Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sterling bi se opasno dobro snasao u Arsenalu, odgovarala bi mu igra koju preferira Arsenal. Tamo ne bi sve oci bile uprte u njega kao sto je to bilo ove sezone kod nas. Sticajem okolnosti mislim da je i previse dobio prostora za igru ove sezone, pa se decko malo digo. Odigrao je neke dobre utakmice ali isto tako i bio kao muva bez glave. Sto se mene tice nek ide, vjerovatno mu se ne svidjaju ambicije i poslovanje Liverpula. Decko zeli da igra negdje gdje ce osvojiti nesto u Liverpulu nece sigurno.
    Sto se novca tice koje cemo dobiti za njega, ocekujem "pametnu" kupovinu kao i prosle godine kada smo prodali Suareza.

    Comment


    • Citam sada da je LFC u zadnjih 5 godina potrosio 43m eura manje od Reala
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post

        135k nedeljno, sa bonusima i do 160k. LFC ne moze to da izjednaci nikad.
        Ovo mi samo nije jasno,ajd na stranu to što mislim da Milner ne zaslužuje tolku platu,kod nas je Lampard u najboljim godinama imao 160k nedeljno

        Ne kontam zašto se Liverpul "večito" razvlači kad treba potpisati novi ugovor,ono nije da nemate para,imate pristojne sponzore plus sad ovaj novi ugovor vezan za TV prava,možete lagano da priuštiti bilo kakve plate a nije da imate gomilu igrača sa velikim ugovorima kao Junajted ili Siti pa da se sad pravi problem??

        Nisam tolko upoznat sa politikom vaše uprave ali ne znam kako zamišljaju "uguraju" klub u top 4 ako je svake godine glavna tema produženje ugovora najboljih igrača.

        malo sam nešto kopao,da ne ispadne da pričam nešto napamet

        Revenue increased by 19% to £255.6m
        Media revenue increased by 46% to £100.9m
        Commercial revenue increased by 5% to £103.8m
        Profit before tax for was £0.9m compared to a 2013 loss of £49.8m
        Moved up three places to 9th in Deloitte's Money League
        Net debt increased by £12.2m to £57.3m but overall debt has decreased from £237m when FSG took over in 2010
        http://www.liverpoolfc.com/news/late...ancial-results

        još nešto sa službene stranice

        "We continue to add strength and depth to our playing squad while continuing to develop young talent. During the period we offered 13 professional contracts to Academy players, including Rossiter, Dunn, Lloyd Jones, Sinclair and Peterson."
        Po ovome nije sve tako bajno sjajno ali dodatne pare od tv prava bi sad trebale to malo da pokriju

        s tim da bi situacija verovatno bila daleko bolja da je Rodzers bolje pogadjao sa transferima
        Last edited by saburo sakai; 19-05-15, 08:22.
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Samo nek Wenger ide sto dalje od njega. Htio sam ga kao mladjeg kad je tek izbio na scenu da ga otme Wenger, a sada bome nema potrebe davati 30+ miliona za njega.
          Drago mi je vidjet da nisam jedini koji ovo misli. Sterling mi pari igrac tipa Nasri. Money grabing cunt. Taj i da dode kod nas ako bi se nastavio razvijat spakovao bi kofere za dvije godine i isao dalje di je jaca lova. Stalno neki sumsur oko njega, a nije neki vanzemaljac neviden na terenu...

          Tipicno precjenjen domaci igrac.

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            oni traže igrača takvih karakteristika kolko sam ja upratio,doveli bi oni Azara al ovaj neće da predje,tako da ne znam,sve je moguće imaju oni para al na osnovu ovih trenutnih spekulacije Siti je favorit

            za čelzi je telegraf preneo samo da pratimo razvoj situacije(ništa više) ,kontam da isto važi i za ostale top klubove sigurno će se nakon ovoga pojaviti nove priče
            Ja sam pre možda 2 meseca pročitao da ga prate skauti Bajerna, zato baš pitam za njih. Para imaju, sad je pitanje da li ga stvarno žele. Mada, ja sam uvek za neku trampu, tipa Sterling=Gece..

            Samo da ode što pre. Počeo je opasno da mrači...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Saburo, s obzirom kakva je situacija bila pre FSG, ovo je sjajno.

              Ove podatke sam ja jos ranije kacio, i jos par detaljnih podataka, gde je izmedju ostalog navedeno da nam je i wage bill daleko smanjen nego ranije, i verovatno ce jos vise biti smanjen kada odu neki placenici sad na leto, kojih itekako ima.
              Liverpool moze da da to Milneru, ali nece jer se dosta kosi sa politikom, prvo nije mladji od one granice koju FSG zahteva, nije vidjen kao igrac koji ce striktno i uvek igrati prvih 11, vec taj rotacioni univerzalac, plata za takvog jednog igraca, jednostavno je previse. Trebao je da se desi jedan Suarez pa da uprava da rekordnu platu od 200k iako pre toga niko nije imao vise od 150k.

