Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vise vredi Kovacic,kada se pogledaju sumanute cene pojedinih igraca,a narocito treba odrati engleski klub kad vec placaju ogromne pare za domace igrace sumnjivog kvaliteta

    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Liverpul te jace mete ne moze da dovede jer ne moze da pljune plate koje mogu Junajted, Celsi, Siti...

      Ono sto bi moralo da se radi je da se skautira bolje. Bolje da rizikujes za 6-7 miliona sa Gokhanom Toreom nego za 20 sa Markovicem. Evo Atletiko pokupio Nolita za smesne pare a covek je otac za sve sto imamo u napadu osim Staridza.

      To je problem. A Pjanica, Ardu, Lakazea, Rojsa, Iska i ekipu ne ocekujte neko vreme.

      Kad budemo imali isti wage bill kao TOP10 klubova Evrope bice lakse. Do tada ce svaki trener morati da izmisli nesto i negde izvuce 250% kako bi usao u TOP4. Brendan je morao da ide, izgubio je svlacionicu ali pitanje je sa FSG-om kakav tim bi napravio novi trener. Ako FSG ne planira da prodaje klub i ostaje dugo, onda moraju dovesti ime koje ce biti mamac za igrace jer Brendan nema afirmisano ime.

      BR ni do januara nece izdrzati ako za tih 30 miliona ne dovede bomba spica i nekog proverenijeg veznog od Kovacica koji moze da povuce tim.

      5. mesto plafon, jebi ga.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Freshman View Post
        Ispravljeno.

        Somi, te igrace koje si naveo, samo Vietto je onako najbolje resenje, gledajuci tvoje parametre, te dodajuci jos neke, dostupnost, plata, transfer fee, kvalitet i potencijal. Eventualno Radja, ali i to je pitanje.
        Ne moze me niko ubjediti da Liverpul ne moze da dovede npr Lakazeta i Pjanica ili Naingolana u ovom prelaznom. I sa ovim Milnerom i ingsom koji dolaze kao "slobodan" igrac i Klajnom zavrsi prelazni rok. Zatim opet u januaru 1 ili 2 dobra igraca ali ne kod nas mora doci 10 polovnjaka kao sto su Alen Borini Lovren i ostali pa se onda cudimo sto zavrsavamo 6. i sto smo u ovakvom polozaju da dovodimo polovnjake.

        Comment


        • Originally posted by SOMI View Post
          Ne moze me niko ubjediti da Liverpul ne moze da dovede npr Lakazeta i Pjanica ili Naingolana u ovom prelaznom. I sa ovim Milnerom i ingsom koji dolaze kao "slobodan" igrac i Klajnom zavrsi prelazni rok. Zatim opet u januaru 1 ili 2 dobra igraca ali ne kod nas mora doci 10 polovnjaka kao sto su Alen Borini Lovren i ostali pa se onda cudimo sto zavrsavamo 6. i sto smo u ovakvom polozaju da dovodimo polovnjake.
          Vidis recimo ta trojica su skautirani dugo i BR je fan sve trojice(ne branim ga, trebali su ga terati posle Stouka) ali te igrace isto tako zele i jaci od nas. Mozda ih vide kao plan B ako ne prodje plan A. Liverpul i ako bi mogao da uzme nekoga od njih, bio bi mu poslednja opcija i to bi moglo da se desi tek pred kraj prelaznog koji zvanicno pocinje 1. jula.

          Klajn kao dugorocno resenje desno i Ings i Milner u rotaciji su ok posao ako na to nadogradis klasa veznog i spica.
          sigpic

          Comment


          • Musa i Vieto bi bili najbolja resenja po meni. Verovatno mogu za prihvatljivu sumu da se dovedu.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Casiraghi View Post
              Vidis recimo ta trojica su skautirani dugo i BR je fan sve trojice(ne branim ga, trebali su ga terati posle Stouka) ali te igrace isto tako zele i jaci od nas. Mozda ih vide kao plan B ako ne prodje plan A. Liverpul i ako bi mogao da uzme nekoga od njih, bio bi mu poslednja opcija i to bi moglo da se desi tek pred kraj prelaznog koji zvanicno pocinje 1. jula.

              Klajn kao dugorocno resenje desno i Ings i Milner u rotaciji su ok posao ako na to nadogradis klasa veznog i spica.
              Probel je sto Liverpul ni ne pokusava da dovede ove igrace, nego kao sto sam rekao trazi mediokritete ili neke nazovi talente pa ako upali upali.

              Apsolutno se slaze za ovo sto si napisao u zadnjoj recenici i zaista nema nista protiv da tako i bude ali problem je sto ce Milner biti u prvih 11 a Ings nekom novom povredom Staridza biti prvi izbor.

              Comment


              • Vec danima pricam, da su Milner i Ings sjajna pojacanja, ako se prelazni rok ne zavrsi na tome. Svakako da ce svaki iole normalan fan, uvideti sta sve nama fali i da su tu svakako minimalno potrebni veznjak i napadac i to ona visa klasa. Hajd' veznjaka ima na trzistu, problem je taj napadac.

