Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je ovako maleni klub dostojan tvog komentara u temi istog.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Lazar otisao na jednogodisnju pozajmicu u Fener, koji je preuzeo celu platu.

      Comment


      • Comment


        • Isti tim kao protiv Arsenala. Hendersona nema u protokolu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Kada sam pisao pred pocetak sezone da Milner nije za prvu postavu i key player-a, vi ste svi pisali da nece ni biti u 11.
            Svaka njemu cast na borbenosti, na 12km po utakmici, al nema kvalitet za nesto vise jednostavno..

            Dokle god Lucas i Lovren igraju, ne moze da se ocekuje nesto..

            52 godine Liverpool nije izgubio kuci protiv West Hama..Rodgers obara rekorde..ja jos kenjao da nije lose posle 2 kola..

            Comment


            • Jedan je Milner kapiten.

              Comment


              • Last edited by Brian McShtull; 29-08-15, 17:15.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Brendan lelemudan isao takticki na poraz danas da bi mu dali jos 200 miliona za pojacanja, malo mu je bilo ovo do sad.

                  Comment


                  • Pratim skoro sve utakmice Liverpula 20godina, ali nikad nisam video da je vise od pola KOPa, prazno 5minuta pre kraja meca. Ako mu to nije dovoljno da napusti klub, ja ne znam sta treba da se desi da bi on dao ostavku.
                    Last edited by Brian McShtull; 29-08-15, 19:10.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Брендане Одлази. Доста је било. Каже брендан нећете препознати ловрена ове сезоне....


                      Да ми је неко реко да штопер енглеске премијер лиге може бити овако лош, не бих му веровао. Па Балажиц је за њега Пујол лично !

                      Comment


                      • Ko ce ga zamjeniti?

                        Klop je nemoguca misija, on ce da uzme Bayern iduce sezone. Bielsa ne vjerujem da ce da uzima tim ovako na kraju prelaznog, bez da on moze da sam kreira sebi tim. Vise kvalitetnih trenera da su moguci, ja licno ne znam.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • I ja sam mišljenja da nam je Klop nedostižan, u suprotnom Brendana bi se rešili već posle onih bruka na kraju prošle sezone......
                          Bojim se da i od njega ima gorih, a taj komitet naš je izgleda baš talentovan za pronalaženje istih
                          Ako ima ikakve šanse za Jirgena, ne bi trebalo ni ponedeljak čekati.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Klop i Anceloti sigurno nisu dostupni. Emeri bi mi bio prvi pik, ne znam na koliko jos ima ugovor i kakve su mu ambicije.

                            Kad gledas individualni kvalitet, tim je dobar. Novi trener koji bi na ovo doveo stopera i beton veznog bi mogao da napravi rezultatski iskorak.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ko god da dodje necemo vise gledati Lovrena i Allena. Dovoljno da budemo u top10, kao i sa ovim bolidom.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Benteke je stvarno zver, i veliki boljitak naspram prošle sezone što se napada tiče, ali džabe mu 30 dobijenih duela protiv Arsenala, kada nam još uvek fale golovi..., 360 minuta i 2 data gola, očajno
                                Ja sam već par puta napisao, po meni fali jedan levi bek, stoper i vrh napadač ( ne bi se ni ja bunio za ovog malog Fekira ).
                                Emeri je produžio ugovor do 2017-te.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X