Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce su Can i Lovren bili ocajni, i cela ta leva strana dok nije usao Moreno umesto Markovica. U drugom poluvremenu sve je to izgledalo puno bolje, nisu imali nijednu ozbiljniju sansu koliko se secam a i Lovren je odigrao sasvim dobro drugo poluvreme. Skrtel je juce bio korektor i ispravljao greske ove dvojice, a i Markovica koji je puno kasnio i ispadao. Mada sad kad se setim i Ibe je bio dosta los u prvom imao je nekoliko glupo izgubljenih lopti, kao ona u prvom napadu kada su kontru udarili preko Djuricica gde nije bio penal. Verovatno je umor u pitanju, jel realno nisu imali neke sanse iz igre, vec su nas pretrcavali Elia i Djuricic. Soton je imao nedelju i po pauze od onog vanrednog kola, a mi smo cepali i Fa i LE u medjuvremenu. Kontam da bi ih dobili jos lakse da smo bili odmorni, ali i ovako moze.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • ¡Si Señor!

      Comment


      • Dosta je ovo jaka postava, Hendo, Cou i Stivi van protokola, oni se dakle odmaraju za City. Za Sterlinga ne brinem najspremniji fizicki pored Henda, samo me brine sto je Sturridge od pocetka, a nije da nam trebaju nuzno golovi.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Balo u prvoj,odlican potez.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Videlo se da je Kutinjo više nego umoran, ali sam mislio da će biti bar na klupi, no ovako je još i bolje.
            Neka ovo pregrme kako umeju i znaju, pa onda do 16. marta i gostovanja Svonsiju tri utakmice na Enfildu....., izgleda da kreće rasplet za ovu sezonu.
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Imate neki dobar stim???
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Kancer u prvoj, znaci ne zanima nas vise LE, ispada se veceras i ide fokus na ligu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Casiraghi View Post
                  Kancer u prvoj, znaci ne zanima nas vise LE, ispada se veceras i ide fokus na ligu.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • http://www.rojadirecta.me/goto/vipracing.net/?canal=13
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Rahim me polako počinje nervirati, neka potpiše više taj ugovor, ili na malo duže hlađenje na klupu..., koja tri narcisa sebična imamo danas u napadu, pa to još nisam video
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • SRAMOTA

                          Comment


                          • Nisam mogao da gledam tekmu..kako smo igrali? Zasluzeno ispali...?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • nisam ni ja gledo ali AKO. jebes ovo kvazi takmicenje. Draze bi mi bilo trista puta da uzmemo FA CUP nego ovaj uefa kup

                              Comment


                              • Jeste sad je kvazi takmičenje .. Ali sa osvajanjem kvazi takmičenja igraš sledeće sezone LŠ a sa osvajanjem FA Cupa ponovo igraš tzv. kvazi takmičenje ..

                                Comment

                                Working...
                                X