Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Momci nisam bio neko vreme pa nisam citao. Prvo da vam cestitam na Klopari, bio je moj mokri san jos nakon Fergusona i eto, kako stvari stoje taj film necu nikada gledati. Malo je reci da mi je ova vest tesko pala, jos nakon 3-0 sa Emirata, nije mi bilo do fudbala uopste.

    Elem, moje pitanje, sta ocekujete od Klopa kratkorocno i dugorocno?

    edit. moje misljenje je da ako ga vlasnici podrze, znaci daju mu budzet i ne mesaju mu se u transfere, da ce on da se proseta ligom najranije sledece sezone.
    Last edited by ExEric; 21-10-15, 16:10.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Erik Dekard View Post
      Momci nisam bio neko vreme pa nisam citao. Prvo da vam cestitam na Klopari, bio je moj mokri san jos nakon Fergusona i eto, kako stvari stoje taj film necu nikada gledati. Malo je reci da mi je ova vest tesko pala, jos nakon 3-0 sa Emirata, nije mi bilo do fudbala uopste.

      Elem, moje pitanje, sta ocekujete od Klopa kratkorocno i dugorocno?

      edit. moje misljenje je da ako ga vlasnici podrze, znaci daju mu budzet i ne mesaju mu se u transfere, da ce on da se proseta ligom najranije sledece sezone.
      Ocekujemo promenu transfer politike, potpuno drugaciji skauting, prepoznatljiv fudbal i bolesno jak domaci teren. Sto rece neko jos pre 7-8 godina, ne zelite u ponedeljak da pogledate raspored i shvatite da morate da gostujete Rafi Benitezu. Tako ce biti i sa Klopom. FSG se ovo leto nije ni Rodzersu mesao u transfere, ne bi trebalo ni Klop da ima problem. Ono sto su pogresno radili je sto im nije bio problem da se otvore za obestecenje ali jeste za plate. Ian Ayre najavljuje da cemo uskoro moci da pariramo jacima zbog renoviranja Enfilda i novih sponzorskih ugovora. Imamo daleko najbolje ugovore od svih klubova koji ne igraju LS u kontinuitetu. Inace jedini trener koji je usao u TOP4 a da nije imao TOP4 plate je Brendan koji fudbal zna ali je tvrdoglav covek i previse je hteo. Da igra ofanzivan i prepoznatljiv fudbal, da po potrebi moze da se zatvori kao Zoze, da menja formacije i pozicije igracima kao Pep i da kao Klop izvuce maksimum iz svakog moguceg prosecnog igraca. Ideja je dobra ali nije moglo. Mada je on covek resen da uspe i ako skapira neke stvari + pronadje 2-3 pouzdana znalca u strucnom stabu, moze dosta. Fali mu harizma ipak za najvece domete. Inace mu je karijera pocela slicno kao i Karlu. Uveo klub u visi rang, zatim bio neocekivano vicesampion i izvlacio maksimum a onda ga odredjene strukture proglasile za idiota i gubitnika kad nije ponovio uspeh. Verujem da moze i on da nadje neki svoj Milan i tu postavi svoj fudbal. Ne poredim ih, razlika je u klasi, poenta je u nacinu. Mislim da je prerano otpisan. Za njega mesta u modernom fudbalu ima i otac je za sve ove ostrvske trenere sto menjaju klub svakih 6 meseci i lice na Velju Ilica.

      Klop apsolutno moze da osvoji titulu u narednom periodu. Ovaj tim je vec sada dobar igracki ali samo par igraca je na svom maksimumu. Fale lideri na terenu i jedan-dva igraca koja ce drzati svlacionicu moraju doci na leto, u januaru se to teze nalazi. Smatram da je u 2015. godini bolji trener od Van Gala, Vengera i Pelegrinija + Zoze luta. Mnogo ce zavisiti da li ce i koliko biti promena na klupama u ta 4 kluba. Ocekujem naravno da budemo redovan ucesnik LS i da se prolazi grupa bez vecih problema, napredak mladjih igraca i postepenu promenu tog luzerskog mentaliteta koji se nakupio. Nece mu biti lako. Iako je kvalitet fudbala opao PL je i dalje najteza za rad. Dok ti postavljas sistem i donosis nesto novo u ligu i fudbal uopste, mrtvi Alan Pardju ubaci Bolasija i zvekne ti kontru ili neki Li Katermol posle 49 suteva na preko stadiona 50. pogodi za 1:1 u 96. minutu posle tvojih promasenih sansi.

      A sad to sto si rekao za sledecu sezonu je moguce ako Pelle osvoji ove sezone i ostane i sledecu(ubedjen sam da nije u stanju da odbrani PL) a u Celsi dodje neko ko bi potpuno menjao nacin igre i trazio vreme i strpljenje i da jos imamo dosta srece. U sezoni 17/18 je moguce, ionako se pred svako SP desi neko cudo(titula Atletika, Interova tripleta, Kalcopoli, Leverkuzen u finalu LS...).

      To ti je ukratko. Detaljnije cu posle nekih mesec-dva.
      sigpic

      Comment


      • Fala Erice.

