Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SOMI View Post
    Glumi igracinu. I ti njegovi prekidi sto on izvodi i nisu bas nesto uspjesni kao i Staridzovi. Ne znam koji on tek kurac trazi kod prekida mislim na slobodnjake. Sto se mene tice Baloteli je bolji izvodjac slobodnjaka od Hendersona i kad je on u igri on treba da ih izvodi. Ok najodvratniji je lik, kancer budala i sta sve ne ali zar momak nema pravo na drugu sansu i na promjenu?!
    Covek radi svoj posao maksimalno. Data mu je nova uloga u kojoj pokusava da se nametne. To sto nije kapacitet je nesto drugo. Pruza maksimum sto je Mariu nepoznato u zivotu.

    Mario je imao sansu u Interu, Sitiju, Milanu, Liverpulu i reprezentaciji i svuda je zasrao. Da nije njega mi bi uzeli bar 5-6 bodova vise na jesen i na kraju lagano zavrsili 3. Pritom nije nikakav izvodjac slobodnjaka. On ima snagu ali retko je precizan. Od 10 mu 6 ide na tribine, 3 u zivi zid a 1 prodje i onda on ispada neki igrac. Ko onda kad su ga velicali za gol protiv Bolonje.

    Gospodina zavaljati u Palermo, Parmu ili Inter kod drugog tate Mancinija. Ne mogu da verujem da se ljudi cimaju oko toga sto je dao 2 gola gde je jedan penal a kod drugog mu presla preko noge i usla u gol. Ljudi i dalje tripuju da ce on nekoj ekipi nesto dobro doneti.
    sigpic

    Comment


    • Baloteli idi u Junajted, jedva cekaju da dodjes. Previse si dobar ti za Liverpul.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Covek radi svoj posao maksimalno. Data mu je nova uloga u kojoj pokusava da se nametne. To sto nije kapacitet je nesto drugo. Pruza maksimum sto je Mariu nepoznato u zivotu.

        Mario je imao sansu u Interu, Sitiju, Milanu, Liverpulu i reprezentaciji i svuda je zasrao. Da nije njega mi bi uzeli bar 5-6 bodova vise na jesen i na kraju lagano zavrsili 3. Pritom nije nikakav izvodjac slobodnjaka. On ima snagu ali retko je precizan. Od 10 mu 6 ide na tribine, 3 u zivi zid a 1 prodje i onda on ispada neki igrac. Ko onda kad su ga velicali za gol protiv Bolonje.

        Gospodina zavaljati u Palermo, Parmu ili Inter kod drugog tate Mancinija. Ne mogu da verujem da se ljudi cimaju oko toga sto je dao 2 gola gde je jedan penal a kod drugog mu presla preko noge i usla u gol. Ljudi i dalje tripuju da ce on nekoj ekipi nesto dobro doneti.
        A nisu ni kod Hednersona nista bolji. Namjesta se pa je nabije u zid a o kornerima necu ni da pricam. Ne pamtim kad smo dali gol iz kornera, nit imamo akciju nit se neko krece samo se vodi statistika da smo imali kornere.

        Balote se smirio, igra sasvim dobro i danas je bio dobar napravio je vise za 20 min nego Staridz za citavu utakmicu (ne kazem da je bolji igrac), postigao je gol kokoskama bori se i zeli da se popravi. To su cinjenice i dok god bude tako treba ga ispostovati i pruziti mu sansu.

        Comment


        • Pogledaj koliko su ocajni i Stivenovi prekidi ove sezone. Stiven Dzerard nema prekid? Svi lose izvode prekide ove sezone + su lose kretnje igraca u kaznenom. Ne znam o cemu se radi ali mora da se resi.

          Uvek se Balo trudi 6-7 utakmica po sezoni kako bi ga zadrzali u ekipi ili da bi izborio transfer. Uvek je to radio. Kad nam bude najpotrebnije zakopace nas.
          sigpic

          Comment


          • Istina i to je veliki problem. Ok onda pusti nekog drugog da izvede slobodnjak a ne da siri noge i umislja nesto (mislim na zadnji slobodnjak na kraju)

            Jebe mi se sta ce biti kasnije sa Balotelijem ali dok ide ide. Dobro nama dobro njemu.

