Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Glen Johnson svakako nece sledece sezone vise biti clan LFC.

    Sto se tice Sterlinga, tu ce biti svakako mucenje na leto i mora se istrpeti vec vidjen deja vu sa Suarezom i nalet mnogobrojnih spekulacija, koje su vec pocele, ni manje ni vise nego sa nikad pouzdanijim Di Marziom. S obzirom da su njegovi dali do znanja da zele preko 100k platu ne znam kako ce se situacija odvijati. Msm, poprilicno su nerealni, pogotovo kada vidim da je Cou dobio ugovor do 2020. godine, i to platu od 70k nedeljno, a partije koje je pruzao u poslednjih par meseci, su nebo i zemlja u odnosu na partije Raheema.

    Veci je meni strah ne to sto on moze da ode, nego to sto mi necemo biti u stanju da dovedemo pojacanje i zamenu dostojnu, iako cemo imati love. A vec se Walcott spominje, a nista mi se to ne svidja.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Jednostavno moraju da nadju resenje. Ako zele da ovaj klub vrate na pravi put ne smiju dozvoliti da ode, pogotovo ako se zna da su nesposobni da dovedu dostojnu zamjenu. Sa druge strane Sterling zasluzuje veliku platu, mozda cak i vecu od 100k ali je pitanje kako ce se to odraziti na njegovu igru jer je jos premlad za toliku platu. Ne bih volio da ode u svakom slucaju.
      Vrijeme je da Ameri pokazu kakve su im ambicije sa ovim klubom.

      Comment


      • sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • svaki post o baloteliju je kaljanje ove teme i liverpula.

          Oterati kancer.

          #BalotelliOut

          Comment




          • Stigao pred derbi

            Confirmed #LFC team v @ManUtd: Mignolet, Can, Skrtel, Sakho, Henderson, Allen, Moreno, Sterling, Lallana, Coutinho, Sturridge
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Markovica nema nina klupi
                Ocekivan sastav, malo mi je zao sto je ce Dzerard poceti mec sa klupe. Ocekujem neresen ishod (1-1) a nadam se pobjedi.

                Comment


                • Razocaravajuc poraz, jer sam najmanje ocekivao bod, sa vrlo malom dozom pesimizma. Desilo se totalno suprotno, mada najzaliji mi je potez Kapitena. Ono je zaista nedopustivo. Sansa je postojala, pogotovo kada sam vidim blago povlacenje Utd-a.

                  Igra je bila "bez veze". Nije bilo mogucnosti da se kreira neki napad, kada prvi zadatak koji prethodi tome, sto je prenosenje lopte blize protivnickom golu, nije bilo moguce, i to jeste velika mana nasih veznih igraca, ne ove, vec i prosle sezone, samo sto sada nema Gerrarda da vadi dijagonalama i jednostavnim pasovima, ali nisu samo te mane bile krucijalne, vec i ta pomerena linija odbrane Manchestera, koja je bila dosta visoka cak i za LvG standarde, tu su nam sekli igru u korenu, a znajuci nasu pogubljenost kako stopera, tako i Morena, pravo je cudo da nisu neke resili u svoju korist.
                  Ali to i jeste bila igra koju je LvG zeleo, da ne srlja, jer zna da imamo brze igrace u kontri. Kad god su preuzeli posed, drzali su loptu 2 i vise minuta, a mi smo bili skroz nemocni. Nisu srljali u napadu na silu, kruzili su, terali nas da trcimo, i sjajno su pod presingom kontrolisali mec i pas igru maksimalno, ali moram priznati da smo i mi mnogo bolje mogli odigrati taj presing.

