Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Nece ispastati Staridz, ocekujem da ce on imati slicnu ulogu kao Rojs pod Klopom.
    Pa gde ce Staridz, kad dodje Rojs u januaru
    Last edited by Brian McShtull; 06-10-15, 09:44.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by PiXarr View Post
      Pa gde ce Staridz, kad dodje Rojs u januaru;)
      Rojs levo, Staridz desno a spic Benteke.

      Comment


      • Kutinjo,Čan,Milner sredina
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Vidim da ste se raspisali vec o pojacanjima,ja vam kazem da je prvo i osnovno ko god da dodje da zaustavi odlazak najboljih igraca te mladih talenata.

          Lako ces ti da kupis,treba prvo da sacuvas ono sto je dobro.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Pitanje je imamo li mi to dobro uopste? Ove igrace bih i ja imao i timu da se pitam (Kutinjo, Ben, Staridz, Klajn i mozda Firimino), svi ostali su katastrofa(tacnije ima talentovanih, ali trenutno nisu ni za klupu Liverpula(Ings, Origi, Ibe, Moreno...)...
            Last edited by Brian McShtull; 05-10-15, 21:14.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Mislio sam generalno,imali ste super igrace pa su odlazili jedan po jedan,ako Liverpul zeli nazad u Top 4 to mora da se zaustavi,nikako da se napravi neka kicma tima,tako nesto niste imali u pravom smislu jos od Beniteza.

                Ne kazem da se ne prodaje,al moras da imas nesto na sta da se oslonis u duzem periodu.

                Evo vec sam Dzerard daje izjave kako ce Real I'll Barsa doci po Kutinja..
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Strpicu se jos malo i dok ne bide zvanicno necu slaviti dolazak Klop, znajuci da se ipak radi o Liverpulu.

                  Kad se vraca Benteke i Formino, bilo je prica da su lakse povreda?! I da Henderson, ko ce od njih biti spreman za kokoske?

                  Comment


                  • Hendersona nece biti dugo, tamo kraj novembra, sto je veliki gubitak. Benteke je bio late fitness check pred Everton, tako da cenim da ce biti spreman za Spurse i dobro ce mu doci ova pauza. Za Firmina se ne zna, ali verujem da je i kod njega laksa povreda.

                    Ono sto moze da brine, jeste da se Coutinho povukao iz selekcije Brazila, zbog neke povrede, jos se ne zna sta je u pitanju.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Mignolet
                      Clyne Skrtel Sakho Moreno
                      Henderson Can
                      Sturridge Coutinho Firmino
                      BigBen


                      Preterao sam kada sam rekao da je Sakho klasa, ali je talentovan, ima slab pas i nesiguran je sa loptom, ali mu treba kontinuitet i samopouzdanje da bi igrao odlicno, Rodgers nikada nije verovao njemu, a nisu bili u dobrim odnosima..
                      Ako moram izmedju Lovrena i njega, naravno da cu pre njega, a ne ovog koji odigra max 30 minuta dobro dok ne padne ili doda loptu protivniku za gol sansu..

                      Comment


                      • Ova formacija nije iskljucena, ali Can mora da se transformise u Supermena. U suprotnom, ovde se dosta gubi na presingu, a to je bas dragoceno za Kloppa. Zato ne sumnjam ni najmanje da ce Milner igrati i to na krilu.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Nema nista od toga Stu mrzi da igra krilo i ogorcen je kad ga treneri tu stavljaju...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Ne verujem i kad bi igrao, da bi to iole licilo na neko klasicno krilo, stavise bio bi sigurno dosta blizu golu.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Jbg u 4231 krila moraju da brane skupa s bekovima neke stvari tako da to sve pada u vodu s njim
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Pa zato i nemam u vidu 4-2-3-1 i njega na krilu, to je nemoguce. Vise neka 4-3-3 formacija, gde je Cou na krilu levom, a Firmino/Milner side veznjak uz Hendersona i Cana. Nema Hendersona, do kraja novembra, pa mozemo ocekivati Milnera, Firmina i Cana. To je ono sto ja mogu da zamislim, jedino gde se BigBen i Sturridge uklapaju. Tu je i dijamant, ali ne znam je li to Klopp ikad igrao.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X