Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne znam, cim je klub oficijelno objavio info o situaciji Higuaina, znaci da su bas privrzeni da ga zadrze na silu, a klauzula je bas nenormalna. Ne ide mu u prilog ni to sto je ugovor vazeci do 2018.

    Ma nista nije razumno, trziste je nikad ludje.
    Ali dobra je stvar sto LFC ni ne zeli da plati taj novac koji pominjes za Belgijanca, jer da je tako, odavno bi to uradili, mada se bojim da ne padnu u iskusenje, kada se kesira lova od prodaje Sterlinga. Ali receno je vec da je 25m funti maksimum. Probace verovatno u deal da ubace neke igrace, na koje se vise ne racuna, Borini i Lambert. Ako ni to ne uspe, eto nama Rondona za 15m, i udri.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pa i 25m funti je previse, to mu dodje 35m evra. Dodas jos 15 i uzmes proverenog napadaca, ima se para to je sigurno. Pogotovo ako se rasproda ova boranija.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Steta bi bilo barem ne pokusati dovesti Iguaina ali nasi nece ni pokusati. Drze se Bentekea kao pijan plota a mozda bi i taj Benteke bio dobar, ko zna. Nije on los igrac, naprotiv ali znamo kako se visoki i korpulentni igraci provedu kod Brendana.

        Comment




        • Lucasa svi iskulirali
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Zastrasujuce da je ovaj lik imao neke tweet-ove koji su se kasnije ispostavili kao vrlo tacni. Morao sam da proverim da bih se uverio, ali mi i dalje deluje kao neka mucka.

              Jay ne zna nista o tome, moracemo sacekati da se oglase neki "jaci" izvori, barem kada je LFC u pitanju.

              Je li ovaj radi za Telegraph ?
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                Zastrasujuce da je ovaj lik imao neke tweet-ove koji su se kasnije ispostavili kao vrlo tacni. Morao sam da proverim da bih se uverio, ali mi i dalje deluje kao neka mucka.

                Jay ne zna nista o tome, moracemo sacekati da se oglase neki "jaci" izvori, barem kada je LFC u pitanju.

                Je li ovaj radi za Telegraph ?
                Radio za Telegraph i ESPN.

                Comment


                • Da je Klop došao na mesto trenera kao što se spekulisalo pa i da se ponadamo ovom transferu..Ovako teško će doći osim ako ne ponude neku astronomsku cifru..

                  Comment


                  • Cao Lazo, dobrodosao! Ne znam koliko nam je sada potreban Rojs, bolje da idu po Iguaina ili Benzemu i da zavrse prelazni rok uspesno. Samo molim boga da se ne bacaju pare na Bentekea ili jos gore Rondona.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Cao Lazo, dobrodosao! Ne znam koliko nam je sada potreban Rojs, bolje da idu po Iguaina ili Benzemu i da zavrse prelazni rok uspesno. Samo molim boga da se ne bacaju pare na Bentekea ili jos gore Rondona.
                      Nemate vi para ni za jednog.

                      Benzema je 40m funti najmanje + 7 m funti plate godisnje.

                      Higuain isto tako.

                      Plus ne vjerujem da bi htjeli da ne igraju LP, a cak i kad bi Benzemu ce Wenger ugrabiti pod svaku cijenu, nikad prezaljena sincina mu je izmakla kad je isao u Real.

                      I da Freshko, ovaj lik je urednik u Telegraphu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by LazaSabac View Post
                        Da je Klop došao na mesto trenera kao što se spekulisalo pa i da se ponadamo ovom transferu..Ovako teško će doći osim ako ne ponude neku astronomsku cifru..
                        Dobrodošao komšija

                        @Aki ne mrači ljudima temu
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Pa dobro Benzema je tu samo primer, nisam ni ocekivao da se ide po njega. Kontam da ako se ponudi 40m evra za Iguaina, da bi dobro porazmislio Laurentis. Naravno to ukoliko ne budemo imali veliku konkurenciju, ne vidim ko bi njega mogao da trazi. Mozda samo Siti ukoliko prodaju Aguera.
                          Last edited by Brian McShtull; 30-06-15, 22:35.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Kao što reče neko u postu pre mene, rasprodati boraniju u klubu+prodati sterlinga za min. 40mil£.Uz svu tu lovu se može dovesti lepo pojačanje(Higuain) i napasti 4. mesto lagano.Ne znam kakva je situacija sa Lakazetom čuo sam da je dosta klubova zainteresovano za njega kao i MU.
                            Inače da se uključim i ja u diskusiju,hvala na dobrodošlici..

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Nemate vi para ni za jednog.

                              Benzema je 40m funti najmanje + 7 m funti plate godisnje.

                              Higuain isto tako.

                              Plus ne vjerujem da bi htjeli da ne igraju LP, a cak i kad bi Benzemu ce Wenger ugrabiti pod svaku cijenu, nikad prezaljena sincina mu je izmakla kad je isao u Real.

                              I da Freshko, ovaj lik je urednik u Telegraphu.
                              Nisam nikad vidio, da neko toliko nekog voli, kao sto ti volis Wengera. Te Wenger ce ovo, te Wenger ce ono... Ok je ali brate i ti ga pretjera. Mislim nemam nista protiv Wengera i tebe ali smaras sa njim kao da ti je rod rodjeni.

                              Comment


                              • Evo Jay sta je rekao jos proslo leto.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X