                  Prvi gol je primljen kako je primljen, licno bih gresku pripisao Morenu koji se nije na vreme vratio, ali je i Sakho svakako kumovao jer nije dovoljno rasirio, kada je vec uvideo da lopta nece ici na drugu stranu i da je teziste napada na njegovoj strani. Jos veca je greska, znajuci da je Rooney bio okruzen i Canom i Skrtelom, i da nije bilo ni potrebe da Sakho bude toliko blizu tom dvojcu.
                  Drugo poluvreme kako je pocelo, odmah se zavrsilo po nas. Mislio sam da je Lallana izasao zbog lose igre, generalno i jeste lose igrao, ali je onaj sudar sa Jonesom imao neke posledice. Kakvu god sansu da smo imali u drugom, izgubili smo je u potpunosti zbog nesmotrenosti i jednostavno imbecilnog poteza Gerrarda, tuzan i gorak ukus ce ostaviti verovatno poslednji mec koji je odigrao u crvenom dresu protiv Djavola.
                  Kasnije se cinilo kao da imamo inicijativu, a zapravo je van Gaal povukao svoj tim, da li je to bila greska, ili ne, sad nije ni bitno jer su mec dobili. Imali smo nalet, ali nas je drugi gol sasekao totalno, jednostavno previse otvoreno sa igracem manje, rizik je prevelik a da to Utd ne iskoristi.

                  Gol Dannya je nesto sto je pozitivno, on ove meceve velike uvek odigra na nivou, i danas je bio sasvim solidan, ali sam u napadu bez dovoljno lopti nije mogao nista, niti je imao prostora.
                  Cou je imao bljeskove, ali generalno slabo od njega, dok je Sterling jos jednom pokazao u kakvom je kanalu, i koliko je usresredjen na sve, samo ne na fudbal. Danas je Young u odnosu na njega delovao kao za dve klase jaci igrac.
                  Can je odigrao treci mec u nizu gde apsolutno ne lici ni na sta. Cak ga je i Blind par puta osramotio, igrac koji verovatno nije ni brzi od njega. Poceo je da se ne snalazi na toj poziciji, ispada, komplikuje nekim driblinzima i polako bi Rodgers trebao da razmisli o vracanju na dijamant formaciju i sa dva stopera.

                  To je ono sto sam i hteo istaci, mi jednostavno nemamo one "trouglove", nemamo gustinu u veznom redu sa ovom formacijom, ne mozemo da kontrolisemo mec, danas je to bilo bas ocigledno, samim tim resenja su daleko manja kod pasa. Pogotovo kada ti vezni red cine Allen i Henderson. Lucas bi se trebao vratiti u postavu, ako nista bar zbog citanja igre i sigurne pas igre, Can i Hendo side veznjaci, a Cou neka bude klasicna 10-ka, jer iako smo vezali pre ovog poraza pobede, igra je bila u debelom padu, i sada smo ispastali jer je kvalitetnija ekipa to iskoristila.

                  Sanse za top4 jos postoje, mada su daleko manje. Prvo treba videti kako cemo proci na Emiratima, to je mec sezone sad za nas, ako tu ne bude poraz, mozda se i mozemo nadati necemu, mada vise mi ni ovaj jak raspored Utd-a ne predstavlja olaksicu, jer je vidno, da su digli igru na visi nivo, i to bez nekih standardnih i glavnih pojacanja.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • па да почнемо...



                    мислим да багра није могла пожелети бољу режију догађаја него као што се десило... искористили су једини праву шансу мада је мињоле мого да одбрани десном руком, али му је ипак прошла лопта испод... после потез капитена и заслужен црвени. мада мислим да је преломти тренутак у мечу ипак промашај адама лалане !!! да је то био гол, други пост би ја писао данас....


                    кривац за овај пораз данас је ни мање ни више него његово височанство брендан роџерс. и врапци на грани су знали да ће јунајтед да проба да нам спречи контре и брзе играче да неутралише, да ће сећи игру, да ће покушати да умртве што више. уместо да смо играли 442 или 451 , ми смо играли 343. не кривим, доносило нам је резултате али имали смо и среће у неким од тих претходних победа нпр свонси.

                    емре чан не сме, али не сме да игра трећег штопера у 343 формацији. то је равно самоубиству.то може да прође против бункера типа кристал палас,барнли и слична екипа... сако је киксара тешка, колко му се климају ноге страшно. данас нам је лукас фалио више него ишта. брендан је требао мало опрезније да почне а не одма све у напад 343. да смо играли 451 до овога не би дошло.

