post
          Upravu si za Hendersona igrao je poprilicno lose ali je doveden kao veliki talenat i bilo bi glupo prodati ga da bi igrao jedan Alen.

          Sto se tice Brendana i "pravljenja" ekipe, on je potrosi brdo novca a opet nista nije napravio i to je ono sto je najveci problem. Zamjenio igrace koji su bili los jos gorim a pri tome porosio ogroman novac. I u sustini vrsio presipanje iz supljeg u prazno i imao mnogo srece da se poklope neke stvari pa da uzme to famozno drugo mjesto.

          Kako god bilo treba da se naviknemo da je ovo jedan, skromno receno prosjecan tim i da nas na ljeto ocekuje ponovo nova rekonstrukcija. Iskreno mislio sam da Klop moze da napravi nesto i da se dokopa LS ali poslije ovoga danas... Nadam se nekom kupu i da se gura sto je moguce duze u LE.
          Kod Brendana je mnogo vise do psihe i motivacije. On je fudbalski streber, nema prirodni trenerski osecaj. Pokaze na momente da ume ali onda dodatno zakomplikuje, cim nesto malo ne stima drasticno menja.

          Radio je u bas teskim okolnostima. Imas zadatak da vracas posrnulog giganta a ne mozes da pariras najjacima sa platama, ne mozes sam da dovodis igrace i ne mozes da dovodis igrace starije od 26 godina ako nisu slobodni ili jeftini kao Riki Lambert sa ne tako velikom platom. Mogao je i morao bolje ali osnovni zadatak po njegovom dolasku je bio da napravi osnovu za buducnost i neko vece trenersko ime i mislim da ce sa Klopom i 3-4 prava igraca ovaj tim biti mnogo jaci kada pojedinci dobiju sporedne uloge koje i treba da dobiju + manja minutaza. Nema lidera u ekipi i to je kljucno sto je BR usrao. Opet da nije, ne bismo imali Klopa. Nisam pametan.

          Videli smo da i ovi igraci kada izginu i kada su psihicki rastereceni mogu dosta. Pitanje je samo da li je FSG doveo Kloparu zato sto imaju ambicije da napadnu vrh ili zato sto je najbolji u dovodjenju igraca ispod radara koji posle mogu da se preprodaju. Ako je ovo prvo, ne treba da brinemo i bice sve ok za godinu dana.
          sigpic

          Comment


          • Kakav je plan i politika FSG vidjecemo na ljeto ili mozda cak sad u januaru... A kako je krenulo sa Grujicem, ocekuje nas ipak ovo drugo sto si napisao.

            Comment


            • Marko Grujic agrees Liverpool contract ahead of £5m move (Echo)
              Marko Grujic has agreed a five-year contract with Liverpool ahead of completing his £5million move from Red Star Belgrade.
              The highly-rated Serbia Under-21s midfielder is expected to fly to Merseyside this week to undergo a medical.
              Liverpool will pay Red Star 7million euros (£5million) to secure his services. However, under the terms of the deal, the Reds will receive 1million euros (£730,000) back as a loan fee after agreeing to let him remain in his homeland until the end of the season.

              Red Star have also negotiated a 10% sell-on clause.
              Liverpool chief executive Ian Ayre flew out to Belgrade last week to complete what is the first signing of Jurgen Klopp's Anfield reign.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ali kako su glupi u Zvezdi . Majstori
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Sto?
                  www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                  Comment


                  • Meni ovo nije jasno,plaćaju ceo milion za pozajmicu zašto,za te klince kad ih klub šalje na pozajmicu a ne kad ga ostavlja matičnom nakon kupovine mahom se uzima 50-250k ,negde i free a sad će Zvezda plaćati celu milku a da ne pričam o tome da se u velikom broju slučajeva igrač ostavlja samo kako bi se steko povoljniji položaj u pregovorima sa klubom koji prodaje i na kraju krajeva totalno je besmisleno uopšte nešto tako ugovarati,zašto se jednostavno ne smanji cena,ovako se samo prebacuje novac sa jednog na drugi račun 2x,to se nikad ne radi.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      Meni ovo nije jasno,plaćaju ceo milion za pozajmicu zašto,za te klince kad ih klub šalje na pozajmicu a ne kad ga ostavlja matičnom nakon kupovine mahom se uzima 50-250k ,negde i free a sad će Zvezda plaćati celu milku a da ne pričam o tome da se u velikom broju slučajeva igrač ostavlja samo kako bi se steko povoljniji položaj u pregovorima sa klubom koji prodaje i na kraju krajeva totalno je besmisleno uopšte nešto tako ugovarati,zašto se jednostavno ne smanji cena,ovako se samo prebacuje novac sa jednog na drugi račun 2x,to se nikad ne radi.
                      Mora da lepse Terzanu zvuci kada se hvali da je prodao igraca za 7 miliona, nego li 6.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Aman nije Zvezda platila Liverpulu milion evra nego je Liverpul dao Zvezdi milion manje zbog pozajmice.
                            A klub je izašao u susret Grujiću zbog zahteva njegovog ćaleta da ovaj ostane u Zvezdi.
                            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • Skrtel ce duze odsustvovati, moguc dolazak Subotica na pozajmicu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sad baš pročitah da će Skrtel pauzirati 6 sedmica.

                                Znači, ako Lovren ne bude spreman da igra protiv Lestera, očekujemo duo Sakho-Toure? Već zamišljam situaciju u kojoj Vardy ide 1na1 sa Toureom....

                                A možda stavi i Cana na štopera?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X