Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • spominje se kevin groskrojc

    Comment


    • Bar nešto.....


      ¡Si Señor!

      Comment



      • Last edited by Scouser; 12-12-15, 16:06.

        Comment




        • Nijednu pressicu nisam propustio, od kako je dosao otac.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Davno nisam video nekoga u svetu fudbala, da je ovoliko realan i inteligentan. Prosto mi se povraca, kada pogledam intervju LVGa, Pellea, Wengera, Murinja i ostalih strucnjaka.

            Ima nesto u njemu, on je neverovatan mix empirijskog i racionalnog. Hvala ti boze, sto si ga napravio. Da nama pravim ljubiteljima fudbala vrati neku nadu.


            Naravno da se ne propusta nijedan, pre tekme, posle tekme u tunelu i posle tekme u mediaroomu.
            Last edited by Brian McShtull; 12-12-15, 21:59.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ja volim Rafine presice kad su cisto fudbalske meni je to poezija...ovaj je na sve to karizmatican,duhovit i jos realan i fudbalski potkovan do maksimuma

              Rafa je sto bi se reklo vise fudbala zaboravio nego sto to neki strucnjaci znaju uopste,ali nije karizmatican i pogubi se cim se pocnu spominjati odnosi medju igracima,itd itd

              Svakako Klopp broj 1 u tome slazem se apsolutno

              Pep je majstor naravno i veoma inteligentan,ali ne prica iskreno i realno ponekad nego je demagog
              Last edited by AK47; 12-12-15, 22:02.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Pep je vrhunski fudbalski strucnjak, kao i svi ostali koje sam naveo. Ali niko od njih nije realan, tacnije i ovako imamo mnogo malo realnih ljudi. Ljudi koji mogu da budu samokriticni, umereni u svemu, da znaju da pobede i da izgube. To je danas mnogo retko, i zbog toga je Klopp iznad ostalih, svaki trener(covek) bi trebao da se ugleda na ovog coveka. Od Murinja pa do Pepa, oni su mozda i bolji fudbalski znalci od Kloppa, ali ovakvu harmoniju nikada nece moci da postignu.




                Opa, pocrveneo sam(ja ionako volim crvenu) , samo udrite po negativnoj, jbe mi se.
                Last edited by Brian McShtull; 12-12-15, 23:21.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment



                • Lucas klupa.

                  Comment


                  • Sakho fali..

                    Comment


                    • kolko lose branimo prekide strasno

                      Comment


                      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment





                        • Mene je sramota sto sam pomislio da mi mozemo da se borimo za titulu, bio sam ponet ovom euforijom zbog Kloppa, pa sam zaboravio ko je nama na golu.
                          Da li iko misli da je moguce osvojiti bilo sta sa ovim bolidom?
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • 1450041934734.jpg

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              Da li iko misli da je moguce osvojiti bilo sta sa ovim bolidom?
                              Pretpostavljam da te ova vest nece mnogo usreciti onda.

                              sigpic

                              Comment


                              • Da li mislis da je bilo koji navijac Liverpula srecan sa njim?

                                Da li bi ti bio srecan da ti on brani u Junajtedu?
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X