Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce se konacno resiti Borinija, konacno dobre vesti, a i ova cena je nerealna, skoro da ce se vratiti ulozeni novac.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Meni je ovo dosta realno, imao je on jednu jako solidnu sezonu kod njih.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Comment


        • Jel vidi neko od vas ideju po kojoj Rodzers zeli da igra, ja ne, u napadu smo toliko losi da je to strasno, sad protiv WH-a kuci napad je bio toliko odsecen, i bez ideje samo dodavanja na sredini, nijednu sansu nismo stvorili, Suarez je 3. najbolji igrac na svetu, to je valjda svima jasno trenutno.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Gledaj, protiv Arsenala se meni igra svidela, jer je bila ideja da se Arsenalu prepusti inicijativa, i odlicno smo se branili, i u prvom poluvremenu je taktika funkcionisala perfektno, kasnije losije, al to je uzrok i slabije igre Cou-a u drugom poluvremenu..

            Dok kada imamo posed, to ne funkcionise, svi stoje u mestu, neka ideja kao da se gadja Benteke u glavu, al ne ide za sada, barem ga ne koristi Rodgers najbolje..

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Jel vidi neko od vas ideju po kojoj Rodzers zeli da igra, ja ne, u napadu smo toliko losi da je to strasno, sad protiv WH-a kuci napad je bio toliko odsecen, i bez ideje samo dodavanja na sredini, nijednu sansu nismo stvorili, Suarez je 3. najbolji igrac na svetu, to je valjda svima jasno trenutno.
              Pa naravno kad doktor igra sa 7defanzivaca, umesto da pocne mec sa Ingsom i Benom. Znaci ti protiv bunkera igras sa tri zadnja vezna, gde Lucas nicemu ne sluzi. Dva gola poklonjena, i tada se zavrsio mec, covek gubi 2:0 kuci posle 20minuta i nista ne menja, nego ceka 70.min da napravi izmenu bolid. Zasto ne da sansu Origiju, Ibe je ispucao svoje sanse i nista ne igra on nam je igrac manje kada udje. Imamo dobar tim, samo nam treba dobar trener koji zna kada izmenu da napravi i kada se treba povuci, ma sve. Protiv Arsenala je od laganog meca napravio da se na kraju borimo za 1bod, to je taj pickasti mentalitet i "outstanding performance and great character".
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                Gledaj, protiv Arsenala se meni igra svidela, jer je bila ideja da se Arsenalu prepusti inicijativa, i odlicno smo se branili, i u prvom poluvremenu je taktika funkcionisala perfektno, kasnije losije, al to je uzrok i slabije igre Cou-a u drugom poluvremenu..

                Dok kada imamo posed, to ne funkcionise, svi stoje u mestu
                , neka ideja kao da se gadja Benteke u glavu, al ne ide za sada, barem ga ne koristi Rodgers najbolje..
                Tacno, kad kod smo mi imali posed nismo znali sta cemo u napadu, bezidejno, lose... mi smo pod Rodgersom u glavnom bili pretnja iz kontri i polukontri, ovako nista. Ne znam mozda zbog formacije, mozda zbog igraca, ali pre ce biti zbog formacije.

                Comment


                • Inace protiv Arsenala nismo imali nijednu kontru, osim one u poslednjem minutu kada se Moreno zakucao u Gabriela. Sve je bilo iz pozicionog napada, ali protiv Arsenala imas vise prostora nego protiv bunkera, svakako BR je sisica. Ta utakmica je morala da se dobije protiv onakvog Arsenala, sa Cembersom koji u drugom poluvremenu loptu nije video.
                  Last edited by Brian McShtull; 01-09-15, 14:44.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Inace protiv Arsenala nismo imali nijednu kontru, osim one u poslednjem minutu kada se Moreno zakucao u Gabriela. Sve je bilo iz pozicionog napada, ali protiv Arsenala imas vise prostora nego protiv bunkera, svakako BR je sisica. Ta utakmica je morala da se dobije protiv onakvog Arsenala, sa Cembersom koji u drugom poluvremenu loptu nije video.
                      Pa nismo kad su njihovi centar halfovi gresili u ispucavanju i odbrani, i odatle se nama stvorile vecina onih sansi.

                      Comment


                      • Last edited by Brian McShtull; 01-09-15, 18:25.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Koji trol

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Koji trol
                            Nisam uopste rekao da je Martial los, ne znam kakav je igrac iskreno nisam odgledao jednu utakmicu Monaca(ligasku). Ovo je samo neko poredjenje koje nista ne znaci, i vise sam uporedjivao zato sto mislim da Origi treba da dobije sansu pre Ibea.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Druze, nije se odnosilo na tebe nego na tviterasa koji je postavljao podatke.Poenta je toga samo da nalozi likove da se posvadjaju oko toga.

                              Odnosilo se na Alexa(a ti editovao post u medjuvremenu tako da ne vidim njegov tvit), stavio je one kartice sa FIFA-e gde Martial ima 69, a ovaj 75.Uz to stavio jedan placen 4 miliona funti, a Martial 80 miliona funti.Umro sam od smeha.

                              Comment


                              • Da, nisam uopste ni hteo da postavim, tu glupost, vec samo statistiku, koja je isto velika glupost. Ali Origi je zasluzio , da vec ako nije na pozajmici, dobije sansu.
                                Last edited by Brian McShtull; 01-09-15, 18:38.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X