                Lacazette iako sam ja prvi mislio da nece biti toliko skup, ispostavilo se da jeste, digao je cenu jer nije spustao nivo igre ni posle povrede i proglasen je za najboljeg igraca lige. Aulas moze da trazi para koliko hoce i to je problem. Plus imaju LS u rukavu, mi nemamo, sve ide protiv nas. Plata mozda i nije problem, koliko sama cena transfera i LS faktor. Mi za Bentekea ako necemo da dajemo 32m funti, onda od Lacazettea nema nista sigurno, jer iako je on imao ovakvu sezonu, proverena klasa nije i svakako je rizik slican kao i Benteke.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Vec danima pricam, da su Milner i Ings sjajna pojacanja, ako se prelazni rok ne zavrsi na tome. Svakako da ce svaki iole normalan fan, uvideti sta sve nama fali i da su tu svakako minimalno potrebni veznjak i napadac i to ona visa klasa. Hajd' veznjaka ima na trzistu, problem je taj napadac.

                  Lacazette iako sam ja prvi mislio da nece biti toliko skup, ispostavilo se da jeste, digao je cenu jer nije spustao nivo igre ni posle povrede i proglasen je za najboljeg igraca lige. Aulas moze da trazi para koliko hoce i to je problem. Plus imaju LS u rukavu, mi nemamo, sve ide protiv nas. Plata mozda i nije problem, koliko sama cena transfera i LS faktor. Mi za Bentekea ako necemo da dajemo 32m funti, onda od Lacazettea nema nista sigurno, jer iako je on imao ovakvu sezonu, proverena klasa nije i svakako je rizik slican kao i Benteke.
                  Mа нама ни пласман у лигу шампиона не би помогао, па прошле године се то одлично показало са трансферима. Исто нам се вата.
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Comment


                    • Meni nije jasno zašto ne probaju da dovedu Alderweireld-a, kad dečko uopšte nije skup. Može da pokriva više pozicija, ako nekad zaškripimo pozadi( centralni, desni bek, eventualno zadnji vezni kad baš škripi). Po meni, bolja opcija od Lovrena, + što će Can dečko konačno moći da ode u sredinu....
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Meni nije jasno zašto ne probaju da dovedu Alderweireld-a, kad dečko uopšte nije skup. Može da pokriva više pozicija, ako nekad zaškripimo pozadi( centralni, desni bek, eventualno zadnji vezni kad baš škripi). Po meni, bolja opcija od Lovrena, + što će Can dečko konačno moći da ode u sredinu....
                        Ima boljih igraca na tim pozicijama, a i pitanje je kako bi odigrao pod pritiskom. Lako je bilo igrati u Sotonu, od koga niko nista nije ocekivao. Za rotaciju moze, ako moze za male pare da se dovede, ali za prvih 11 nikako.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Ima boljih igraca na tim pozicijama, a i pitanje je kako bi odigrao pod pritiskom. Lako je bilo igrati u Sotonu, od koga niko nista nije ocekivao. Za rotaciju moze, ako moze za male pare da se dovede, ali za prvih 11 nikako.
                          Pa koga bi ti to trenutno doveo da bude bolje resenje?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by PiXarr View Post
                            Ima boljih igraca na tim pozicijama, a i pitanje je kako bi odigrao pod pritiskom. Lako je bilo igrati u Sotonu, od koga niko nista nije ocekivao. Za rotaciju moze, ako moze za male pare da se dovede, ali za prvih 11 nikako.
                            Ima boljih igrača na tim pozicijama, ali mora da se bude realan, da mi bolje igrače nećemo dovesti. Toby je po meni dobar igrač, i ne verujem da bi bio flop kao ona vezara i napisao sam da mislim da je bolja opcija od Lovrena, tako da mislim da bi bio 3. štoper u timu. Skrtel-Sakho bi bila prva opcija naravno ( pod uslovom da je Rodzers odustao od formacije sa tri centralna beka).
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Pa mislim da nam i ne treba centralni za sledecu sezonu, imamo i vise nego dovoljno igraca na toj poziciji. Skrtel, Sakho, Lovren, Ture i jos ovi sa pozajmice ako budu ostali. Zadnji vezni i napadac su trenutno mnogo bitnije pozicije. Musa i Vieto bi bili moj izbor. Naravno i desni bek, tu racunam da cemo uzeti Klajna, osim ako se Junajted ne umesa.
                              Last edited by Brian McShtull; 04-06-15, 12:19.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Pa mislim da nam i ne treba centralni za sledecu sezonu, imamo i vise nego dovoljno igraca na toj poziciji. Skrtel, Sakho, Lovren, Ture i jos ovi sa pozajmice ako budu ostali.
                                Pa čekaj, toliko smo igrača imali i prošle sezone, pa nam Can igrao centralnog beka skoro celu sezonu?? Ti bi opet da on bude centralni bek? On mora da se makne u sredinu, podhitno....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X