Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu docekati Tottenham-Liverpool, iskljucivo zbog ovog gospodina, kako li je tek vama

    Sve cestitke, bas mi je drago, i ocekujem da u januaru vec Gundo, Reus ili Hummels stignu kod vas, ne bi me iznenadilo i dvojicu da uzme
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Neverovatan osecaj kad ti omiljeni trener dodje u omiljeni klub(Partizan je kategorija za sebe).

      Moj covek totalno, potvrdio je i ono sto ja pricam a to je da ima sa cime da radi i da ovaj tim nije los koliko se predstavlja.

      Daj vise tu subotu, jebo reprezentacije.
      sigpic

      Comment


      • Da "be" Dortmund samo ceka da proda Liverpulu najbolje igrace ;)
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Jebeni kralj!

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Ne mogu docekati Tottenham-Liverpool, iskljucivo zbog ovog gospodina, kako li je tek vama

            Sve cestitke, bas mi je drago, i ocekujem da u januaru vec Gundo, Reus ili Hummels stignu kod vas, ne bi me iznenadilo i dvojicu da uzme
            Posebno je istakao, da on od odbrane kreće stvarati ekipu i da mu je to stil, tako da bi Humels opušteno digao nivo odbrane na viši nivo, automatski i celu ekipu
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Odlicna je stvar sto vam je Klop dosao, ali budimo realni previse je otpada u Liverpulu, nemojte ocekivati odmah rezultate, nije ni on svemoguc.

              Ubedjen sam da ce Klop ici na to da se osvoji LE.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                Da "be" Dortmund samo ceka da proda Liverpulu najbolje igrace ;)
                Svakako ce ih prodati, Bajernu ili Liverpulu, svejedno ko bude imao vise para kupice igrace. Ali naravno da bi pre dosli kod Kloppa nego kod Gala ili Murinja...u sustini covek je rekao da hoce da radi sa ovim igracima koji su tu, ima tu dobre osnove...
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  ali budimo realni previse je otpada u Liverpulu, nemojte ocekivati odmah rezultate, nije ni on svemoguc.
                  Otpad su Lovren, Lukas i Alen. Ostali mogu da doprinesu sa manjom ili vecom minutazom.
                  sigpic

                  Comment




                  • https://video-iad3-1.xx.fbcdn.net/hv...09&oe=5617F3A5
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • ahahaahah

                      Comment


                      • Comment


                        • https://fbcdn-video-p-a.akamaihd.net...f14b7402749a55

                          Comment


                          • ¡Si Señor!

                            Comment


                            • [VINE]e0qUwlQ2tx2[/VINE]

                              lol
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Klopomanija se nastavlja, definitivno prva zvijezda Liverpula.
                                12122670_1605504426156434_5361632604372540568_n.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X