Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Hazarda mislim da je zainteresovan Celzi, tako da tu ne bi ocekivao mnogo...
    All round the Fields of Anfield Road
    Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
    We had Heighway on the wing
    We had dreams and songs to sing
    Of the glory round the Fields of Anfield Road

    Comment


    • Hazarda hoce svako ziv, ali mislim da ce Chelsea prije da uzme Matu nego Hazarda.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Navijaci su uvek bili i bice najbolji,tu nema dileme.

        Sto se tice Hazarda i ostalih igraca koje svi zele,dosta zavisi i od njihovog karaktera.Igrac koji hoce pare ce u Celsi,Siti ili Real.Igrac koji hoce da igra ce u Liverpul,Romu ili Juventus jer ima mnogo mesta a veliki su timovi i odlicne pare ce biti sa novim gazdama.Zasto je Suarez zavrsio u Liverpulu a ne u Mancesteru?Jer nije bio siguran da ce pored Berbatova i Runija igrati prvu(naravno da je mnogo iznad Berbatova ali nije niko mogao da mu zagarantuje startnih 11) i covek lepo odbio i dosao gde ima mesta i jos u pravi tim.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Navijaci su uvek bili i bice najbolji,tu nema dileme.

          Sto se tice Hazarda i ostalih igraca koje svi zele,dosta zavisi i od njihovog karaktera.Igrac koji hoce pare ce u Celsi,Siti ili Real.Igrac koji hoce da igra ce u Liverpul,Romu ili Juventus jer ima mnogo mesta a veliki su timovi i odlicne pare ce biti sa novim gazdama.Zasto je Suarez zavrsio u Liverpulu a ne u Mancesteru?Jer nije bio siguran da ce pored Berbatova i Runija igrati prvu(naravno da je mnogo iznad Berbatova ali nije niko mogao da mu zagarantuje startnih 11) i covek lepo odbio i dosao gde ima mesta i jos u pravi tim.
          Ovaj, sve je tacno sto si napisao, samo me zanima otkud ti to da smo mi uopste jurili Suareza?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by 'bacpoola View Post
            Ovaj, sve je tacno sto si napisao, samo me zanima otkud ti to da smo mi uopste jurili Suareza?
            Pa na leto je trebao u Mancester pa nije.
            sigpic

            Comment


            • Pa Hazard igra desno krilo, sto znaci da u Chelsea-u moze da igra.

              Ne garantuje mu niko da ce igrati u Liverpool-u, jer ima Kuyt.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ja bi volio da Hazard dodje,jesta mali rizik davati za njega 20 miliona,ali ima predispozicije da postane jedan od najboljih igraca svijeta.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Pa Hazard igra desno krilo, sto znaci da u Chelsea-u moze da igra.

                  Ne garantuje mu niko da ce igrati u Liverpool-u, jer ima Kuyt.
                  Mislio sam generalno za igrace poput njega,koje svi hoce a vecina ako zeli da igra pre ce u Liverpul nego u Celsi.

                  Pa Dirkenstajn ulazi u godine,Hazard moze na vise pozicija.Ja koliko sam ga gledao,igrao je i levo i u sredini a i spica,kao i Jang.Ali dok Dirk igra ovako,nema potrebe menjati ga,mada je on jedan idealan igrac sa klupe sa kvalitetom startera i iskusan dzoker.Samo nek dodje Hazard jer nam treba tih sto igraju na vise pozicija,pa mogu da se rotiraju kako oce.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Mislio sam generalno za igrace poput njega,koje svi hoce a vecina ako zeli da igra pre ce u Liverpul nego u Celsi.

                    Pa Dirkenstajn ulazi u godine,Hazard moze na vise pozicija.Ja koliko sam ga gledao,igrao je i levo i u sredini a i spica,kao i Jang.Ali dok Dirk igra ovako,nema potrebe menjati ga,mada je on jedan idealan igrac sa klupe sa kvalitetom startera i iskusan dzoker.Samo nek dodje Hazard jer nam treba tih sto igraju na vise pozicija,pa mogu da se rotiraju kako oce.

                    Otkud ti to da Chelsea dovodi igrace da bi grijali klupu stalno????
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Pa na leto je trebao u Mancester pa nije.
                      Tesko, jer mi smo ne leto ( tj. jos u aprilu ) kupili Cicarita. Prosto nema logike da trazimo Suareza, jer smo vec imali 4 napadaca + klince ( Velbeka i Makedu ).

