Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • "Ливерпул је дуго држао рекорд по броју титула у Енглеској са 18 освојених пехара. Треба, међутим, одати признање клубу који нас је по свему судећи престигао ове године", рекао је Џерард.

    Ovako govori pravi sportmen i kapiten Liverpula Džerard... I trener Dalgliš je pravi sportsmen i džentlmen. Oni su osovina budućih uspeha Liverpula. Dalgliš je vođa do linija terena, a kapiten je vođa na travnatom terenu... Oni brišu granice navijačke pristrasnosti... Oni su lepša strana fudbalske igre. Biće zaista zanimljivo prvenstvo u Engleskoj iduće sezone. Očekujemo dobar fudbal!!!

    "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

    Comment


    • Ljudi sledeće godine uz 2-3 dobra pojačanja idemo po titulu 10000000000%....
      You'll never walk alone...

      I još malo da se podsjetimo najbolje fudbalske utakmice svih vremena sa odličnim završetkom....
      Last edited by deki94; 10-05-11, 17:44.
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

      Comment


      • Evo sta dvije legende misle o Suarezu

        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...an-be-a-legend
        http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...a-joy-to-watch

        Nevjerovatno je kako se prilagodio brzo,siguran sam da ce u narednim sezonama biti medju najboljim napadacima svijeta.

        I evo malo da mi navijaci Liverpoola uzivamo,a mogu i ostali



        Cao seceru
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Sta reci. Gazenje.
          Sad samo da negde kiksne Totenhem,mada ako ih bijemo u nedelju i danas ih tuku Gradjanke onda mogu da daju 17 golova u zadnjem kolu,boli nas uvo
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Ma resavamo Totenhem u medjusobnom duelu,koji crni Totenhem pa kuci ne mogu da pobede davljenike a ne nas u ovakvoj formi na Enfildu.Samo nek Siti zaredja,pa u LS da odemo,ionako cemo dogodine biti pojam i za njih i za Totenhem,doduse vec sad smo ali zbog Hodzsona to tabela ne pokazuje.

            EDIT:Najlepse zene za Liverpul navijaju.

            A Suarez je po talentu najbolji napadac sveta,samo da uklopi jos neke stvari vezane za PL.
            sigpic

            Comment


            • Ruzne su joj noge
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Originally posted by Liverpool FC View Post
                Ruzne su joj noge
                Jesi izbirljiv,bivsa misica koja nosi dres Liverpoola,sta hoces vise
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Ajde da biramo SK forum Liverpool player of year
                  Sta kazete?
                  Ja cu kad se zavrsi sezona da napisem nesto o Daglisu.Cole moze o izabranom igracu,a ti Nikola rezime sezone. Ako se slazete. I onda da konacno ozivimo taj blog,kao uvertira buducih uspeha.
                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Sto se mene tice Raul Meireles ili Dirkenstajn,Suarez je ipak tu samo 2. deo sezone,ova dvojica su igrala dobro i u prvom a posle pokazali sav svoj talenat.

                    U ja zaboravio za blog,LFC samo si me trebao podsecati mogu ja sve to da radim.A mislio sam ja o Keniju da pisem,posto sam zgotivio coveka kao da mi je rod rodjeni.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja cu napisati o nekim igracima na kraju sezone mozda Gerrard,Carra i Suarez ;)
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Dobro,onda cu ja rezime,sve jedno.

                        Cole sta kazes za predlog biranja igraca?

                        Nikola (ako mogu ovde da te oslovljavam po imenu? ) moras 1 da izaberes.

                        Po meni Kajt. Covek je pokazao da je klasa od igraca.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Pa izabracu nije problem,samo je cinjenica da je pomenuti dvojac nosio tim cele sezone i bili su dobri i kod Roja,kao i kapiten koji bi sigurno bio najbolji da ga nije omela povreda i dogodine ce i biti opet ne sumnjam,ni Suarez nije bolji(izvini JC to je samo realnost).Reina je takodje fenomenalan,posebno otkad je Keni dosao,covek brani nemoguce a smanjio je kikseve.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sta mi se izvinjavas ,po meni nece nikad bolji igrac u Liverpoolu biti od Gerrarda ;)

                            Mogu staviti anketu ali pitanje koliko ce ljudi glasati.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Pa ako su glasali za podmladak glasace i za ovo.

                              Otkud znam,zaludjen si Suarezom.

                              Ali u anketu treba da idu ovako:

                              Meireles,Dirk,Reina,Dzonson i Suarez iako nije cele sezone igrao jer prosto nema ko,ostali su bili povredjeni dosta.Mogao bi mozda i Karager i naravno opcija za nekog drugog.Lukasa ako neko stavi dobija batine.
                              sigpic

                              Comment


                              • Evo sad se i Mata pominje,valjda ce biti nesto od svih tih silnih potencijalnih pojacanja.
                                http://www.liverpoolfc.tv/news/media...way-to-anfield

                                Njukastl zeli Konceskog u slucaju da Enrike ode tako da sam sada skoro siguran da je Enrike novi levi bek Liverpula.Mogli su i bolje ali i Enrike je odlican i svakako mu je vreme za veci tim tako da je dobro pojacanje,ali opet su mogli i bolje.

                                http://www.liverpoolfc.tv/news/media...n-on-konchesky
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X