            Comment


            • Baloteli da bi dobio drugu sansu, treba da udje u rupu i da bude manji od makovog zrna. A ne da uzima penal da izvodi, to treba da se zasluzi druze moj. Ja bi ga sad poslao na hladjenje mesec dana, dok se ne opameti, a na leto ga uvalis nekome ako nece da slusa. Indijanac, uzima onome koji je krv ispisao za Liverpul na terenu, iako nije top igrac treba postovati to zalaganje i to sto on daje za Liverpul.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • https://vine.co/v/OxQ01vK1uhd

                Uh uh nestade covek
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Prosle sezone su bili poezija vasi prekidi, cak bih rekao i da je finis pretprosle bio bolji sto se toga tice nego ova, doduse tada se vec i bila razradila ona igra koja je radila cele sledece sezone. Provalio sam u prvom delu prethodne da su imali zadata kretanja na osnovu izvodjaca, pa se su levi korner izvodili Kutinjo, Dzerard ili Suarez, a ostali na osnovu tog signala radili kretanje sa treninga.

                  Comment


                  • Meni jedino u ovoj situaciji nije jasnan Rodzers. Kako mozes da odredis izvodjaca penala, nekoga ko je u karijeri izveo jedan, i njega promasio? Balo je najveci maloumnik u danasnjem fudbalu, meni licno naj precenjeniji igrac na planeti ali ako Stiven nije na terenu, a Mario jeste, prosta matematika, on izvodi penale, jer je u tome dobar. Da je tako odredio Brendan, Hednerson sigurno ne bi prigovorio apsolutno nista, ovako ispade frka bez razloga.

                    FACT :
                    Penalties, career stats:
                    Daniel Sturridge - 2 taken, 1 scored.
                    Jordan Henderson - 1 taken, 0 scored
                    Mario Balotelli - Official - 28 taken, 26 scored

                    Comment


                    • Sada, posle izvedenog penala lako je biti pametan, ali je meni sinoć laknulo kada je onaj gilipter oteo loptu Hendi......
                      Uvek sam branio Brendana, ali ne znam koja mu je gora odluka, da Hendo bude kapiten ili da puca penal
                      Što se Balotelija tiče, odkad je ponovo u sastavu, pa rekao bi da igra bez greške, i u napadu i presing i markiranje kod prekida protivnika, to je velika razlika naspram početka sezone i
                      dok je tako nema razloga da ne bude u ekipi.
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Ja ne vidim da Baloteli bilo sta specijalno radi u poslednje vreme da ga ljudi tako hvale. Jedino dobro je sto vise ne sutira sa 30 metara ali krenuce opet i izbaciti nas iz trke za TOP4. Ponadao sam se da Brendo kapira neke stvari dok ga je drzao na tribinama...

                        Samo da on ode i nikakvih problema u svlacionici nece biti. A kakva nam je transfer politika, kad njega prodamo dovescemo Arnautovica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Opet pokazuje borbenost, kao i na pocetku, a posle ce se setiti starih navika, nista cudno, nista novo.
                          Brendo voli da ima dvojicu napadaca, nekako se idealno namece Balo kao saigrac Sturridgeu u spicu napada, generalno i Danny sam je dosta bolji kada nije usamljen. Bas me interesuje sta ce poslati na teren u nedelju BR.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Bas me interesuje sta ce poslati na teren u nedelju BR.
                            Simon
                            Can Skrtel Sakho
                            Ibe Hendo Allen Moreno
                            Raheem Danny Cou

                            Volim i ja da se igra sa 2 napadaca ali mi imamo samo jednog.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mislim da Markec mora da uleti u postavu, samo je pitanje umesto koga. Ibe deluje najsvezije, tako da cenim da on ostaje u prvih 11, Cou deluje poprilicno istroseno, mozda je on prvi na listi za odmaranje, a mozda je to samo moja losa procena. Ne bi me ni najmanje cudilo da vidim Baloa u prvih 11, a Danny na klupi.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • I po meni je izvesno, ako ništa drugo zbog svežine da je Markec starter u nedelju, verovatno u napadu.
                                Rahim rovit, Cou premoren, Lalana definitivno van forme, tako da bi tu trebalo očekivat neke Brendanove kombinacije i rotacije.
                                Ajb mi deluje još dosta svež, pa mislim da on sigurne kreće po toj desnoj strani, e sada, ako šef stisne petlju i riskira sa Lovrenom, mogli bi Čana da gledamo umesto Alena pored Hende na sredini
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X