Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://mondo.rs/a843996/Mondo-TV/Spo...-Jesi-lud.html


    Hahahha....kakav ćalac.

    Comment


    • BigBen

      Kakva igracina, ne zbog gola samo, nego je svaki kontakt dobio, svaku loptu pokupio, da je on igrao prvo poluvreme, dok smo imali onoliki posed, sigurno bi stvorili mnogo vise sansi..

      Sakho opet doktorski

      Comment


      • Odlicna utakmica i odlican derbi za nas, pobjeda u derbiju, odavno ih nije bilo i to je najveca razlika izmedju Klopa i onog mutavog Brendona, koji bi popusio danas na Bridzu 3-0 i onda bi se provaljivao na preskonferenciji. A o preokretu ne bi trebali ni razmisljati.

        Generalno svi su dobro odigrali osim Milnera i Lalane koji nema snage da dobaci do gola a sut za razliku od Kutinja koji je popravio sut maximalno. Minjole je cak mozda mogao ono i da odbrani a Lukas se preporodio ali ne moze bez glupost inace se mnogo bori i zasluzuje sve pohvale. Dzan mora i moze bolje. Klajn je odlican kao i Moreno (steta sto ga ne dade) ali mora da popravi odbranu.

        Konacno da se ide na pobjedu u ovim derbijima a ne da se naguze i prije utakmice sto je bio slucaj kod Brendana osim protiv Sitija i Arsenala u par navrata i Mancester pod Mojesom.

        Comment


        • Ne mogu da razumem uvrede na račun Brendana. Očigledno su prisutne frustracije zbog loših rezultata i pojedinih pojačanja, ali Brendan nikad nije lošu reč o Liverpulu, navijačima, klubu, odnosno samoj organizaciji rekao. Zašto bismo ga mi, pogotovo sada kada je otišao, vređali na bilo kakav način? Zadržimo klasu.

          Momentum oko Klopa još uvek nije prošao, ekipa je dobila sasvim drugačiji izgled i mogu reći mentalitet. Podigli smo se, a biće sve bolje.
          Lukaš je odličan fudbaler, njegov rad na terenu se ne vidi toliko, ali on radi sjajne stvari za ekipu.
          www.lfcserbia.com

          https://www.facebook.com/rukometniugao/

          Comment


          • Originally posted by Narsil View Post
            Ne mogu da razumem uvrede na račun Brendana. Očigledno su prisutne frustracije zbog loših rezultata i pojedinih pojačanja, ali Brendan nikad nije lošu reč o Liverpulu, navijačima, klubu, odnosno samoj organizaciji rekao. Zašto bismo ga mi, pogotovo sada kada je otišao, vređali na bilo kakav način? Zadržimo klasu.

            Momentum oko Klopa još uvek nije prošao, ekipa je dobila sasvim drugačiji izgled i mogu reći mentalitet. Podigli smo se, a biće sve bolje.
            Lukaš je odličan fudbaler, njegov rad na terenu se ne vidi toliko, ali on radi sjajne stvari za ekipu.
            Pa i nisu to neke uvrede, sve je to doticni i radio ili bi uradio tako da ako kazem da je mutav i da bi se naguzio na Bridzu u ovom trenutku da je na mjestu Klopa to je sigurno i realnos. A o njegovim izjavama i lelemudanju ne treba ni govoriti. A vrijedjanje zasluzuje itekako upravo zbog toga sto si naveo kao primjer, znaci losi rezultati, potrose ogroman novac, panjevi koji su prodefilovali kroz klub a o brukanju u Ligi Sampiona i Ligi Evrope tj. kupovima, brukanju od Stouka... ne treba ni govoriti.
            Imao je dobrih trenutaka ali premalo za ono koliko je imao vremena i novca.

            A on nema sta da kaze lose za Liverpul i navijace, jer taj isti Liverpul ga je ispostovao maximalno i ne znam sta je bi mogao lose da kaze. Naravno ima i gresaka i kluba, tacnije tog famoznog komiteta oko transfera, ali sam je sebe zajebao, najvise forsiranjem nekih igraca (koje je on doveo, Lovren Alen...), izmisljanjem pozicija za pojedine igrace tj. svojom tvrdoglavoscu. Necu vise o njemu nema potrebe, sad je novi covjek na kormilu koji je kompletniji i kvalitetniji trener od Brendana, i zasluzuje da se podrzi maximalno.
            Last edited by SOMI; 02-11-15, 10:39.

