Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam vam tekmu, Firmino napokon licio na igraca, Ibe i Texeira odlicni. Texeira je mogao zabit eurogol.

    Comment


    • Verovatno trenutno jedini raspoložen za "igranje" fudbala u celom timu...., mada Bogdan nije sve branio verovatno bi se sada zlopatili u produžecima.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Originally posted by somborac View Post
        Verovatno trenutno jedini raspoložen za "igranje" fudbala u celom timu...., mada Bogdan nije sve branio verovatno bi se sada zlopatili u produžecima.
        Pa da De Gea(primer) nije bio na golu United bi osvojio manje bodova sigurno, golmani su tu da brane, a ne da se samo dodaju sa igracima. Ako i Benteke i Sturridge ne budu spremni za Chelsea mi necemo dati gol, tj. lose cemo proci.

        Comment


        • Odlicna utakmica, dobili smo danas dva nova resenja u napadu, Teixeiru i Ibea koji ulazi u formu. Inace ja bih voleo da vidim ovih 11 protiv Celsija, ako ne bude bio Ben spreman.

          Bogdan(zato sto se ne trese kao sisa, i nema tremu, pritom zna da komunicira sa saigracima)
          Klajn-Skrtel-Sakho-Moreno
          Lucas-Milner
          Ibe-Teixeira(u 60. bih ubacio Coua, kome treba restart, ovo sto je igrao u poslednje vreme je stvarno lose)-Lallana
          Firmino u napadu

          Zaboravih da napisem, da pohvalim Aspasa, ne znam zasto je igrao na beku, ali sasvim dobro je odigrao.
          Last edited by Brian McShtull; 28-10-15, 23:09.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ne bih ja Mignolet-a sklanjao, protiv Evertona nas je spasao par puta, odlicno brani u poslednje vreme...

            Comment


            • Ma naravno da ce Migs braniti, ali ja bih voleo da gledam Bogdana na golu, mnogo je sigurniji. Ili bar dobro glumi da je siguran, Migs kod svakog kornera ili centarsuta se trese...
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Klop se na silu smije, loše je ovo i za jedan Bournmouth. U isto vrijeme njegov bivši Dortmund granatira jadnog Paderborna 7-1. Zna li se za Sturridge, igra li?

                Comment


                • Čuj loše je ovo za jedan Bornmaut...Jer je inače ekipa igrala odlično cele sezone pa su sad posrnuli? Zar stvarno mislite da Klop može za 4 utakmice i mesec dana da napravi čudo i da se priključimo za borbu za titulu? Budite malo realni...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment



                  • [VINE]eYT7d9wQ2Yl[/VINE]
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Odlicna stvar sto cemo i u Teixeiri dobiti igraca za klupe za sada, a mozda kasnije i nesto vise, momak je odlican bio sinoc, a i Ibe takodje. Firmino jos samo malo meceva, i vrlo brzo ce se prepoznati njegov kvalitet.

                      Ono sto me za sada fascinira je kompaktnost redova izmedju linija, samim tim je odbrana dosta dobila, i zaista ovih par meceva uopste se ne vidi itekako prisutan individiualni nekvalitet stopera.
                      Sta reci o Clyneu, za mene do sada najbolji nas igrac, ne staje covek, masina.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ono sto se popravilo je odbrana, igraci su mnogo pokretljiviji i nema komplikovanja i vracanja golmanu. Isto tako generalno igraci vise zele pobjedu i vise se trude, tj. Klop ih motivise maksimalno. Ono sto je lose su jbene povrede, stvarno ne znam dokle ovako!? Od 4 napadaca samo jedan je u igri i to najgori. Nadam se da ce Benteke biti spreman za subotu. A sto se Staridza tice poslao bih ga na reciklazu ako je opet ozbiljnije povredjen.
                        Sve u svemu mozemo ocekivati dobar rezultat protiv plavac ako Ben bude spreman, a ja bih jos stavio i Ajba i Firmina od prve neka Kutinja jos na klupo da "smiri" glavu.
                        Klop je ludjak teski sa onim radovanjem poslije gola a i inace covjek "ucestvuje" u svakoj akciji tima, car.

                        Comment


                        • Želim više od prve minute Firmina i Kutinja u ekipi.....

                          Migs
                          Klajn Martin Sako Moreno
                          Ajb Čan Lukas Kutinjo
                          Firmino
                          Ben (Origi)

                          I nadam se Alen više ni na klupi, ubedljivo najgori sinoć ( po meni)
                          Scouser, nisam mislio da je neregularno što nas je golman spasio sinoć, nego mi već malo ide na živce da se ne mogu setiti kada nam nije golman bio najbolji na terenu....,
                          mislim da je u subotu krajnje vreme da ekipa odigra jednu dobru utakmicu
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by somborac View Post
                            Želim više od prve minute Firmina i Kutinja u ekipi.....

                            Migs
                            Klajn Martin Sako Moreno
                            Ajb Čan Lukas Kutinjo
                            Firmino
                            Ben (Origi)

                            I nadam se Alen više ni na klupi, ubedljivo najgori sinoć ( po meni)
                            Scouser, nisam mislio da je neregularno što nas je golman spasio sinoć, nego mi već malo ide na živce da se ne mogu setiti kada nam nije golman bio najbolji na terenu....,
                            mislim da je u subotu krajnje vreme da ekipa odigra jednu dobru utakmicu
                            Milner je sinoc odradio suspenziju, tako da sumnjam da ce ge Klopp izostaviti, ali ocekujem Ibe u drugom poluvremenu sigurno. Klopp je izjavio da je Benteke spreman za subotu.

                            Comment


                            • Još bolje, znači Lukas na klupi (samo se bojim da će to ipak da bude Ajb ), Alen u loži....
                              Puno je jača konkurencija nego pred Totenhem, na klupi Lalana, Lukas, Lovren, Tešeira, pa još kada se vrate Deni i Hendo moglo bi se tako nekako i izgurati do Januara.
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Lucas ce biti u prvih 11, to je bar 99% provereno, jer je najsigurniji vezni u ekipi, ili je to bar u ovim mecevima pokazao.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X