Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa neverovatno kakav je amater Rodzers, strasno. Eeeej prodas onog kretena za 70 mil i onda pola para sprcas na ovo drvo iz aston vile

    Comment


    • sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Dobro Freško, jel sam ja juče zabranio tvitove pre podne?
          Inače dobar ti je avatar, jel si to neku opkladu izgubio?
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Nisam video tu zabranu, izvinjavam se.

            U cast nove brade, Allen je zasluzio da bude na mom avataru. Smatram da mu skill sa ovom bradom raste duplo.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Na prošloj tekmi komentator se nervirao što je pustio bradu preko leta, i to mislim da sam strimovao LFC TV.

              Last edited by Abel; 17-07-15, 09:08.

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                U cast nove brade, Allen je zasluzio da bude na mom avataru. Smatram da mu skill sa ovom bradom raste duplo.
                Cek, cek ovo je Alen?

                Od kad mi je istekao ban svaki dan se pitam zasto li Fresko nosi Borinija na avataru...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Dekard View Post
                  Cek, cek ovo je Alen?
                  Nisi ti u toku, a i dobio je novi nickname, vise nije velski Xavi, nego velski Xabi Alonso.

                  Gomez levo, vrlo interesantno, zeli BR da ga isproba svuda, mada je vec sad vidno, da je mali bas raznovrstan defanzivac.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Covek fura beogradski fazon pustis bradu i jebac si Tako i on pustio bradu i misli da je Pirlo!

                    2 min sam gledao nisam mogao da skapiram ko je Fresh na slici, na kraju otisao na sajt i nasao
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Provalite mu kostobran u ruci , fucking legend

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • previse za bentekea.

                        Comment


                        • Liverpool have reached an agreement with Aston Villa over the payment terms for the £32.5million transfer of Christian Benteke.

                          Comment


                          • Ide 16m, a ostatak ce dobiti u ratama, i to kako sam cuo na duze vreme.
                            Mislim da je Benteke poslednji deo slagalice i da vise nece niko dolaziti. Ocekivao sam mozda nekog defanzivca, ali nakon onakvih partija Gomeza, i komenatara BR-a, on ce biti sigurno u ekipi.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Sjetim se neki dan kako je ovdje bilo ljudi koji su vjerovali da Balotelli moze biti dobar u LFC-u

                              Ja sam ocekivao da ce biti kriminalan,ali on je cak i dalje od toga otisao...to je jedan od najgorih transfera jer se znalo da ne valja nista onog momenta kad je potpisao

                              Sreca je pa su nakon "samo" jedne godine Brendan i ljudi i klubu skontali kakava je to ubleha i cirkusant i otjerali ga u neku stvar...sad ide Sampdoria vjerovatno
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Sta ce vam biti sa Lambertom i Balotelijem?
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X