Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnogo vazna pobeda!!
    Eto nas na 3 boda od treceg mesta. 18. utakmica bez poraza....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Jel sam ja to dobro čuo skandiranje Brendanu na kraju..., heh, izgleda da i ova "gostujuća" garnitura navijača podržava šefa, a ne samo ja i piksar
        Ali bi zbog realnosti napomenuo, da smo (verovatno zbog umora) u padu forme, sreća pa baš ni jedan konkurent za pozicije 3-4 ne blista..., naprotiv.
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Ne podrzavam ja Brendana, vec Liverpul. A on je trenutno najbolji za Liverpul. Na misice pobeda, ne secam se kad smo ovako pobedili.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Nekada je i "nepljuvanje" podrška, a znam i ja da nije najbolji na svetu... (trenutno )
            ¡Si Señor!

            Comment


            • "Lepse je kad se pobedi nego kad se izgubi." - Miroslav Muta Nikolic
              sigpic

              Comment


              • Kako vam se cini igra Hendersona danas??
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Sreća, što je bio dosta koncentrisan na defanzivu, možda nas je to danas i izvuklo...., a što se igre napred tiče, tu sam davno digao ruke od njega.
                  A borbenost i želja kod njega nikada nisu bila upitna, danas kapitenski
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Bila pobjeda na misice ili guzove samo gazi

                    Ima jos vremena da Brendan usere stvar, kao sto nas je i uvalio u govna tako sad neka nas cupa iz istih
                    Minjole opet odlican. Da mi je neko pricao da mozemo pobjediti danas sa Lovrenom i Alenom i sa sve Jonsonom u drugom rek'o bih mu da je lud 100%.

                    Comment


                    • Mnogo vazna pobeda.Vidim Zola poceo da broji umesto mene kakav nam je raspored u narednim utakmicama?
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Iskreno, nisam ocekivao da Liverpul moze da se digne posle ispadanja iz LS. Bice opasna ludnica do kraja.

                        Comment


                        • Brendan promenio formaciju jos od onog poraza od Junajteda... Jos od te utakmice je poceo sa 3 pozadi, i mogu da kazem da su nas nadigrali, milion sansi...

                          Od te utakmice nemaju poraz, sto je bas za postovanje... I eto vas u borbi opet za LS

                          Comment


                          • @Mare

                            Raspored utakmica.

                            Comment


                            • Rosso,to znam,nego ne znam kada idu kup i LE utakmice...
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Nije niko ocekivao ovakvo dizanje jer igra u prvih 12 kola je nesto najgore vidjeno ove sezone uz QPR. Bas ogromna transformacija, trebalo je imati muda za 3-4-3 u onakvom trenutku.

                                Rodzers vezuje 5. sezonu u karijeri gde ce mu ekipa biti 3x jaca na kraju nego na pocetku sezone. Na kraju uvek nadje ono sto je potrebno ali treba mu zalet.

                                Do sad je pokazao da je dobar trener, da ima zicu. Da bi bio vrhunski mora da sredi fizicku spremu ekipe i da poveca procenat pogodjenih pojacanja bar duplo. A ona jesen vise ne sme u zivotu da mu se desi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X