Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Normalno je da treba da se dokazu, doduse nekako se i meni cini da ce Clyne i Milner dobro odraditi svoje role, nekako dosta ocekujem od njih jer su well made za PL.

    Sto se Firmina tice, on je jedan od one vrste transfera, za koje znas da moze ponuditi bas puno, i tako jakog potencijala i igraca koji zna realno da igra fudbal i pokazao ga u Bundesu, nismo doveli od Suareza, plus da je big transfer kao on, stoga i moje uzbudjenje kada je dosao. Nedostajao je jedan takav igrac, od odlaska Kanibala, spali smo na Dannya koji je igrao koliko je igrao, igraca koji moze da resava i da povuce. A poprilicno je skolovan igrac, i ima moderan pristup, pa sumnjam da moze biti toliki fail, kao Carroll sa kojim ga porede.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Pa evo ti primer, ako igramo 442, sa npr Ingsom i Sturridge-om u napadu. U vezi mogu da budu Hendo+Can, a sa strane Firmino+Cou, znaci tu bi Milner bio prva izmena a tek posle Lucas i Allen. A ako bi igrali sa petoricom izmene bi bile opet Lucas i Allen, u svakom slucaju oni bi trebali da budu izmene. Ne znam da li si gledao Celsi, ali njima je 95% tekmi u PLu igrao isti vezni Cesc+Matic. To i jeste recept, uigranost. Samo jos da treneri odrade posao kako treba, kondocioni pre svega. I cepaj Can+Hendo celu sezonu, mislin da mogu da izvuku lagano obojica su bolesno jaki fizicki.
      Last edited by Brian McShtull; 29-06-15, 13:21.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Nema greske sa Firminom.

        Milner je dosao ovamo da bi igrao vise nego u Sitiju i ocekujte ga cesto u prvoj.

        Dok se Dani ne vrati bice ovako:

        Simon
        Klajn Skrtel Lovren/Sakho Moreno
        Can
        Milner Hendo
        Firmino Coutinho
        Benteke?

        Kad se Dani vrati onda je moguce da vidimo dosta razlicitih stvari. Uska 4-2-2-2, dijamant sa Kutinjom iza Firmina i Danija, Kutinjo iza Danija i novog spica, Firmino iza dva spica a Kutinjo levo u dijamantu kao u sezoni 13/14, 3-4-1-2 u slucaju povreda bekova gde bi Milner bio koriscen na wing backu.

        Najveca dilema mi je da li ce Brendan opet da se zajebava sa Lovrenom ili da ljudski pusti Mamadua. Isto tako sam sumnjicav po pitanju Minjoleove forme.
        sigpic

        Comment


        • Takvu formaciju i ja imam u glavi, dok se Sturridge ne vrati, a kada on bude zdrav, opcija ce biti puno.
          U nekim opcijama moze tu Lallana da uleti na krilo, ili Milner na krilo a on da bude taj side vezni, i da cepamo sa laznom devetkom.

          Mislim da bi najpametnije bilo da Rodgers gleda da postavi Firmina tako da ovaj igra sto blize sredini i iza napadaca, samo free role, mada i ne ocekujem da ga postavi uz out liniju, jer prvo Sterling nije igrao tako, a ima elemente za takvo krilo, a kamoli Firmino ciji skill set prevazilazi Raheemov.

          Milner ce svakako biti jedna od glavnih opcija, svakako bolja od opcije Allena ili Lucasa.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Dobro, vidjecemo... istog tog Cana i Hendersona smo imali i ove sezone jos plus i Dzerarda i Lalanu pa smo cesto bili rastavljeni na sredini i cesto su igrali Alen i Lukas (doduse Can nije cesto igrao na sredini al eto ...i pitanje je hoce li i ove sezone) i ti poprilicno i u najbitnijim utakmicama.

            Necu da mracim samo iznosim svoje misljenje. A to je da nam je jos potreban jedan jak veznjak i napadac.

            Comment


            • Nismo imali Cana i Hendersona, imali smo Hendersona koji je igrao sa limitiranim Allenom, a ponekad bi uskocio i Lucas u pricu. O Gerrardu da ne pricamo. Can ako je odigrao tri puna meca na svojoj poziciji, ja ne znam.

              Njemu tu dati sansu, a sada umesto Allena, imas daleko bolju opciju u Milneru. Dosta to bolje izgleda.

              Treba tu veznjak, ali ovako gledajuci, tesko da ce ga dovesti, vise se gledaju veznjaci koji igraju ofanzivnije, poput Kovacica npr.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Poenta je da ce Rodzers dobiti ovog puta sta je hteo i opravdanja nema. Smatram i ja da fali jedan top vezni ali ako ne dodje on je kriv. Ako dodje korpulentni Benteke i ne uklopi se, on je kriv. Ako Simonu opet padne forma a nemas adekvatnu zamenu, on je kriv.

                Sada si majstore dobio sta si trazio i ocekujemo ili da budes 4. ili da osvojis Ligu Evrope. Nemas nikakav alibi. Gazde su te ispostovale maksimalno, to mora da se pozdravi i od sad redovno naglasi.
                sigpic

                Comment


                • Imali smo Cana a sto nije igrao gdje treba da igra e to je drugi par opanaka! A i ko nam garantuje da ce igrati sad...niko

                  Sve stoji da ce to izgledati bolje ali da li ce biti dovoljno za to 4 mjesto pitanje je!?

                  Comment


                  • Garantuju treneri u LFC, vec se pricalo o tome, a i nakon razgovora sa Brendanom, obecana mu je ta rola.

                    Ja ne vidim univerzum, u kojem po ovim pojacanjima i trenutnom situacijom, Can ne bi igrao zadnjeg veznog.
                    Ima Clynea sada, nema potrebe za 3 stopera pozadi, a i da ima, ima pet stopera na raspolaganju. Stivi otisao, Henderson je previse slobodan i nije sposoban da iznese tu poziciju dovoljno dobro za sada, Allen i Lucas pre Cana ?

                    Onda je Brendan totalno poludeo.

                    Jedino gde ga ne mozemo videti u toj roli, ako je na klupi, a Hendo bude holder, dok Milner/Lallana/Firmino/Coutinho drze jedne od tih side pozicija.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Jel istina da je Lacio poslao ponudu za Borinija od 10m evra?
                      Vidim Di marzio nista nije napisao...
                      Last edited by Brian McShtull; 29-06-15, 15:03.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • RMC pise da smo u igri za Abdennoura, mi i WH. Nisam znao da smo u igri za stopera, to znaci da neko leti, ako Aymen dodje. 17-20m evra bi bio deal, toliko trazi Monaco.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Slab izvor naravno,ali eto vrlo je moguce da on trazi da ga puste...kako bi legao ispred Firmina i Couta ouuu,a jos kad bi se Stu oporavio pa dijamant puknes

                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • A pazi, ovaj Express ima jednog odlicnog novinara koji je ove sezone bio skroz korektan, ali problem je sto nije on napisao ovaj clanak.
                              Moze biti tu neke istine, ali ne zelim da se nadam uopste, ne nakon objave klauzule, nece to da da glumac nikad.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mozda ako on izvrsi neki pritisak da ode mozda ga i puste za neku razumnu cifru.Pitanje je sta je uopste razumno ako neko hoce da plati Bentekea 45 miliona eura
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X