Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raheem i Cou ako su sposobni da startuju krenuce sigurno, kao i Danny. Posle su moguce izmene.

    Markec ako pocne, Ibe ima najvece sanse da ide na klupu. Brendo ima vise poverenja u ostale. Dok traje suspenzija, moguce je da Markec igra ligu a Ibe u LE.

    Da se razumemo ja sam za to da Ibe igra svaku ali pricam sta je realno.

    Ako biram izmedju Lovrena i Alena, biram Lovrena. Lovren ume da bude i igrac i kanta a od Alena igrac nikad biti nece.
    sigpic

    Comment


    • Svestan sam i ja da u idealnim uslovima na papiru Markec ne bi mogao u startnih 11, ali nas čeka ludi raspored, i bilo bi jako teško to izgurati bez rotacija...
      Ajb ne može igrati kup, to će onda verovatno Markec da gura do kraja.
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Brendan smiruje stvari vezane za penal. Zaista mislim da je bilo previse drame oko svega toga.

        Ceka nas teska utakmica u nedelju i jadna od bitnijih ove sezone. Ne znam u kakvom je stanju Ture ali nje ga bih stavio prije Lovrena a Cana u sredonu. Nadam se da Alen nece poceti tu utakmicu i ne znam kao je on uopste postao fudbaler. Njegovo sablonsko igraje nam nece nista donijeti. U sinocnoj utakmici bila je jedna situacija gdje mu Minjole (pohvale za njega opet je bio jako dobar) dodaje loptu a on nije ni pogledao sta se desava oko njega odmah mu je vraca nazad. Sto se napada tice meni je svejedno ko pocinje.

        Comment


        • Procitah negde da se Snajderling vraca sutra u prvih 11. Nije bas morao protiv nas da se vrati, al ajde...
          Da li ce mozda Rodzers da odmori Cou-a sutra? U poslednje vreme deluje bas umorno. Da mozda Markec uskoci umesto njega, a Sterling umesto Lallane..

          Sa eventualnom pobedom bi dosli na jedan bod od Svetaca i dva boda od Utda...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nakon raspleta u ovom kolu, siguran sam da je ovo jedna od 3 najbitnije utakmice do kraja sezone.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ma nema odmaranja.Mora najjaca postava,mnogo je vazna utakmica.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Mi danas ako izgubimo padamo na 6bodova od top4, s obzirom da igramo protiv Sitija sledece kolo to je potencijalnih -9. Znaci danas mora da se ide na pobedu, Kutinjo mora da igra, ako vec treba da ga odmara to je trebao u kupu da radi a ne sada. Nije valjda da nam je kup vazniji od top4.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Nece danas sigurno biti nikakvih odmaranja, u Turskoj ce neki kljucni igraci mozda biti na klupi.

                  Sumnjam da cemo mi izgubiti danas i od Sitija. Plafon 2 poraza u ligi do kraja sezone. Jedan na Bridzu kad Murinju bude trebalo za titulu a drugi mozda od Arsenala ili WBA.
                  sigpic

                  Comment


                  • Titula u LE vodi u LS?
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Kutinjo će sigurno igrati, ali ne verujem da može celu utakmicu.....
                      To što sam razmišljao o mogućim rotacijama i opcijama, ne znači da sam mišljenja da će šef izvesti rezervni sastav danas.
                      Svi smo svesni da je jako bitna utakmica, ali pošto smo u bodovnom zaostatku za konkurentima do kraja sezone su nam bukvalno sve kvalifikacione.
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Titula u LE vodi u LS?
                        Da, a teoretski i finale.....
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Nikad bitnija utakmica.... Samo da odbrana izdrzi. Ajmo

                          Comment


                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Lovren i Alen... ne moze da izadje na dobro.

                              Comment


                              • Namerno je ubacio Lallanu i Lovrena, Lallana je ocajan u poslednje vreme. Samo mi nije jasno zasto igramo bez napadaca??
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X