        Kratkorocno, top4 ove sezone, dugorocno titula u narednih 4 (sam rece to otac), kratko i jasno.
        Generalno gledano, vec protiv Spursa, on je nakon tako kratkog vremena napravio ogroman impact. Prvi tim koji je "nadtrcao" Spurse, koji su ove sezone pojam za fizicku spremu, kao i season high u broju tih km, ali najvaznija i apsolutno nerealna stvar, su sprintovi.



        Kaze Neville, najveci impact od svih menadzera u poslednje dve sezone koji su menjali prethodnog menadzera i njegov average u ovom parametru.
        Igra sa loptom u polju nije bila doduse na zahvalnom nivou, ali znajuci ko je sve falio, i da je ovo prvi mec Kloppa, i sa ovim pristupom u fazi bez poseda, treba biti zadovoljan. Docice to na svoje mesto.

        Eto, ovo kao neka dopuna na post Nasha.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • "I never heard of an 18-year-old playing three games in five days," Klopp said.

          "That is the problem why he is injured and I don't think he will be ready until the next international break. I don't know who I have to talk about this but I will find a way because it is not okay. On my first day I didn't want to have a call with someone with the FA but for sure this is not okay. These young players are our future. If we handle them like horses we get horses."
          Ispizdeo evidentno posle povrede Rossittera.

          Klopp embraces a high-energy, pressing game - his Liverpool side ran a combined 116 kilometres against Tottenham - but he insisted this tactic does not involve over-working his players.
          "The biggest misunderstanding in my life is people ask me if it is possible to play this kind of football," he added.

          "We don't have to run 115km only to be successful. We need healthy players but we don't kill the players. You don't have to run like crazy if you have the ball. It is only the start.

          "We must know turn the screws in the right moment; better thinking, better timing. But if play a much better team and you are not ready to run more than them then you are crazy."
          Na pitanje da li moze ovaj stil njegov u PL da prodje.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ono sto se meni cini je da Can ne moze da izdrzi ovaj ritam, moze da bude neki joker, da ulazi u drugom poluvremenu. Ali ja trenutno u vezi vidim Lucasa, Milnera i Henda, koji grizu i trce kao bolesni, uvek ostavljaju muda na terenu, pogotovo druga dvojica. Lucas je imao i meceve u kojima je bio mnogo mlak, sto se kaze, ali sada je pronasao formu i nema mnogo padova .


            Imas bekove, koji trce bolesno mnogo, Moreno i Klajn su kao stvoreni za ovaj nacin igranja.

            Definitivno nam treba jedan centralni bek, da zameni Skrtela, koji se bas lose krece, kada je lopta na suprotnoj strani od njegove, o tome sam pricao i ranije, Carra i Gary su isto o tome pricali. Ma oba centralna beka bih zamenio...

            Ings bi bio idealan za ovo sto Klopp trazi, ali jbg desilo se to sto se desilo, koliko znam povreda ipak nije toliko teska, kao sto se pretpostavljalo. Pa se ocekuje da se vrati oko nove godine. Coutinho ce morati mnogo da popravi fizikalije, da bi mogao ovo da izdrzi, videlo se protiv Sparsa da nema snage da posle ovoliko sprinteva, odradi napad kako valja. Firmino ce se uklopiti fantasticno u ovaj sistem, samo mi se cini da je i on neku kilu nabacio ovo leto. Benteke i Staridz su fantasticni napadaci, oni su u svakom sistemu dobri i ne sumnjam da ce poceti da resetaju....
            Last edited by Brian McShtull; 22-10-15, 08:49.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Daj druze kakav Lukas kakvi bakraci?! Taj covjek igra trenitno zbog toga sto je Henderson povredjen i sto ima mnogo srece da je jos u klubu, nece on vidjeti terena kod Klopa samo da se vrati hendo a Can ide na zadnjeg veznog.

              Comment


              • Confirmed #LFC team to face Rubin Kazan: Mignolet, Clyne, Skrtel, Sakho, Moreno, Can, Allen, Milner, Lallana, Coutinho, Origi.
                Evo Somi, ispunjena ti zelja, nema Lucasa.
                Dobar ovo sastav. Ben i Firmino na klupi.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Da ali je sin Alen tu, jos gore

                  Dobar sastav znaci da klop ozbiljno racuna da igra Ligu Evrope.

                  Comment


                  • E pa sad, mnogo hoces.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Mesec dana smo bez poraza,sedmi uzastopni mec.

                      Nije bilo to lose sinoc,ali se vidi da se ekipa uigrava.Do meca sa Celsijem ocekujem veliki pomak...
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • http://www.audible.co.uk/pd/Biograph...3716627&sr=1-1

                        Otac ubedio Danija da odigra derbi i doneo pobedu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Telegraph- Sturridge has undergone another scan on his swollen knee which has fluid on it. It could be more serious than first thought.


                          Ista postava kao protiv Spursa. Ben i Firmino na klupi.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • ¡Si Señor!

                            Comment


                            • I ko je na kraju kapiten?
                              Jbg od Staridza nista a sa Oridjidjijem tesko nesto mozemo danas, nadam se da je Benteke spreman da odigra drugo poluvrijeme kako treba.

                              Comment


                              • Bore se momci,ali ne ide.Idemo protiv Bornmuta da se probije led,pa da krenemo polako...
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X