Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sloboda ili ništa

    Comment


    • I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Nije valjda @Freshko izgubio spamersku poziciju broj 1?

        Swansea će da padne, rutinski jedan razlike, ali će da padnu. Biće teško samo zato što je u pitanju ogavni ponedjeljak, inače 2-3 razlike.

        Budite mi pozdravljeni Redsi. Gledamo LP-a i naredne sezone.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • 1-3 dobijamo svonjsi

          Comment


          • http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...owhere-8844928

            Sasvim dobar clanak koji opisuje situaciju oko Sterlinga.

            Nece biti opasno po nas da ga izgubimo na leto, jer ta opcija ne postoji, ali Raheem se vec sad mora zapitati, sta zeli, lova koju njegov agent trazi je suluda. Veliki upitnik ce biti njegove igre dokle god ta saga oko produzenja ugovora postoji.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ahahaha, pa on je lud. Pa ni Real mu ne bi dao 150k.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Glavni konkurenti su ostvarili sigurne pobede, uz više nego solidne partije.
                MUN je zabeležio važnu pobedu, i već u miru može da priprema gostovanje kod nas...., kako je samo važna sutrašnja utakmica, ali sve su prilike da nas do kraja čeka još 9 isto tako važnih.
                Bit će pravi podvig na kraju naći se u top4, ali ako sam u to verovao i u Decembru, kada smo imali katastrofalnu i igru i rezultate, pa i -10 iza Junajteda zašto bi onda sada bio nevernik
                Jasno mi je da nismo mi favoriti u ovoj borbi, ali je velika stvar da više ne moramo po svaku cenu gledati u tuđe dvorište i čekati neke neplanirane kikseve rivala (heh, naravno da su ona uvek dobrodošla),dosta toga sada zavisi i od nas, pa da vidimo kako će ove godine da ispadne čuveni Brendanov finiš sezone.
                Last edited by somborac; 15-03-15, 19:41.
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Sta nas briga za Junajted i Arsenal, mi ako budemo igrali kako znamo oni mogu samo da gledaju. I po meni smo mi najveci favoriti za top4, i ne samo top4 vec mozda i za drugo mesto.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Niko nije pomenuo het-trik Origija danas, to jest juce. Kakvo ce to pojacanje da bude za sledecu sezonu, jos kad bi uzeli jednog Lakazeta ili Iguaina pa da se borimo za titulu. Valjda ce brat Monk danas da nas pusti da ne trosimo snagu za sledeci mec.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Viktor Fagerström @ViktorFagerLFC · 1h 1 hour ago
                      Balotelli has been ruled out the clash with Swansea City at the Liberty Stadium tonight due to illness. (Echo) #LFC
                      Dobro je ovo, u slucaju da ne budemo vodili u drugom nema ko da udje i obezbedi Svonsiju bar bod.
                      sigpic

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Danas izllazi mozda i najjaci sastav ove sezone, mozda samo Allen bode oci. Ali ako bude igrao kao poslednje dve tekme bice super.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Last edited by z0La; 16-03-15, 19:11.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • 13ti mec bez poraza.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X