            Comment


            • Originally posted by Narsil View Post
              Ne mogu da razumem uvrede na račun Brendana. Očigledno su prisutne frustracije zbog loših rezultata i pojedinih pojačanja, ali Brendan nikad nije lošu reč o Liverpulu, navijačima, klubu, odnosno samoj organizaciji rekao. Zašto bismo ga mi, pogotovo sada kada je otišao, vređali na bilo kakav način? Zadržimo klasu.

              Momentum oko Klopa još uvek nije prošao, ekipa je dobila sasvim drugačiji izgled i mogu reći mentalitet. Podigli smo se, a biće sve bolje.
              Lukaš je odličan fudbaler, njegov rad na terenu se ne vidi toliko, ali on radi sjajne stvari za ekipu.
              Dobrodosao, slazem se za Rogersa, mnogo je on truda i rada ulozio u ovaj klub i ja sam mu zahvalan i veliko postovanje za BRa.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by SOMI View Post
                Pa i nisu to neke uvrede, sve je to doticni i radio ili bi uradio tako da ako kazem da je mutav i da bi se naguzio na Bridzu u ovom trenutku da je na mjestu Klopa to je sigurno i realnos. A o njegovim izjavama i lelemudanju ne treba ni govoriti. A vrijedjanje zasluzuje itekako upravo zbog toga sto si naveo kao primjer, znaci losi rezultati, potrose ogroman novac, panjevi koji su prodefilovali kroz klub a o brukanju u Ligi Sampiona i Ligi Evrope tj. kupovima, brukanju od Stouka... ne treba ni govoriti.
                Imao je dobrih trenutaka ali premalo za ono koliko je imao vremena i novca.

                A on nema sta da kaze lose za Liverpul i navijace, jer taj isti Liverpul ga je ispostovao maximalno i ne znam sta je bi mogao lose da kaze. Naravno ima i gresaka i kluba, tacnije tog famoznog komiteta oko transfera, ali sam je sebe zajebao, najvise forsiranjem nekih igraca (koje je on doveo, Lovren Alen...), izmisljanjem pozicija za pojedine igrace tj. svojom tvrdoglavoscu. Necu vise o njemu nema potrebe, sad je novi covjek na kormilu koji je kompletniji i kvalitetniji trener od Brendana, i zasluzuje da se podrzi maximalno.

                Ne, zapravo ne zaslužuje. Rodžers ti je podario jednu od najboljih sezona kluba u prethodnih 20 godina. Nadam se da nećeš reći kako je Suarez to bio sam jer je to glupost (pošto ima takvih ljudi). Dao nam je nadu, i ja, pošto navijam za klub mnogo dugo sam bio srećan kao malo dete što nismo otpali iz trke za titulu već u decembru nego smo se borili. On je solidan menadžer, i bio je skroz ok od prvog do poslednjeg dana u klubu.

                Da je potrošio lično sve te pare i nije. Da je odlučivao lično o dovođenju igrača, i nije. To ko je bio glup da da za Lovrena 20 miliona, da menja Suareza Balotelijem, to nije više naš problem. Ali kriviti Rodžersa isključivo je glupost. Slažem se da je bio tvrdoglav i da je imao dosta mana.


                Srećom, zamenio ga je jedan od najboljih menadžera u Evropi, i momentum koji je stvorio je fenomenalan.

                @PiXarr Hvala.

                YNWA
                www.lfcserbia.com

                https://www.facebook.com/rukometniugao/

                Comment


                • Dobrodosao Narsile.

                  Ta prica oko Brendana je prezvakana i ispricana 100x, tako da nema potrebe ponavljati, neki ljudi imaju svoje stavove i to je to. Moj licni da on nije kriv za sve svakako, ali je Kloppu ostavio skroz dobru bazu, gde verovatno treba 2-3 vrhunska igraca, te uz afirmaciju ovih par od kojih se ocekuje puno, pa i uz zdravog Sturridgea, ovaj tim moze da konkurise i za nesto vise od top4.

                  Inace, oplakah na ovo.

                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman View Post
                    Dobrodosao Narsile.

                    Ta prica oko Brendana je prezvakana i ispricana 100x, tako da nema potrebe ponavljati, neki ljudi imaju svoje stavove i to je to. Moj licni da on nije kriv za sve svakako, ali je Kloppu ostavio skroz dobru bazu, gde verovatno treba 2-3 vrhunska igraca, te uz afirmaciju ovih par od kojih se ocekuje puno, pa i uz zdravog Sturridgea, ovaj tim moze da konkurise i za nesto vise od top4.




                    Nije mi bila poenta u Brendanu nego u vređanju .
                    Mi ćemo svakako biti top 4 klub.

