Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa sta je sad Staridzu?! Ko ce igrati onda sitra?! Jebes ovo definitivno smo ukleti.

    Comment


    • Late fitness check.

      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • ¡Si Señor!

        Comment


        • E klupe i jada.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • kako smo igrali dosta i bod.

            Comment


            • Skoro sam bio siguran da danas uzimamo 3 boda, no dobro šta da se radi........
              Falila su 4-5 igrača, od toga bar 3 ključna startera tako da je Klop baš imao težak ispit danas, i ja sam generalno zadovoljan (nemam pojma što ste skoro svi tako razočarani i negativni)
              Prioritet je nakupiti što više bodova do roka u januaru, makar to značilo i kalkulisanje u svim kupovima, ali ako realno pogledamo današnju klupu svima je jasno da je to neminovno.
              Sumnjao sam u ispravnost odluke da se Lazar posudi turcima, ali sad šta je tu je....., biće ovo sa Klopom sve ok, stvarno sam optimista i ubeđen u to
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Mene najvise nerviraju ove povrede igraca. Staridz je bas od stakla i nema od njega nista.

                Comment


                • Klopp: Milner is a machine

                  Comment


                  • Danny je doziveo udarac na treningu, sudarili se on i Ibe i imao je blag otok na kolenu, nista ozbiljno, iz ciste mere predostroznosti nije igrao u subotu. Kaze Klopp da se nada da ce vec u cetvrtak biti spreman za Rubin, mada iskreno bolje da on odmori za PL, Origi je dosta za Rubin.

                    Ma voli Klopp igrace kao sto je Milner, njemu trebaju takvi igraci.

                    "When we have the ball the other team has to run. The most important thing is for the players to be prepared to be a little bit wild.

                    "We are only three days together and you can see that something changed. We didn't want to do it too complicated because it is not physics, it is football."
                    Veruje on da ovaj tim, i ovih par igraca sto su igrali protiv Spursa moze mnogo vise, a verujem i ja.
                    Inace u subotu smo pretrcali najvise km-a od pocetka sezone, prvi tim koji je "nadtrcao" Spurse, to je ono sto Klopp indirektno istice, da se promenilo u ova tri dana pred mec. Ne smem da zamislim kako ce tim izgledati kada Jurgen natera ove igrace da dodju do onog cilja od 125km po tekmi. To niko nema u Engleskoj ni blizu.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Kada se vracaju Benteke i Firmino?
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Obojica se vracaju full treningu ove sedmice, mozda budu spremni za Rubin.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Milner se od zutog kartona nije video, to ga je ubilo. Nije vise igrao onako agresivno kao prvih 20min. Kada je on stao, i nasa igra je stala, ali Sakho je odigrao najbolji mec u karijeru(u Liverpulu).
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Sakho je nas najjaci stoper kada je u pitanju percepcija i pas igra. On tako dobro ume da posalje pas napred, da se ja nekad i zacudim kako je to uradio, onako trapav kakav jeste. Uvek mi taj njegov pas deluje totalno ishitren i maksimalno rizican, ali gotovo uvek prodje. Cak i kad dodaje loptu meni je to nekako smesno, kao na silu da radi, nigde neka prefinjena tehnika i postavljanje tela pri dodiru sa loptom, bas cudan igrac.

                            Ume naravno i on da kiksne, ali s obzirom da ostali kiksiraju dosta gore, on je cak i dobar.

                            Pod Kloppom ce Milner pruzati ono sto se od njega ocekuje, bar se nadam, jer je to igrac koji ako nista nudi taj hard working stav, i polomice se ako treba za tim. Moze on od svega pomalo, i da da neke golove, neki centarsut, prodor, neka dobra lopta u prostor, otuda i spika Kloppa o "kompletnom" igracu, jer on zaista moze sve ovo da odradi, samo na nekom nizem nivou i ne toliko konstantno, ali poenta je da moze.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Comment


                              • Citam da Klop zeli da vrati Lazara sa pozajmice...

                                Comment

                                Working...
                                X