              Nije problem produzenje ugovora, ako igraci zasluze to, Sturridge je igrao sjajno i dobio je odlican ugovor, Suarez takodje, kasnije jos par pojedinaca, Coutinho jedan od poslednjih.
              Ovo je prvi jaci "bunt" kada je striktno produzenje ugovora u pitanju, a da je igracu prethodno nudjen novi ugovor.

              Sto se transfera i "ne pogadjanja" sa istim tice, kolektivnu odgovornost dele Rodgers i ostatak komiteta zaduzenog za transfere.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Je l' postoji uopste sansa da Brendan dobije otkaz. Fresko ti vjerovatno to najbolje znas. Obraduj nas

                  Comment


                  • Ne verujem da ce ici, mada ovo je svakako zanimljiva vest. Kako god da je, FSG je vec davno doneo odluku o tome, samo je pitanje kada ce i ostali saznati. Mada jeste cudno da kontaktiraju dostupnost drugih menadzera, a da pritom nisu resili status postojeceg, mada ima i toga.
                    I ova situacija oko Sterlinga je sada dosta nejasna, treba sacekati par dana, verovatno cemo znati nesto vise. U ovom trenutku, cini mi se da niko nema pravu informaciju, jednostavno ceka se kraj sezone.

                    Inace, krenule su dodele individualnih nagrada, u toku je trenutno, Coutinho je dobio nagradu za najbolji performans, na mecu protiv Citya. Sterling dobio nagradu za najboljeg mladog igraca. Kako je uzimao nagradu, dosta njih mu je "zvizdalo", bas haos.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Mislim da nece mnogo toga doneti Klopp, a ni Rafa. Titulu nam sigurno oni nece doneti, pogotovo ne sa ovom osnovom tima koja ce ih docekati. A veliko renoviranje sigurno nije moguce, cilj uprave je jasan. Prvo stati na noge, stabilizovati se finansijski, pa tek onda napadati trofeje.

                      Verovatno cemo postati Arsenal, sto i jeste ok, taj model ce nam doneti stabilnost, a za nekih 5,6 sezona moze se napadati titula.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Tako sam i mislio, ipak Brendan najvise odgovara gazdama. Obavlja njihove zadatke a za rezultate i hoce li Liverpul biti 3 ili 10 nije vazno. Ali stvarno bi bilo interesantno vidjeti recimo Klopa u Liverpulu.

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Mislim da nece mnogo toga doneti Klopp, a ni Rafa. Titulu nam sigurno oni nece doneti, pogotovo ne sa ovom osnovom tima koja ce ih docekati. A veliko renoviranje sigurno nije moguce, cilj uprave je jasan. Prvo stati na noge, stabilizovati se finansijski, pa tek onda napadati trofeje.

                          Verovatno cemo postati Arsenal, sto i jeste ok, taj model ce nam doneti stabilnost, a za nekih 5,6 sezona moze se napadati titula.
                          To sto ti pominjes je cisto prodavanje magle navijacima uprave i gazda ovog kluba. U svetu fudbala danas taj sistem nista ne donosi osim profit gazdama, sto se tice rezultata tu se ne treba nista ocekivati. Ali opet sa druge strane ne moze se reci da gazde nisu podrzale Brendona, dali su mu pare, druga je stvar sto je on te pare bacio u bunar. Bez obzira na sve, komitet i Brendon su najveci krivci, hoce li se nastaviti sve to i u buduce zavisi od Amerikanaca.

                          Comment


                          • Ja sam i dalje 50-50 sto se tice Brendana. Ne mislim da bi nov trener bio neko ultimativno resenje, pa makar to bio i Klopp, nuzno resenje mozda. Ali isto tako cenim da Brendan vise nema kredita da mu je ova naredna sezona biti ili ne biti, i presudna ce biti podrska FSG-a, komiteta, kako moralna, tako i finansijska. Glupo mi je da sumnjam u coveka, jer sam to na kratko uradio u prvoj sezoni, i onda me je razuverio krajem te sezone, a posle smo videli sta se desilo sledece. Obicno sam optimista, pa tako i ovaj put, ali su zaista neke promene u samoj upravi kluba potrebne i mislim da odatle krece sve, i da se BR ne sme kriviti za sve, a obicno se uvek u njega uperi prst, sto je i normalno, on predstavlja klub, na terenu i van njega, ali ono sto se desava iza zavese, je meni mnogo bitnije, mnogo se na tom planu gresilo u svakom smislu. Zato cenim da drugi trener ne bi dobio neki drugaciji tretman.

                            Scout sluzba, pregovori, ciljanje meta, veza na relaciji trener-skauti, komitet-trener, sve to mora da se unapredi, da bi imali uopste sansi na leto da se dovedu, ako ne proverena imena, onda bar provereni talentovani igraci, od kojih sigurno mozes ocekivati kakav takav impact.