                    првих 20мин нисмо могли да се повежемо нисмо ни на шта личили. пресинг њихов нас је убио.међутим треба додати да је цела екипа у том првом полувремену одиграла пичкасто. без енергије у нападу, уплашени,под притиском..... ко да јеботе играмо за трофеј лиге шампиона....

                    међутим и поред свега тога 0 1 на полувремену је било достижно. али онда се умешао капитен и сјебо нас скроз. не знам шта је ушло у њега али оно је недопустиво, поготово у оваквој утакмици. и баш због свега тога још једном ћу поновити да багра треба да буде пресрећна што су узели 3 бода. лошији су тим од нас тренутно.

                    битка за топ4 није готова. имамо још много шансе. треба прву узети макар бод на емиратима па полако. киксаће они.





                    Ynwa

                    Comment


                    • Iskreno, nadao sam se da niko nece komentarisati danasnji cirkus. Sve ali sve je danas bio jedan veliki cirku, pocevsi od Brendanove taktike preko pickaste igre kompletnog tima do najglupljeg poteza Dzerarda u njegovoj karijeri. Sudiju necu da komentarisem jer je on upotpunio danasnji cirkus. Jedno ogromno razocarenje nista vise.

                      Comment


                      • Comment


                        • sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Liverpool FC's Daniel Sturridge and Simon Mignolet await tests as Lallana and Lovren pull out of internationals

                            Liverpool emerged from Sunday’s hugely disappointing defeat to Manchester United with both their Champions League hopes badly dented and a worryingly long injury list.
                            Midfielder Adam Lallana yesterday pulled out of the England squad to face Lithuania and Italy after his groin injury flared up in the 2-1 defeat at Anfield, forcing him off at half time for the second time against Louis van Gaal’s side this season.
                            The England squad met up at St George’s Park at lunchtime yesterday, but Lallana was not among them. He will miss the Euro 2016 qualifier against Lithuania on Friday and England’s friendly in Italy four days later.
                            The ex-Southampton player’s season has been dogged by injuries, firstly in pre-season in Boston which saw him miss two months and the start of the league campaign and again on New Year’s Day when a thigh injury against Leicester kept him out for several weeks.

                            At this stage the latest injury is not thought to be serious with a return estimated at two to three weeks.

                            Daniel Sturridge is also doubt for the England games due to a hip injury and is being assessed.

                            Sturridge scored in the Anfield defeat to United but England are unlikely to take any chances given the 25-year-old was injured while training with the national squad back in September, putting him out for five months.

                            Roy Hodgson also has the option of using new call-up Harry Kane and Danny Welbeck to deputise for Sturridge.

                            Reports in the Belgian media also suggest that Sunday’s penalty-saving goalkeeper Simon Mignolet will have a scan on his ankle before confirming his place for Belgium’s games against Cyprus on Saturday and Israel next Tuesday. The Liverpool keeper is the understudy to Chelsea’s Thibaut Courtois at international level.

                            Liverpool central defender Dejan Lovren was not involve don Sunday but is also injured and will miss Croatia’s match against Norway on Saturday.

                            The Croatian FA reported Lovren has had a recurrence of an abdominal wall injury and will have to miss the European Championship qualifier in Zagreb.

                            The same problem prevented Lovren joining Croatia for a Bulgaria qualifier in Sofia last year.

                            England will be looking to make it five qualifying wins from five on Friday night before they head to Turin for a friendly against the nation that beat them in their World Cup opener last summer.
                            Ma ajde sad najbolje 4 igraca odjednom nek se povrede....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post

                              A eto i prilike za Lovrena da nas ukanali protiv Arsenala.
                              That's not happening.

                              Spoiler
                              sigpic

                              Comment


                              • Bas vas krenulo pred Arsenal.

                                Sad ce Balo tekmu zivota da odigra
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X