Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Henderson: "I've told Lallana that I'm expecting big things from him this season. I've put him on post match interviews & pressers"
    Kapiten...

    Dignea juri i Roma, tako da su nam oni konkurencija.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Posto vidim da je tema zamrla, u poslednjih nekoliko dana. Verovatno je to to, sto se tice prelaznog roka, bar sto se kupovine tice. Voleo bih da podelite vasih 11 za start sezone, i kako bi menjali formacije u toku sezone u odnosu na situaciju.


      Evo da pocnem;
      Migs
      Klajn, Skrtel, Sakho, Moreno
      Can
      Henderson, Milner
      Firmino, Coutinho
      Benteke
      Za pocetak sezone, i bez Staridza ovo mi je najjaca postava trenutno, mozda bih voleo da vidim Dignea umesto Morena ali male su sanse da ce doci.
      Ovako nesto kada se vrati Stadz;
      Mingolet
      Klajn, Skrtel, Sakho, Moreno
      Firmino, Can, Henderson, Coutinho
      Staridz, Benteke
      Ili mozda ovako nesto

      --|--
      --|--
      Henderson, Can, Lallana
      Coutinho
      Staridz, Benteke
      Ima milion opcija sa zdravim Stadzom, ali i sa Ingsom moze dosta kombinacija da se vrti.
      Od Gomeza ocekujem da eksplodira ove sezone, i da obezbedi mesto u 11 ali otom potom. Origi i Ibe ce sigurno dobiti minuta ove sezone, i od njih dvojice dosta ocekujem. Markovic da pocne ozbiljne partije da pruza ili ce ubrzo biti poslat na pozajmicu u ship.

      Opet u odnosu na rivale, dosta smo tanki na nekim pozicijama, ali daleko od toga da nemamo sanse za top4, tako da sam ja optimista.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ne vidim nigde najavu za sutrašnju utakmicu, i ta Arena je prenosila sve te gluposti, a sada kada bi napokon mogli videti sva pojačanja i Čana u ekipi, nigde ništa......
        Valda će se moć' uloviti neki strim
        ¡Si Señor!

        Comment





        • EDIT- Nit Čana, nit sva pojačanja.......
          Last edited by somborac; 01-08-15, 17:05.
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Pa jos juce se znalo da nece igrati Ben, Firmino i Can, oni verovatno sutra protiv Swindona igraju...
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Gomez moze odmah da zauzme mesto Morenu ili Lovrenu/Sakhou, odusevljava me mali s kakvom sigurnoscu igra u odbrani a lako probija po boku, izvlaci loptu lagano bez problema a ima i tehniku vrhunsku.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Jos uvek je nesiguran u pas igri, taj segment ce sigurno popraviti, kako godine budu odmicale, a i to sto mu je BR trener.

                Steta sto cemo tek u PL tekmi, videti ceo tim na okupu i pojacanja, da bi imali uvid kako ce to izgledati, ali ako nista bar sutra da vidimo kako BigBen i Firmino izgledaju na terenu i gde ce ih BR smestiti.

                Ibe mora da igra vise levo.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Lovren ce opet igrati prvu najverovatnije tako da je Brendan potpisao sebi otkaz.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi View Post
                    Lovren ce opet igrati prvu najverovatnije tako da je Brendan potpisao sebi otkaz.
                    http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...erpool-9773955

                    Jos ima nade.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ja bih Gomeza gurnuo pre pomenute dvojice, ili da bude treca opcija posle Sakhoa. Takodje moze i Morena da menja, ako ovaj bude igrao lose. Sta mislite jel krece sledece nedelje sa Benom i Firminom, sve mi se nesto cini da ce tim od juce poceti prvenstvenu?!?
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Upisao se Ben... Firmino odlican, bar ovo sto sam ja gledao.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • [VINE]eHMaUiz0wKP[/VINE]

                          Comment


                          • BigBen na debiju i vec poceo sa spektaklom.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ko je ovaj lik sto biva udaren i oboren na klipu, i cini mi se da nosi broj 8???
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X