Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veoma zaeban raspored u nastavku...

    Thu 26/02/15-19:00 UEL Beşiktaş - Liverpool
    Sun 01/03/15-13:00 PRL Liverpool- Man City
    Wed 04/03/15-21:00 PRL Liverpool- Burnley
    Sun 08/03/15-17:00 FAC Liverpool - Blackburn
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • The FA Cup

      Sunday 8 March 2015

      Liverpool VS Blackburn Rovers

      --------------------------------------------------------------------------------

      Europa League

      26.2.2015.

      Besiktas-Liverpool

      Comment


      • Nista tu nije toliko zajebano, jer su relativno sve ekipe slabijeg ranga, sem Citya, a i to je na Anfieldu. Kapiram da u cetvrtak ide Balotelli od prve, i mozda jos neka promena u veznom redu i da se to prolazi i sa rezervistima.

        Igraci danas delovali premoreno i poprilicno nezainteresovano, jaka kisa, mokar teren, su i uzrokovali ovakvu igru, ali 3 velika boda, i veliki naklon za gol Coutinha.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Stisnuli smo odbranu, smanjili greske. Dovoljno je reci da od zadnjih 6 tekmi u PL-u, imamo 5 bez primljenog gola. Dosta igraca je podiglo formu (Minjole, Lucas, Cou, Can). Cak je i Sterling poceo da daje golove (U poslednjih 6 utakmica 4 gola).
          Trebalo bi da odmori Cou-a u cetvrtak. Da ga ubaci 20-30ak minuta ako ne bude islo kako treba. Danas je jedva otisao u tunel posle utakmice...

          Taj Barnli uze bod i Sitiju i Celziju u gostima. I namucili su Utd, tj. bili su bolji. Ne sme ta tekma da se shvati olako...
          I Turci kuci su zeznuti veoma. Nisu se tamo naigrali ni Arsenal ni Totenhem...
          Last edited by z0La; 22-02-15, 19:43.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kakav crni lak raspored, igramo i dalje na svaka 3,4 dana. A ekipa je vec u haosu, ako izdrzimo ovaj ritam i plus udjemo u top4 to ce biti ravno onom cudu od prosle sezone.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Možda neka sreća u ovom rasporedu je što kada se vrate iz Turske, 10-ak dana ne mrdaju sa Enfilda.
              Slažem se da u tu utakmicu moraju krenuti bez Kutinja, neka se izređaju Riki, Mario i Borini, pa kud puklo da puklo
              Mada realno ako pomislim da nas u PL do kraja čekaju utakmice sa Sitijem, MUN, Arsenalom i Čelsijem, nisam siguran da bi olako trebali gledati i na mogućnost plasmana u LŠ kroz LE,
              teoretski to bi trebalo biti čak i lakše
              Opet, kad pogledam, letos je dovedeno puno igrača, pa ne bi trebalo biti izgovora za ekipu kao što je Liverpul bitka na tri fronta, jeste izazov, ali Bože moj
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Ne da on niko drugi da udje u strucni stab, samo Colin Pascoe u sorcu.

                sigpic

                Comment


                • Bas sad nesto gledam... pa mi nismo primili gol od 14og decembra u gostima u PL-u. To je vise od 2 meseca bez primljenog gola, tj. 5 tekmi.
                  Zna li se koliko ce Sakho pauzirati? I kad li ce Lucas da se vrati...?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • gazi

                    Comment


                    • Nismo igrali nas najbolji fudbal, ali smo pobedili. I to pobedili jednu ozbiljnu ekipu, i to onako s pola snage. I evo vec treca, cetvrta utakmica za redom da mi dobijamo, a ne igramo nista specijalno. Naravno zablista Kutinjo, zablistaju Staridz, Sterling, Ibe, Markovic uvek se nadje neko. Ali generalno nije to taj fudbal koji mi svi zelimo da Liverpul igra, ali izgleda da smo na dobrom putu ka tom cilju.



                      I evo sad smo tu gde jesmo, a nadam se da je u momcima jos snage i zelje da mogu da se dignu jos vise. Ali hvala im taman sam poceo ponovo da se navikavam na poraze i nerviranje. Produzice mi zivot jos koju godinu ako nastave ovako.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Emre Can produzio Pixarru zivot
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Niko da pohvali Skrtela. Odlicno je odigrao, njegova najbolja partija ove sezone. Ova formacija mu bas odgovara i gdje pogrijese Can i Sako/Lovren on sve ispravlja. Postao je pravi lider. Sa druge strane Lovren opet ko muva bez glave, danas je opet napravio nekoliko grasaka koje su karakteristicne samo za njega. Sreca i sto sudija nije sviro penal kada je igrao rukom.
                          Sledeca utakmica je sa Besiktasem tu ocekuje prolazak dalje, mislim da necemo imati puno problema.

                          Comment


                          • Ipak je Simon izabran za igrača utakmice, svaka čast, odakle se samo ovaj momak vratio ove sezone......


                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Bukvalno vam je svanulo od kad je Minjole počeo da brani kako treba. Odbrana je dobila na sigurnosti i veliki uticaj njegov je doprineo tome celokupnoj odbrani da se primi tako malo golova u poslednjih nekoliko utakmica...

                              Šta je sa Tureom? Kad bi on igrao nazad mogao bi Can da ode u sredinu. Mislim od Lovrena i nema neke vajde, baš je u kanalu, mada ga nisam gledao sad sa Southampton... Jel bolji bio ili standard njegov ove sezone da brljavi?

                              Comment


                              • Vidi se da je trenutno igrač sa najmanje samopouzdanja u ekipi (Dejan), mada po meni nije bio loš juče...
                                Pogodila ga juče lopta u ruku posle prekida, ali po meni više nije bio penal nego jeste (prirodan položaj ruke, lopta iznenada preletala par igrača i pogodila ga u ruku, jednostavno nije stigao da ga skloni).
                                Ture posle Afričkog kupa, juče prvi put na klupi.
                                Spomenuo bi još i Škrtela koji se u ovoj formaciji, sa tri štopera preporodio.
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X