Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Sta je sa Sakho-om vise ?!

    Ne znam sta ste napali BR-a toliko, jedina greska je Can sto treba umesto Lallane, Firmino ocigledno nije spreman jos..

    Klajn ubica, pretrcao dosta bas, kao i Milner, odlicno odigrao zaista..

    Benteke isto, koga je ovde 95% vas pljuvalo kad se pricalo o njemu..
    Sakhoa nije Rodzers doveo nego transfer komitet, zato ne igra, moraju njegovi ljubimci da igraju. Lovren, Lalana i kad bude zdrav Dzo Alen.

    Nije pljuvan Benteke nego visina transfera i bilo je pitanje ume li Rodzers takvog napadaca uklopi. Nije niko rekao da je Ben los igrac, naprotiv.
    sigpic

    Comment


    • Kakav je debil Brendan pa zar je moguce da je stavio Milnera za zamjenika kapitena... ej Milner kapiten Liverpula koji je dosao ovaj prelazni fuj sta napravi od Liverpula...

      Inace ovo igra je go k.rac. Brendon je debil obicni. Pohvale za Klajna i Bentekea za ovo veceras.
      Arsenal glatko dobija sl. kolo sa dva tri razlike.

      Comment


      • Nazalost, verovatno si u pravu za Sakho-a, on je odlcian stoper, ali koliko je u klubu nikada nije imao poverenjea Rodzersa..

        Meni se dosta toga svidja, igra je dosta sigurnija, odbrana je znatno bolja, barem uigranija, mada su realno ovo dve slabije ekipe..Polako, sve ce ovo izgledati bolje, ja sam prvi koji sam bio protiv Rodzersa, ali je prelazni rok dobro odradjen, i moze dosta toga da se uradi u ovoj sezoni..

        Comment


        • Prelazni rok je mozda i najbolji od 1987. i dolaska Barnsa i ekipe. Samo sto mastermind mora da skloni ego u stranu i ovo uklopi. Vidis ti veceras individualni kvalitet svih njih na momente ali ne zna se ko sta radi. Jos te pogura sudija.

          Nije sigurna odbrana samo jos nije imao ko da je ugrozi. Mora mnogo vise da pomogne ostalih 6 igraca. Milion ispadanja i bespotrebnih klizecih, previse takticke nepismenosti. Izgleda sigurnije zbog Klajna i Gomeza koji po bokovima rade defanzivno vrh posao za sad a zna se da male ekipe na Ostrvu forsiraju napad po strani.
          sigpic

          Comment


          • Gomez i Lovren su crna rupa, pa OX ima da ih razvali. A vezni nemamo uopste, samo Hendo je klasicni vezni igrac, Milner je vise krilo nego centralni vezni i ogromna rupa je na sredini terena. To ce Arsenal znati da iskoristi, i nema sumnje da na Emiratu necemo izvuci bod. Lallana i Ibe u napadu nista ne igraju, o odbrani necu ni da komentarisem. Benteke i Coutinho sami igraju u napadu, ostali su odseceni od svega, bas je tuzna ova igra.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ako Arsenal i dalje bude forsirao svoju lijevu stranu, onda se nece videti nedostaci Gomeza i Lovrena.
              sigpic

              Comment


              • Ajde sacekajte ponedeljak, pa posle toga mozete da pljujete Rodgersa koliko hocete..

                Comment


                • Najveca je sramota sto je danas Skrtel docekao da mu Milner(koji je odigrao par utakmica za klub) bude kapiten...nije to Slovak zasluzio jednostavno,kakav god da je odan je LFC-u i tu ide tacka
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Najveca je sramota sto je danas Skrtel docekao da mu Milner(koji je odigrao par utakmica za klub) bude kapiten...nije to Slovak zasluzio jednostavno,kakav god da je odan je LFC-u i tu ide tacka
                    Bas to! Velika sramota.

