Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mare LFC

    Sto to?! Smesna cena, jeste da ne mozem da igra u prvom timu, ali da decko ima znanje ima. Ja bih ga rado video primer u Unitedu. Bas mizaran rizik. I ako ne uspe mozes da ga prodas Rusima ili tako nekome za tu istu kintu..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Takve postove treba sankcionisati,nisam citao skoro pravilnik ali bez ikakvih argumenata,ma ni prosto prosirena recenica,samo " fejspalm" i ime pa ti posle gledaj u pasulj sta je pesnik imao na umu.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Pa mi smo bas ozbiljan klub (makar u mojoj glavi) da bi se dovodio Marko Grujic.Neka ide u Hanover i tako te ekipe,ali nije za ovakve klubove.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Uz duzno postovanje ali kada jedan Joe Alen jeste, Carli Adam, ili Kleverli i Gibson zasto ne i on?!

          Plus bi radio sa Klopom?! Imao vrhunske uslove, redovna primanja sve sto ovde nema?! A nije bas da je decko dileja.. Bas ne vidim razlog za toliko osporavanje. Cist primer da bih ja njega, Sergeja MS rado video. Igraci koji nisu drvece, a cija je cena smesna i mogu da napreduju mnooooogo.

          Kao navijaca Zvezde najvise bih voleo da ostane do kraja Avgusta. Ili da ode u neki manji klub gde ce igrati, ali ako pozove primer Liverpul tesko da ce odbiti
          Last edited by l1m4r; 10-12-15, 17:13.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Uz duzno postovanje ali kada jedan Joe Alen jeste, Carli Adam, ili Kleverli i Gibson zasto ne i on?!

            Plus bi radio sa Klopom?! Imao vrhunske uslove, redovna primanja sve sto ovde nema?! A nije bas da je decko dileja.. Bas ne vidim razlog za toliko osporavanje. Cist primer da bih ja njega, Sergeja MS rado video. Igraci koji nisu drvece, a cija je cena smesna i mogu da napreduju mnooooogo.
            Doslo je vreme da se stane sa Alenima i Adamima. Samo Ilkaj Gindogan.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Uz duzno postovanje ali kada jedan Joe Alen jeste, Carli Adam, ili Kleverli i Gibson zasto ne i on?!

              Plus bi radio sa Klopom?! Imao vrhunske uslove, redovna primanja sve sto ovde nema?! A nije bas da je decko dileja.. Bas ne vidim razlog za toliko osporavanje. Cist primer da bih ja njega, Sergeja MS rado video. Igraci koji nisu drvece, a cija je cena smesna i mogu da napreduju mnooooogo.

              Kao navijaca Zvezde najvise bih voleo da ostane do kraja Avgusta. Ili da ode u neki manji klub gde ce igrati, ali ako pozove primer Liverpul tesko da ce odbiti
              Mozda bi se i dobro pokazao,ali bolje ne eksperimentisati,moje misljenje.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Pa nije da dajes 30 mil za njega nego ces dati 5 i to mozes ovim slepcima dati na 50 rata .

                Ja bih rizikovao rado.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Jasno ali ni taj Ilkaj nije bio Otac dok nije doso kod Klopa

                  Ne vidim nista lose u ovom povezivanju,on trenutno vazi za top talenta sa kojim se povezuju i Junajted,Celzi(po Telegrafu) tako da to nije nikakva uvreda.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Od Balkanaca samo pojedini Hrvati i Pjanic dolaze u obzir.

                    Imamo dovoljno potencijala i radilica. Treba nam malo gotovog proizvoda i lidera.
                    sigpic

                    Comment


                    • Za te pare se uzima odmah, posaljes ga na pozajmicu, pa ako zasluzi dovedes ga u prvi tim. Uvek mozes da ga prodas za vise od tih 5miliona, Markovica si doveo za 25miliona, a ne mozes po meni veci potencijal za 5miliona. Kod ovog transfera ne mozes nista da izgubis, a sigurno dobijas...naravno da nam treba Ilkaj, ali to nema veze sa Grujicem.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post
                        Od Balkanaca samo pojedini Hrvati i Pjanic dolaze u obzir.

                        Imamo dovoljno potencijala i radilica. Treba nam malo gotovog proizvoda i lidera.
                        Ovaj post treba da ide u top 10 postova na forumu. Da postoji ta tema.

                        Ova je isto kao da si rekao mozemo da dovedemo Barklija za 20 mil u Januaru, Prowsa za 20, Sinkgravena 15m, Kalhanoglua ali necemo zato sto "nam" treba lider. Nisi rekao ali kao da jesi. (Bzvz sam uzeo imena i cene) ali skapiraces valjda poentu.
                        Ako mislis da mozes da dovedes lidera i dobar proizvod za male pare u januaru srecno Vam bilo. I da propustis nekog talenta na kome sigurno neces izgubiti pare, do jaja.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Ovaj post treba da ide u top 10 postova na forumu. Da postoji ta tema.

                          Ova je isto kao da si rekao mozemo da dovedemo Barklija za 20 mil u Januaru, Prowsa za 20, Sinkgravena 15m, Kalhanoglua ali necemo zato sto "nam" treba lider. Nisi rekao ali kao da jesi. (Bzvz sam uzeo imena i cene) ali skapiraces valjda poentu.
                          Ako mislis da mozes da dovedes lidera i dobar proizvod za male pare u januaru srecno Vam bilo. I da propustis nekog talenta na kome sigurno neces izgubiti pare, do jaja.
                          Odakle ti da mislim da mozemo do lidera u januaru? Hocu samo Sanea ako moze, istinski potencijal ili ako neki proveren igrac za male pare moze da pojaca rotaciju. JSL me ne interesuje.

                          Na leto klasa vezni. A Grujice i Zivkovice rado prepustam ostalim rivalima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nece da skodi Grujic za 5m. Videcemo kakav plan ima Klopp za njega, Terzi treba lova, znaci to je vec dogovoreno.
                            Moze Gruja da upadne u rotaciju umesto Allena, videcemo i da li ce ostati na loan u Zvezdi ili ga Klopp zeli odmah u klubu.
                            Ali tacno je da nama trebaju game changeri odmah.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Grujic ima veci potencijal od Matica. U napadu je mnogo talentovaniji i mislim da moze da bude bolji igrac od njega.

                              Najbolje da se otkupi u januaru, i ostavi do kraja sezone. Barem kao navijac jednog i drugog kluba bih to voleo

                              Comment


                              • Pise li se nesto kolko ce para imati na raspolaganju i kada(januar,leto)?
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X