Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ¡Si Señor!

    Comment


    • Dany i Hendo na klupi...

      Ipak nema Allena u prvih 11. Nešto ofanzivnije nego što sam mislio...

      p.s. Cou-a ni na klupi...?
      Last edited by z0La; 29-11-15, 15:21.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Cou izasao zbog blagog istegnuca tetive, cista predostroznost sto ne igra danas, a i svidja mi se sto ne igra, pokazuje snagu klupe, mislim da i sa ovom postavom izlazimo na kraj sa Labudovima. Ofanzivno bas, vezni red prava presing masina.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • prebitna pobeda. drago mi je da je staridz ok.

          Comment


          • U sredu protiv S'otona nadam se baš rezervnom sastavu u kupu, plus ovi povratnici bi isto mogli odigrati koji minut...., i jedva čekam da vidim napad Cou, Deni i Firmino, možda već u nedelju protiv Svraka
            ¡Si Señor!

            Comment


            • 11 pts from Klopp's first 6 games.

              Klopp's first 6 PL games at LFC: Spurs (a), Soton (h), Chelsea (a), Palace (h), Man City (a), Swansea (h)
              Sasvim solidno za ovako težak raspored...



              Voleo bih da vidim Bogdana u sredu...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Sve smo bolji,bas se radujem svakoj utakmici.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Bas losa utakmica, Can je bas lose odigrao, primetan je bio nedostatak Lukasa. U poslednjih 20minuta nismo imali kontrolu meca.

                  Ali koga je briga, bitna su tri boda, na 4boda smo od top4, na 6 od prvog mesta. Ja verujem (nadam se), da uz pomoc nekih srecnih okolnosti mozemo i do titule, imamo ubedljivo najlaksi raspored do kraja sezone. Henderson ce biti kljucan igrac za nas uspeh ove sezone, on je ipak mnogo mnogo bolji od Cana, sto se videlo i danas u poslednjih 30minuta, veliki ce upgrade biti Hendo u vezi i Staridz u napadu.
                  Last edited by Brian McShtull; 29-11-15, 20:59.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Čan je pao tokom utakmice, krenuo je odlično i polako je tonuo kao i celi tim.....
                    I Lovren je krenuo kao Humels, pa je na kraju paničio, uostalom kao i cela ekipa, ali mišljenja sam da će to Jirgen i Željko brzo izbrusiti, pa bi onda stvarno mogli završiti u top4
                    O tituli realno ne mogu pisati, jer bi mi najveći argument bio da ni drugi ne igraju ništa senzacionalno, a to onda nije to...., mnogo je bitno vezati sada još koju pobedu i što pre i zvanično istači kandidaturu za LŠ nagodinu
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Ja bih vise voleo da iskoristimo ove sezone, dok je Pelle jos trener Sitija, i dok Junajted i Celsi jos nisu onakvi kakvi bi mogli da budu, ako dodju Carlo i Gvardiola da vode Siti i Junajted, mi mozemo da se oprostimo od titule na duzi period. Nadam se da ce Klopp uzeti jednog wc igraca u januaru, i ozbiljno da se napadne titula. Realno raspored nam je dobar, sve nam ide na ruku, samo jos malo da se doradi ovaj tim, i bicemo super. Sledece kolo Njuka, koja se raspada, mora da se dobije lagano, sa 2,3 gola razlike. Ove sezone su nam sanse vece, nego one 13/14, te godine su i Siti i Celsi bili dosta jaci, dok mi sada imamo dosta duzu klupu i Kloppa na njoj. ;)
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Prvih 15-20 minuta zaista impresivno, odavno nisam video onakav presing da igra Liverpool. Kasnije fizicki pali, tanak je tim ovo, dok su svi povredjeni, jer je prakticno isti tim igrao u cetvrtak..

                        Sada ide serija protiv slabijih ekipa, do Uniteda i Arsenala.

                        Prerano je pricati o tituli, treba se skoncentrisati na TOP..

                        Comment


                        • Nabijem i vas i titulu, ne mozete sekunda da uzivate.

                          Koliko god da je liga oslabila, ne mozemo mi nista bez 4-5 igraca koji ce ciniti kicmu. Mi imamo dve klase u timu od kojih je za jednog Baja otpevao Snovi od stakla. Imamo jos neke potencijalne klase al nije dovoljno.

                          Da mi treba titula navijao bih za Barsu ili Bajern. Hocu da vidim tim i muda(ne Van Galova) i harizmaticnog trenera za kojeg igraci hoce da umru. A bice i titula ako mrtvi FSG bude ispostovao sefa.

                          Jos kad bi Enfild bio kao na prolece 2014 i imamo sve.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo da izdrzimo ovaj gust raspored,posle ce biti lakse.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Ljudi,kako je na kraju odigrao Emre?

                              Gledam komentare svi ga hvale i ocjene po ovim portalima jako visoke(jedino Moreno bolja),a Pixarr ima skroz drugacije vidjenje...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Ljudi,kako je na kraju odigrao Emre?

                                Gledam komentare svi ga hvale i ocjene po ovim portalima jako visoke(jedino Moreno bolja),a Pixarr ima skroz drugacije vidjenje...
                                Ne znam, sad se i ne secam kako je odigrao. Ali cini mi se da previse komplikuje dok ima loptu u nogama, trebao bi mnogo brze da se oslobadja lopte, izgleda mi previse tromo i sporo. Mnogo mu bolje lezi da bude ispred Lukasa, sto se i videlo protiv Sitija, gde je imao neka kljucna dodavanja, vidi se da vise voli da igra napad od odbrane.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X