Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo brate trebali su minimum godinu dana zabrane igranja u evropskim takmicenjima.

    Comment


    • I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Bilo bi to super, samo jos kad bi imali normalnog desnog beka i da Baloteli nije retard. Can u vezu i 4-4-2, lagano bi cepali.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment




        • Verovatno Kane uzima za igraca meseca, mada ja mislim da je Can zasluzio. Liverpul osvojio najvise bodova u poslednjih 10 kola a ovaj momak je jedan od najzasluznijih.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Jeste bio briljantan Can. Elem, Kejn je već dobio POTM pre šest dana.

            Comment


            • Mislio sam na Februar, i tu ce verovatno Kane opet da uzme.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • ¡Si Señor!

                Comment


                • Da igra Can umesto Allena, i Lovren da se opameti, i ovo da se cepa do kraja sezona, bas ovih 11, sto vise.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Da igra Can umesto Allena, i Lovren da se opameti, i ovo da se cepa do kraja sezona, bas ovih 11, sto vise.
                    A Sterling?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zero View Post
                      A Sterling?
                      A jbg, spomenuo sam ga samo sebi u glavi umesto Lallane.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Da igra Can umesto Allena, i Lovren da se opameti, i ovo da se cepa do kraja sezona, bas ovih 11, sto vise.
                        A Lazar?

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          A Lazar?
                          Klupa. Svojim povratkom sa pozajmice, Ibe nudi novu dimenziju u napadu, fizicki je daleko jaci, te je sa razlogom meni prvi izbor. Ali to je samo moje misljenje.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • I ima jedno dva puta veca cohones od Markeca. Ne pamtim kad sam video Markeca da krene u dribling 1na1...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              I ima jedno dva puta veca cohones od Markeca. Ne pamtim kad sam video Markeca da krene u dribling 1na1...
                              Da jbt., ja ne znam što on to više ne radi, kad je otišao u Benfiku non stop je napadao 1 na 1, kakav je samo dao gol protiv Sportinga, da je Mesi onako prošao, rekli bi to samo Mesi može.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Da jbt., ja ne znam što on to više ne radi, kad je otišao u Benfiku non stop je napadao 1 na 1, kakav je samo dao gol protiv Sportinga, da je Mesi onako prošao, rekli bi to samo Mesi može.
                                Mnogo veci pritisak je ovde nego u Portugalu , plasi se decko da ne napravi gresku
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X