Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj podatak mi je pomalo i neverovatan, jako se nadam da ga sada neće snaći neki maler.......

    ¡Si Señor!

    Comment


    • Novi dresovi.



      Golmanski




      Na prvi pogled nisu mi nista specijalno.

      Comment


      • Koga briga, ne menja se tu nista specijalno, bitno je da su crveni. Gostujuci su mene uvek vise zanimali.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Бољи него прошли. Вориорови су реално били њесра тешко. и оне њихове шаре непотребне. ови ми се више свиђају.

          ПУН ГАС ЊУ БАЛАНС !



          Comment


          • Originally posted by nikola_bg View Post
            Бољи него прошли. Вориорови су реално били њесра тешко. и оне њихове шаре непотребне. ови ми се више свиђају.

            ПУН ГАС ЊУ БАЛАНС !
            Zapravo, to je sve isti đavo (firma).

            WIKI:
            In February 2015, parent company New Balance announced it was entering the global soccer market. As part of the move, all clubs and players sponsored by Warrior would be outfitted by New Balance while Warrior would go back to just hockey and lacrosse going forward.
            Last edited by Abel; 11-04-15, 00:33.

            Comment


            • nisam znao. gotivio sam ranije nju balans patike. bas su kezual onako. al opet su ovi dresovi bolji od proslih a i logo je bolji trista puta nego ruzni voriorov

              Comment


              • Nzm da li se forsirala ova jačina od fore

                Comment




                • Patrisio ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Jordon Ibe ce biti spreman za Svrake, potvrdio Brendan. Kaze da je bio "senzacionalan" na treningu.
                    Lallana propusta i ovaj duel.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment




                    • na twiteru se sve vise prica da je ovo novi gostujuci dres. Meni nije los.

                      Comment


                      • Sta imamo sada, i sta smo imali proslih sezona, ovaj beli je super. Jos samo kad bi dresovi igrali, mozda bi i osvojili neku titulu. Sta nam sutra vise odgovara poraz Sitija ili Junajteda???
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • I jedni i drugi nemaju lagan raspored, tako da je sve jedno, mada ne bi trebali gledati na to i kalkulisati nego dati 110% i sta bude.

                          Comment


                          • Ja sam vise za poraz Sitija. Ionako su u kanalu. Jos da izgube derbi, tek ce da se ukanale. Mi da dobijemo Svrake i da odemo na -4 i da se nadamo novom kiksu.
                            Odlicna vest za Ibe-a. Jedva cekam da ga vidim ponovo na terenu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ja sam vise za poraz Sitija.
                              Moj si čovek

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X