Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Većina će da mi se smeje zbog ovoga ali mislim da možete da uletite umesto bilo koga osim Čelsija oni su po meni jedini zacementirani tu gde jesu . Arsenal je ofanzivno dobar ali odbrana nam je mnogo kritična i nesigurna ako ne dovedemo par dobrih defanzivnih sve nam visi o koncu , Siti takođe ofanzivno kidaju ali odbrana mi je smešna i ono forsiranje Mangale i De Mikelisa može puno da ih košta. Junajted mi je tu i tamo prelazni rok im je dobro krenuo mogu i da izdominiraju a i da fejluju teško ako Van Gal popije par vinjaka više pa krene da izmišlja toplu
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment



    • Dade nam Emre lep gol, samo dokazuje da treba da igra u veznom redu sledece sezone.

      Ne znam, ali mislim da Brendan i dalje moze da izvuce nesto dobro iz ove ekipe sa jos par pojacanja, ali kvalitetnih.

      Comment


      • sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Kakav je ubica Can na sredini terena, juce lagano igrac utakmice protiv nas, ne samo zbog gola nego decko je bio svuda na terenu, odbrana standardno dobra, cistio je na sredini dosta, plus sto je se ubacivao napred i u mnogo situacija bio opasan, boli me uvo kakav je bio na stoperu decko MORA da igra sredinu sledece sezone, strasan igrac.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by mark it zero View Post
            Kakav je ubica Can na sredini terena, juce lagano igrac utakmice protiv nas, ne samo zbog gola nego decko je bio svuda na terenu, odbrana standardno dobra, cistio je na sredini dosta, plus sto je se ubacivao napred i u mnogo situacija bio opasan, boli me uvo kakav je bio na stoperu decko MORA da igra sredinu sledece sezone, strasan igrac.
            Za to vise ne treba da se brinemo.

            sigpic

            Comment


            • I treba da ga guraju napred ,po meni jedan od najkompletnijih igrača u PL
              Last edited by Lord Gangarić; 18-06-15, 15:45.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment



              • Koje budale.

                Comment


                • sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Comment


                    • Ne postoji trziste van Otoka za Brendana i njegovu skvadru
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Morao je da leti. Ovo je sramota sta rade u tom klubu.

                        Nevezano za to da li je Kondogbia navijac ili ne, nema sile da bi otisao pre u Inter ili Milan ako bi se ukljucili u trku. Mogao bi Vengerica jedino da ga otme. Idiotska politika.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma šta će nam realno......
                          In Allen we trust!!
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • замена за рахима ???


                            http://www.express.co.uk/sport/footb...oberto-Firmino

                            Comment


                            • Ma dobro, to su sad klasicne "price" da je on fanatik LFC ili slicno, ne mora da znaci da je istina. Opet, ne umanjuje nesposobnost na trzistu, sto znaci da ce BR i sledece sezone racunati na Allena i Lucasa, a da ce Can biti prvi izbor za zadnjeg veznog, Milner 90% ce igrati prvu, tako da se veznjak nece ni dovoditi, barem ne ovi defanzivni. Jedino logicno objasnjenje.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X