                    Послато са ST25i користећи Тапаток 2

                    Comment


                    • Mora trojka u vezi Milner-Hendo-Can ili cemo da budemo razvaljeni na Emiratima. Inace Hendo je izasao zbog lakse povrede stopala, tako da je neizvestan za derbi sa Arsenalom.



                      However, Rodgers explained after the game that his skipper had done well even to make it into the starting line-up against the Cherries, having struggled with a foot issue during the build-up to the fixture.

                      "He's had a problem with the bottom of his foot," the manager told reporters in his post-match press conference.

                      "He hadn't trained for part of the week, he was taking some painkillers with it. He did ever so well to even be out on the field.

                      "He wanted to try it, he wanted to give it a go, but you could see he was limited in his running.

                      "He did great for us in the period of time that he was on but it's important that we get victories and it's important that we have fit players on the field and unfortunately for him he was just in too much pain."
                      Last edited by Brian McShtull; 18-08-15, 15:50.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ja sve cekam Lallanu da uradi nesto u kontinuitetu, ali izgleda da necu to docekati, bljesne on s vremena na vreme, ali posle ga nema 5 utakmica. Can mora, znaci mora da igra, ne znam sta glumi Rodzers, vratio se Aguero, Sancez, svi krenuli da igraju a Can ne moze, ma daj, bude li igrao Dzo Alen odmah mu uruciti otkaz i dovidjenja. Benteke sjajan ali tek ce se to videti kad krene Firmino da se ubacuje iz drugog plana i docekuje te njeove lopte koje spusti glavom, jer realno trenutno nemamo nikog da se ubaci iz drugog plana, Ibe i Lallana bas slabo igraju.



                        edit: ako moze neki admin nek prebaci u temu LFC, bas sam se istripovao nesto
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Nisam primetio tu povredu, pa sam baš bio pizdio što šef vadi Hendu pored živog Lalane....
                          Iskreno očekivao sam juče malo tečniju igru, i da to sve malo uigranije bude u fazi napada ali za tako nešto treba više od dva napadaćki raspoložena igrača (Ben i Cou).
                          Kako smo tek prošle godine očajni bili, kada i pored solidnog prelaznog roka nama još uvek fali 2-3 igrača da bi se ozbiljno uključili u borbu za vrh, a pošto je za nas rok verovatno završen....,
                          onda ništa
                          Što se trake tiče mislim da ga je Škrtel zaslužio čak i pre Hendersona.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Firmino jos nije 100% spreman, cim on bude bio spreman Lallana ili Ibe lete na klupu. Lallana meni izgleda super kao neki joker, koji ce da udje u 70. ili 80.min i da unese tu svezinu u napadu i pretrcava odbranu, ovako je stvarno tuzno gledati ga. To isto mislim i za Ibea, zamislite kako bi izgledao tim sa Stadzom umesto Ibea i Firminom umesto Lallane. Firmino sigurno moze da odgovori u defanzivnom smislu ali bez trojke Milner-Can-Hendo sve to pada u vodu i ne vidim kako ce Stadza uklopiti u ovu ekipu sada.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Dovođenjem Milnera i Firminja, te vraćanjem Čana u vezu, zapravo smo samo na sredini terena ostvarili neki bitniji pomak naspram prošle sezone, bez obzira na gubitak Rahima...
                              Dolaskom Klajna zapravo je rešen samo startni desni bek i povratak na 4 igrača u zadnjoj liniji, dok nam fali jedan levi i centralni za neke ozbiljnije ambicije.
                              Posle prvog kola sam napisao da bi voleo videti Liverpul sa dva napadača i sa jačim presingom na zadnju liniju, ali sam se sinoć uverio da za sada o tome Brendan uopšte i ne razmišlja...,
                              ok, ima rezona ponekad umesto na gol više igrati na primiti gol manje, ali brate igrali smo kući protiv Bornmuta.
                              Last edited by somborac; 18-08-15, 19:42.
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X