                    Hvala na dobrodošlici.
                    www.lfcserbia.com

                    https://www.facebook.com/rukometniugao/

                    Comment


                    • Brendan kad je dosao, doveden je s namerom da postavi odredjeni sistem i donese stabilnost posle ruine i pripremi teren za vrhunskog trenera. Nijedno jace ime ne bi doslo u Liverpul tada. Ne mogu da se ponavljam, objasnjavao sam milion puta njegove prednosti i mane ali u principu je uspeo da napravi tim koji sa vrhunskim menadzerom cije ime privlaci velike igrace, moze bez vecih problema da postigne ozbiljne rezultate. Samo sto se usput desilo da je on umalo uzeo titulu i ocekivanja su skocila maksimalno a on je sebe video kao novog Fergusona i gazdu lige. Hteo je da se pita u klubu za sve kao on, da kao Gvardiola bez problema menja formacije i pozicije igracima, da to bude jos atraktivnije od Gvardiolinog fudbala, da kao Klop unapredi svakog prosecnog igraca kojeg dovede i da nekad kad pozeli zatvori kao Murinjo i ne primi gol. Previse. Fudbal koji on zeli je prezahtevan za 99% ostrvskih igraca. Pritom nema tu harizmu i pobednicku auru. Moze da nadigra koga god hoces, ne moze da pobedi.

                      U sustini je on prvobitni zadatak koji mu je namenjen solidno obavio. Inace je jedini trener koji je zadnjih godina usao u TOP4 a da nije imao TOP4 plate. Nesto ne vidim da bi on neki stabilan klub upropastio. Ja mu zelim sve najbolje u karijeri i navijacu za njega kao sto 5 godina navijam za Rafu gde god da radi. Smesno mi recimo kad Sunes njega kritikuje a on je sa klubom koji 18 godina nije zavrsio ispod 2. mesta(izuzetak 1981. ali smo tad uzeli LS) zavrsio dva puta 6. i jednom 8.

                      Nadam se da ce otici u Spaniju ili Nemacku gde moze da pronadje bolji strucni stab i neke sisteme i taktike mnogo lakse da primeni nego u PL. Njemu bi neki Salke legao u ovom momentu, tu moze da se potvrdi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Narsil View Post
                        Ne, zapravo ne zaslužuje. Rodžers ti je podario jednu od najboljih sezona kluba u prethodnih 20 godina. Nadam se da nećeš reći kako je Suarez to bio sam jer je to glupost (pošto ima takvih ljudi). Dao nam je nadu, i ja, pošto navijam za klub mnogo dugo sam bio srećan kao malo dete što nismo otpali iz trke za titulu već u decembru nego smo se borili. On je solidan menadžer, i bio je skroz ok od prvog do poslednjeg dana u klubu.

                        Da je potrošio lično sve te pare i nije. Da je odlučivao lično o dovođenju igrača, i nije. To ko je bio glup da da za Lovrena 20 miliona, da menja Suareza Balotelijem, to nije više naš problem. Ali kriviti Rodžersa isključivo je glupost. Slažem se da je bio tvrdoglav i da je imao dosta mana.


                        Srećom, zamenio ga je jedan od najboljih menadžera u Evropi, i momentum koji je stvorio je fenomenalan.

                        @PiXarr Hvala.

                        YNWA
                        Da li zasluzuje kritike ili ne o tome mozemo komentarisati unedogled. Da li je Suarez zasluzan za onakvu onu sezonu, naravno da nije sam ali u velikoj mjeri jeste, naravno i uz zdravog Staridza i motivisanog Dzerarda vukao ovaj tim do 2 mjesta. Po meni je najveca greska Brendona sto je i izgubio titulu te sezone jer je napao Plavce na Enfildu ko blentav a odgovarao nam je i remi. Murinjo ga je nasamario samo tako. Ali ne zamjeram mu jbg prvi put se nasao u toj situaciji.
                        Da li je kriv za transfere, jeste u velikoj mjeri, ali isto tako i famozni komitet. Ne zelim vise o Brendanu o kome nemam bas neko lijepo misljenje a ko je u pravu to ce pokazati vrijeme. Dobro ti nama dosao @Narsil i da i ti i ja gledamo neki novi Klopov Liverpul sa boljim rezultatima od Brendanov Liverpula. YNWA

                        Comment


                        • Klopa treba pustiti da radi sjecam se kada je dolazio u Dortmund niko mu nije davao sanse medjutim on dovede para igraca i uze 2 titule i finale lige prvaka.Tako da treba pustiti prelazni rok a naredne sezone ako ostane nadajte se tituli u premier ligi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Čestitam na velikoj pobedi
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Hvala "Jiraiya"...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X