                      Ja ne kazem da su svi nasi nadaci bolji od njega ( nisu ), samo prosto nema logike da na leto kupujemo 2 napadaca. Cisto da ne ispadne kako je Suarez odbio Junajted zbog Liverpula. Mozda je Totenhem odbio, ali nas nije, jer ga nismo ni trazili.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 'bacpoola View Post
                        Tesko, jer mi smo ne leto ( tj. jos u aprilu ) kupili Cicarita. Prosto nema logike da trazimo Suareza, jer smo vec imali 4 napadaca + klince ( Velbeka i Makedu ).

                        Ja ne kazem da su svi nasi nadaci bolji od njega ( nisu ), samo prosto nema logike da na leto kupujemo 2 napadaca. Cisto da ne ispadne kako je Suarez odbio Junajted zbog Liverpula. Mozda je Totenhem odbio, ali nas nije, jer ga nismo ni trazili.
                        Onda moj cale nije dobro bio informisan,jer ja proslog leta nisam bio toliko u toku koliko cu sada biti jer ne mogu da treniram pa imam vise vremena.On mi je rekao kako je ovaj odbio Mancester jer nije siguran da ce da igra i da samo zeli da igra da nije bitno ime kluba i od tada smo obojica prizeljkivali njega u Liverpulu i eto posle 5 meseci nam se zelja ispunila.A tad ga nije mogao ni odbiti zbog Liverpula jer Liverpul nije bio zainteresovan u tom trenutku.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Otkud ti to da Chelsea dovodi igrace da bi grijali klupu stalno????
                          Nisam na to mislio ali evo ti primer Pastorea,jel ima vise mesta u Celsiju u veznom redu ili u Liverpulu?Ako igraci zele da igraju,sigurno je da ce pre u Liverpul ili Juventus.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Nisam na to mislio ali evo ti primer Pastorea,jel ima vise mesta u Celsiju u veznom redu ili u Liverpulu?Ako igraci zele da igraju,sigurno je da ce pre u Liverpul ili Juventus.
                            Pa dobro to...to je zato sto je Benitez poceo a Hudgson nastavio razvaljivanje Liverpool-a (igracki naravno);)
                            Ali ja ti kazem da ako neko od njih ( Pastore, Hazard ili Mata, nebitno) dodje u Chelsea igrat ce prvu, jer su potrebni da osvijeze vezni, a ovog ljeta ce otici nekoliko igraca....
                            A da Liverpool ima kvalitetniji vezni od ovog sada i tamo bi bila veca konkurencija i bilo bi upitno da li bi neko od ovh pomenutih igrao..;)
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Onda moj cale nije dobro bio informisan,jer ja proslog leta nisam bio toliko u toku koliko cu sada biti jer ne mogu da treniram pa imam vise vremena.On mi je rekao kako je ovaj odbio Mancester jer nije siguran da ce da igra i da samo zeli da igra da nije bitno ime kluba i od tada smo obojica prizeljkivali njega u Liverpulu i eto posle 5 meseci nam se zelja ispunila.A tad ga nije mogao ni odbiti zbog Liverpula jer Liverpul nije bio zainteresovan u tom trenutku.
                              Ma to su sve bile novinarske spekulacije.

                              Jedino koga smo iskreno trazili ( a odbio nas je ) je bio Benzema pre 2 godine, kada je otisao u Real. To su svi potvrdili ( Lion, Fergi, Real i Benzema ).

                              Mislim mozda je tacno za Suareza, ali kazem ti, iskreno sumnjam. Mozda cemo ovog leta traziti napadaca, ako prodamo Bugarina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Pa dobro to...to je zato sto je Benitez poceo a Hudgson nastavio razvaljivanje Liverpool-a (igracki naravno);)
                                Ali ja ti kazem da ako neko od njih ( Pastore, Hazard ili Mata, nebitno) dodje u Chelsea igrat ce prvu, jer su potrebni da osvijeze vezni, a ovog ljeta ce otici nekoliko igraca....
                                A da Liverpool ima kvalitetniji vezni od ovog sada i tamo bi bila veca konkurencija i bilo bi upitno da li bi neko od ovh pomenutih igrao..;)
                                Da baba ima muda...

                                EDIT:Evo kako je Lukas odigrao protiv Fulama,jedna od retkih njegovih partija na nivou al svaka cast za ovo.

                                Last edited by Casiraghi; 18-05-11, 18:34.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X