                            Na stranu to, Coutinho je dobio nagradu za najboljeg igraca Liverpoola ove sezone, momak je jedina svetla tacka ove sezone, kasnije mu se i Mignolet prikljucio. Mnogo nade sam polagao u njega, vece nego u Sterlinga od samog pocetka, dosta je tu bilo nekonstantnih partija, nakon one prve polusezone, ali cini mi se da je ponovo na pravom putu i da mesta za napredak jos uvek itekako ima.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman View Post
                              Ja sam i dalje 50-50 sto se tice Brendana. Ne mislim da bi nov trener bio neko ultimativno resenje, pa makar to bio i Klopp, nuzno resenje mozda. Ali isto tako cenim da Brendan vise nema kredita da mu je ova naredna sezona biti ili ne biti, i presudna ce biti podrska FSG-a, komiteta, kako moralna, tako i finansijska. Glupo mi je da sumnjam u coveka, jer sam to na kratko uradio u prvoj sezoni, i onda me je razuverio krajem te sezone, a posle smo videli sta se desilo sledece. Obicno sam optimista, pa tako i ovaj put, ali su zaista neke promene u samoj upravi kluba potrebne i mislim da odatle krece sve, i da se BR ne sme kriviti za sve, a obicno se uvek u njega uperi prst, sto je i normalno, on predstavlja klub, na terenu i van njega, ali ono sto se desava iza zavese, je meni mnogo bitnije, mnogo se na tom planu gresilo u svakom smislu. Zato cenim da drugi trener ne bi dobio neki drugaciji tretman.

                              Scout sluzba, pregovori, ciljanje meta, veza na relaciji trener-skauti, komitet-trener, sve to mora da se unapredi, da bi imali uopste sansi na leto da se dovedu, ako ne proverena imena, onda bar provereni talentovani igraci, od kojih sigurno mozes ocekivati kakav takav impact.

                              Na stranu to, Coutinho je dobio nagradu za najboljeg igraca Liverpoola ove sezone, momak je jedina svetla tacka ove sezone, kasnije mu se i Mignolet prikljucio. Mnogo nade sam polagao u njega, vece nego u Sterlinga od samog pocetka, dosta je tu bilo nekonstantnih partija, nakon one prve polusezone, ali cini mi se da je ponovo na pravom putu i da mesta za napredak jos uvek itekako ima.
                              Ja sam vise za otkaz Brendonu. Nije on neko ko moze pomoci Liverpulu i nije bas nevin u svemu tome sto si nabrojao. On je tu najveci krivac, prije svega mislim na transfere i igru ove sezone. Malo mi je glupo sto svi pominju famozni komite i ta ostala sranja, ok jesu krivi ali nisu oni odgovorni za igru. Brendon je taj koji motivise ekipu, on je taj koji postavlja taktiku, on je taj koji odlucuje ko ce igrati i itd. Ok imao je problema u prvoj sezoni, novi tim, novi pocetak, druge ambicije i jos mnogo toga. Sve je to tesko ali realno imao je podrsku vecine navijaca. Drugu sezonu necu da pominjem i dalje mislim da rezultat koji je postignut iskljucivo zahvaljujuci Suarezu, Staridzu i napadackom fudbalu i nekoj ludjackoj sreci i strasti koji je proizvodio Suarez i Dzerard. Sad, 3 sezonu je pokazao kako se snalazi u svemu tome u nekom realnom okruzenju. Mnogo gresaka prije svega mislim na motivisanje, na hiljadu glupi formacija i jos vise glupavih izjava koje je dao. Covjek izjavi da tim moze da zavrzi drugi a onda dodju derbiji sa Mancesterom i Arsenalom i tim dozivi takvo gazenje. O sprdnji i blamiranju u ligi sampiona necu ni da pricam.
                              Jos nesto, mislim da u timu ima dosta igraca koji ga nepodrzava i da ima mnogo vise problema nego sto se cini.

                              Comment


                              • Mene samo zanima, da li on planira da pomeri Cana sledeće sezone u sredinu, ili će mu ostati u odbrani!?
                                Realno nam treba ozbiljan napadač + Ings, jedno krilo/AMC - u slučaju da ode Sterling, jedan ili dva ozbiljna igrača na sredini, desni bek i konkurencija Minjoleu. Toure-a prodati/pustiti, a vratiti Ilorija sa pozajmice.
                                Sad kad nabrojah ove igrače koji nam trebaju, pogodi me neki "deja vu" od prošlog letnjeg prelaznog roka. U suštini smo doveli igrače na tim pozicijama, a opet će nam trebati isti sledeće sezone. To dosta govori o prošlom letnjem prelaznom roku. Samo što sad neće biti Suareza i 90 miliona. Majko moja kako bačene pare...

                                Šta se dešava sa Enrikeom? Jel on uopšte živ?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X