Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj gol BigBena me neodoljivo podseća na one čuvene Drogbine okrete na ivici 16 ,zato sam inače i bio zagrejan za njega jer bi nam doneo nešto drugačije u odnosu na Kostu a vidim da je novinar iz Belgije Kristof Terreur napisao da je Čelzi jedini klub iz prošlogodišnjih top 4 bio zainteresovan za njega al da su odustali u startu zbog cene
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai View Post
      Ovaj gol BigBena me neodoljivo podseća na one čuvene Drogbine okrete na ivici 16 ,zato sam inače i bio zagrejan za njega jer bi nam doneo nešto drugačije u odnosu na Kostu a vidim da je novinar iz Belgije Kristof Terreur napisao da je Čelzi jedini klub iz prošlogodišnjih top 4 bio zainteresovan za njega al da su odustali u startu zbog cene
      Drogba je bas LFC-u dao slican go ako se sjecas s tim da je jedina razlika sto ga je dao lijevom nogom
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Sjecam se kada je Drogba zakucao Barseloni jedan gol sa ivice sesnaesterca iz okreta, ono je bilo bas vrhunski sa njegove strane.

        Ako Liverpul isplacuje klauzulu za Traorea to znaci da nece biti nikakve buy back klauzule kao sto se pominjalo. Bas me interesuje kakav ce igrac postati Traore jer je opste misljenje da je on jedan od najvecih talenata a ja licno i nemam neko visoko misljenje o njemu kada sam sagledao kompletniju sliku.

        Comment


        • Nesto izmedju Ibea i Sterlinga, samo sto nije brzi od Sterlinga i nema taj pregled igre. Dok Ibe tehnicki mnogo bolji, jedino sto je ovaj mladji ali ne mnogo.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ne sećam se baš tog gola,sad guglao to U svakom slučaju volim takve napadače i baš me interesuje kako će on da se snadje u Liverpulu,tj kako će Rodzers ekipu sa njim na terenu da naštima ekipu

            Lično imam visoko mišljenje o njemu,ne bih ga inače tražio u čelziju i čini mi se da bi nama lego ko kec na desetku a za Liverpul nisam baš tolko siguran,morao bi tu Rodzers nešto da prilagodi njemu,nije mi on kompletan napadač pa da ga tek tako baci na teren
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Ne sećam se baš tog gola,sad guglao to U svakom slučaju volim takve napadače i baš me interesuje kako će on da se snadje u Liverpulu,tj kako će Rodzers ekipu sa njim na terenu da naštima ekipu

              Lično imam visoko mišljenje o njemu,ne bih ga inače tražio u čelziju i čini mi se da bi nama lego ko kec na desetku a za Liverpul nisam baš tolko siguran,morao bi tu Rodzers nešto da prilagodi njemu,nije mi on kompletan napadač pa da ga tek tako baci na teren
              Evo majstore

              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Mogao si pp da mu posaljes, ne da u ovoj temi bude ovo...pravi si provokator dobro kazu ove topdzije. Secam se ovog gola ko juce da je bilo, ranije je mnogo vise bilo ovakvih golova, sto zbog dubljih odbrana u PLu sto zbog boljih sutera. Benteke ispred Kutinja i Firmina, moze itekako da bude upotrebljiv i uposljavan, samo treba forsirati istih 11. Mislim da prosle sezone nismo imali istih 11 ni 3tekme za redom....
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Nemojte me i vi ovdje optuzivati LFC mi nikad nije bio mrzak, cak skroz suprotno uvijek sam prema njima dobronamjeran

                  Veliki sam fan igara LFC-a bio pod debelim konobarom iz Spanije
                  Last edited by AK47; 03-08-15, 23:00.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Drogba jedini igrac za kojeg je Rafa tesko nalazio resenja.
                    sigpic

                    Comment


                    • Gledam malo neke izjave Gerrarda i Carraghera kad je u pitanju Alonso,nevjerovatno
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • To sam hteo reci jos ranije, da ce postava koja je izasla u subotu, biti ista i protiv Stokea, sto su Barrett i jos neki potvrdili, i jedina izmena ce biti Benteke umesto Ingsa. A sada kada i Pearce to govori, moze vrlo lako da se desi.

                          Videcemo koliko je ovo tacno, ali mi se u startu ne svidja sto nema Cana, a i start Gomeza je poprilicno iznenadjujuc, mada je BR najavio da bi Moreno mogao sezonu poceti na klupi.
                          Prakticno igraju igraci koji su prosli full pripreme i ovi koji nisu, ali su vec u klub duze vreme i to mozda i nije losa stvar. Firmino ce imati vremena da se uigra i ne sumnjam da ce vec u drugom mecu zaigrati u prvoj.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Da li se zna ko ce biti startni stoper,nemojte mi reci da ce BR staviti Lovrena umesto Sakhoa.
                            "My sporting hero was Drazen Petrovic,the NBA basketball player,who has killed in a car accident in 1993.He was a good friend,an unbelievable player,and i dedicated my Wimbledon to him."

                            Goran Ivanisevic


                            5 UCL TROPHIES - EUROPEAN ROYALTY

                            JFT 96

                            Comment


                            • Najverovatnije da hoce, samo ce Benteke biti ubacen umesto Ingsa. Ostatak tima ce biti isti kao protiv HJKa. Ali ima jos vremena da promeni odluku, pet dana je ostalo do meca svasta moze da se desi u tom periodu. A sto se tice Gomeza, po onome sto je igrao u pripremnim mecevima zasluzio je da se nadje u nedelju na terenu pre Morena, videcemo da li ce se BRu isplatiti rizik sa njim, ali ja sam ubedjen da hoce, cak bih voleo njega da vidim kao prvog LCBa.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Najverovatnije da hoce, samo ce Benteke biti ubacen umesto Ingsa. Ostatak tima ce biti isti kao protiv HJKa. Ali ima jos vremena da promeni odluku, pet dana je ostalo do meca svasta moze da se desi u tom periodu. A sto se tice Gomeza, po onome sto je igrao u pripremnim mecevima zasluzio je da se nadje u nedelju na terenu pre Morena, videcemo da li ce se BRu isplatiti rizik sa njim, ali ja sam ubedjen da hoce, cak bih voleo njega da vidim kao prvog LCBa.

                                Slazem se za Gomeza,kupili smo vrhunskog igraca za malu svotu novca,prema najavama medija 90% startuje umesto Morena.Brine me odluka za Lovrena,iskreno prosle sezone je skoro pa 50% on bio krivac za primljene golove,dok Sakho je pokazao stalozenost i smirenost ... ipak mislim da smo trebali uloziti u kvalitetnog stopera.. aj uzdravlje,videcemo 9. avgusta kako ce to izgledati
                                "My sporting hero was Drazen Petrovic,the NBA basketball player,who has killed in a car accident in 1993.He was a good friend,an unbelievable player,and i dedicated my Wimbledon to him."

                                Goran Ivanisevic


                                5 UCL TROPHIES - EUROPEAN ROYALTY

                                JFT 96

                                Comment

                                Working...
                                X