Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam obojicu dovoljno, i Martial je jednostavno daleko ispred, to bas nema veze sa ovom cenom koju je Utd platio. Brzi, eksplozivniji, jaci na lopti, jaci dribler i daleko bolji kada je decision making u pitanju. Ma videlo se to prosle polusezone, koliko je on kao klinac pravio razliku, a koliko Origi u oronulom Lilleu.

    Sto se tice nase igre, za sada poziciono to ni na sta ne lici. 4-3-3 sa previse igraca koji imaju slobodne role, Coutinho, Firmino, Milner, pa i Can u poslednjem mecu. Dosta haoticno izgleda i vidi se da jos ne mogu da se uklope uopste, dosta tu novajlija ima sto jest' cinjenica. Nadam se da cemo igru videti kako sezona bude odmicala, jer umemo itekako da ga igramo, sada da li ce igru pratiti i rezultat je neko drugo pitanje.

    Firmino je nekako dosta blizi bio golu, nego li Coutinho, pa je to u momentima delovao kao dijamant, ovaj lutajuci spic, a ovaj 10-ka, a to je nekako idealno namestanje i isprobavanje za Sturridgea kada se ovaj vrati, jer imaju slicnu kretnju, i tu je bitno kako ce se Benteke ponasati, a u subotu nije bilo dobro. Mada nista ne garantuje startno mesto Bentekea ako ne pocne da zabija, a najgore sto se BigBen stvarno trudi maksimalno svaki mec. Problem je premalo dodira i premalo ukljucivanja u igru, jer nam veza ne lici ni na sta, nas protok lopte je ocajan. Ostaje da cekamo Man Utd, pa da vidimo dalje.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Zanima me kako šef misli rešiti izostanak Kutinja, već bi tu mogao priključiti Ingsa u napad
      Kol'ko sam video u predsezoni, Origi je dosta konkretniji u napadu i ima bolji osećaj za šansu i gol, dok Ings više grize i radi, mogli bi njih dvojica u nekim varijantama biti dobar tandem.
      Kad sam već spomenuo Kutinja, koliko je tekmi dobio?
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Ste svi pisete da Ibe-a je iskoristio svoju sansu ?

        Pa ni Sterling nije prve sezone kidao, a Ibe je po mom misljenju, isto velik potencijal. Jaci je u duelu i ima bolji sut, treba mu vremena i treba da igra na levom krilu..

        Comment


        • Koliko sam video samo je Piksi najahao na momka , stoji da je malo van forme ali će Brendan sigurno imati strpljenja s'njim..., i po meni je veliki potencial.
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Ings je daleko bolji fit, jer ima osecaj za pas i vrlo dobro kombinuje, plus kao sto se navodi, izuzetno grize napred. Origi ce ja mislim najvise sanse koristiti u EL i kupovima, bas tesko on u ligi moze dobiti prostor, pogotovo kad se Sturridge vrati.

            Ma Pixarr malo pod utiskom losih igara, momak je imao dva losa meca, zapravo losih 40 minuta ukupno (koliko je igrao u ova dva meca), daleko je to od price da je on "iskoristio" svoje sanse i da je zavrsio svoju pricu u klubu.

            Cou moze dobije jedan mec bana maksimalno, a mozda FA odluci da ponisti to nakon revizije, mada se to radi kada je direktan crveni.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Uopste ne zelim da komentarisem njegove igre u fazi napada, ali da ti ne zelis da trcis i da se ponasas kao da si dosao samo da odradis utakmicu a pritom pored sebe imas jednog Brazilca koji se trudi i trci duplo vise od tebe, ne zasluzujes da igras uopste. On kao klinac bi trebao da ostavlja srce na terenu, da gine po celom terenu da iskoristi brzinu i u odbrani i u napadu. Ne znam videcemo ga u nastavku sezone, ali do sada me iskljucivo nervirao zato sto ga nema na terenu, kad se mi branimo on stoji napred kao da je napadac i gleda. Inace Ibe nema nikakav pregled igre, zato sto kada se zaleti zabije glavu u travu i ne vidi nista, dok Sterling ima/o vrhunski pregled igre
              Last edited by Brian McShtull; 01-09-15, 19:30.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Nemojte o Raheemu. Sterling nije imao nikakav pregled igre u pocetku, bukvalno je taj segment izgradio i unapredio najvise. Utrcavanje u prostor, dupli pas, razumevanje igre, Raheem nije nista od toga imao. Brzina i dobra kontrola i nisko teziste, je sve sto je on kao talenat posedovao, klasican raw talenat i to je potpuno normalno za klinca njegovih godina. Ja prvi sam verovao posle prvih par utakmica, da ako dozivi nivo Lennona od pre par sezona, da ce biti uspeh. A on je otisao dosta dalje i za to je, ma koliko ga ne voleli sada, Brendan zasluzan.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Je l' realno da neko misli da je rezervno krilo od nepunih 20 godina bilo kakav problem i kljuc za igru?

                  Problem je taj sto Cou, Firmino, Ibe, Lallana i Markovic koji je otisao na pozajmicu preferiraju levu stranu, eventualno 10-ku. Jedino da igras 4-2-3-1 gde bi Milner isao desno a Emre i Hendo da se upare sto mislim da ne bi ni na sta licilo. Zato je dijamant mama ali to je neka druga prica.

                  Voleo bih da u rotaciji imamo igraca koji igra po desnoj strani levom nogom. Prodas Lazara kad se vrati s pozajmice i dovedes takvog.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    Voleo bih da u rotaciji imamo igraca koji igra po desnoj strani levom nogom. Prodas Lazara kad se vrati s pozajmice i dovedes takvog.




                    Naravno, nisam mislio u rotaciji da bude.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ako pričamo o jeftinim dostupnim igračima koji mogu sa desne strane - Mark Olbrajton. Još ima zverski dobar centaršut, sigurno jedan do najboljih u ligi, pogotovo iz igre. Lepo bi doneo Bentekeu dimenziju koju trenutno nemate. Davno, davno sam priželjkivao dečkonju u Junajtedu, prvih par puta kad sam ga gledao u Vili, posle su ga povrede uništile. Poslednjih godinu dana deluje kao onaj stari.

                      Comment


                      • Originally posted by Casiraghi View Post

                        Problem je taj sto Cou, Firmino, Ibe, Lallana i Markovic koji je otisao na pozajmicu preferiraju levu stranu, eventualno 10-ku. Jedino da igras 4-2-3-1 gde bi Milner isao desno a Emre i Hendo da se upare sto mislim da ne bi ni na sta licilo. Zato je dijamant mama ali to je neka druga prica.
                        Pa da, kada je Ibe stavljen na levu stranu, Cou je igrao neko desno krilo gde se mucio, nzm koja je to utakmica tacno bila..

                        Comment


                        • Niko nije rekao da je Ibe problem, kakav crni kljuc... Jednostavno nema potrebe da se vuce po terenu i glumi nekog igraca, kad imamo na klupi igrace koji mogu da ga zamene i da odigraju bolje od njega.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Fresh, nema bolji od njega al' tog mogu da kupe 3-4 kluba. TOP5 igraca sveta u najavi, minimum.

                            Na kraju ce Brendo da proda Lazara i uzme Andriju. Long live Pinhas Zahavi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma sto jes' jes' momak ce otici za 100m sledece leto.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Casiraghi View Post
                                igraca koji igra po desnoj strani levom nogom. Prodas Lazara kad se vrati s pozajmice i dovedes takvog.
                                Di Maria?

                                Comment

                                Working...
                                X