Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to je znaci gotovo, mada je bilo i ocekivano. Samo jos da se zavrsi ova saga oko Sterlinga. Vala dojadilo mi je vise da ih slusam....

    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Koliko je Čan dobio utakmica, jel može sutra da igra?
      Kad nije direktni crveni jel je jedna utakmica ili dve
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Kad nije direktan crveni onda je jedna tekma suspenzije. Trebalo bi da bude Can sutra u prvih 11...
        Sutra mora da se pobedi, da se pridje na -4. Ako ne mozemo da dobijemo ovaj trenutni Njukasl koji ne zna gde je levo bukvalno, onda i ne zasluzujemo LS....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Eto, ispala korisna ova ponovljena kup utakmica, em prekinuli seriju poraza, em se odrađivale i suspenzije.....
          Ne bi se trebali puno baviti kalkulacijama, samo gledati svoje utakmice, sutra Svrake, pa dva gostovanja i bez 9 bodova iz ovih utakmica nemamo se čemu nadati.
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Sakho ce biti out 3-4 nedelje.
            Jordon Ibe ce najverovatnije potpisati novi visegodisnji ugovor. Lik mi je skroz pozitivan, ni ne cudi me sto su on i Sturridge najbolji drugovi u klubu , po meni je moze biti bolji od Sterlinga plus ima bolje fizikalije.

            Comment


            • ¡Si Señor!

              Comment


              • Brzi Somborac.

                Odmah Ibe u prvu, Sturridge propusta mec zbog blaze povrede, pa valjda ne zele da rizikuju. Hendo opet desni wing back, mada cenim da ce to vise biti desni vezni. Lovren i Glen, sacuvaj me boze.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Da, velike muke sa zadnjom linijom ali danas ističe suspenzija i Martinu i Stiviju, to će sigurno dati veću širinu za naredna gostovanja i za Vembli....
                  A danas neka uzmu 3 boda, pa makar i Murinjovski, nemarim
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Jonson, Alen, Lukas i Lovren u prvoj... Na sta je spao Liverpul

                    Comment


                    • Ima li nesto vredno pomena u drugom poluvremenu? Nestade mi proklete struje. Sad tek dodje, i vidim 2:0 i Allen strelac?
                      Da nije neka greska?
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Ima li nesto vredno pomena u drugom poluvremenu? Nestade mi proklete struje. Sad tek dodje, i vidim 2:0 i Allen strelac?
                        Da nije neka greska?
                        flashscore kaze Xavi dao gol

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Comment


                              • ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X