Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije Pato los, naprativ mogao bi biti vrlo koristan ali je ogroman rizik jer nam ne treba jos jedan stakleni napadac pogotovo ne za 14 miliona funti.

    Comment


    • Ben Arfa iza Staridza i Pata pa da i mi postanemo tripletari.
      sigpic

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Milner propusta danasnju utakmicu, povreda prepona u pitanju, kontam da Ibe upada umesto njega.
          Last edited by Scouser; 08-11-15, 13:51.

          Comment


          • Nije to losa stvar uopste. Samo da nije na duze Milner, ovo sa povredama nece da ispadne na dobro. Sad ce mediji odmah udariti na Kloppa i njegov trenazni sistem, a kapiram da i nema puno veze sa tim, barem nema sa ovom dvojicom koji su iskidali ligamente.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Pixar jel si u prethodna dva posta postavio twitter neki? Jer ne mogu da ga vidim u opste, jel zna neko u cemu je problem ?

                Comment


                • Ja mislim da je to problem do web browsera.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Eno ga i Kapiten u loži...., koliko puta sam odslušao YNWA a opet me nenormalno uzbudi u ovakvoj izvedbi......
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Naša igra konačno liči na nešto, pogotovu je lepo videti kretanje, i pozrtvovanost, a treba dodati da je Clyne zver.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Pocinjem opasno da mrzim Cristal Palas. Toliko

                        Comment


                        • Can je sebi zapecatio sudbinu ovakvim partijama, posle pauze kad se Hendo vrati, nema njega u 11. O Skrtelu i da ne govorimo, i sad se Sakho povredi, i cini mi se da je ozbiljna povreda. Palace ne znam je li 10 puta presao pola, kakva dva glupa gola. I Ben se izmasio brate, a u nekim situacijama umesto da sutira, on dodaje, nemoj mi to raditi jbg.

                          Bas dobra sansa da se prikljucimo vrhu, i poraz na domacem terenu, a prvi Kloppov.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Bit će ovo teško..., zna moral opasno da se sroza posle ovakvog poraza
                            Možda i najboljih 90 minuta ove sezone, i opet se neda. Mrzim rep. pauze, ali ova sada ne može da škodi (osim ne daj Bože povreda).
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Benteke ne moze sa Danijem u istu recenicu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi View Post
                                Benteke ne moze sa Danijem u istu recenicu.
                                Ali nikako, dobar je napadac ali ne vredi 32 miliona funti i ne vise od 20 miliona.

                                Comment

                                Working...
                                X