Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Sta je sa Lallanom??
    Nije prosao late fitness test. Bice verovatno na klupi protiv Totenhema.
    sigpic

    Comment


    • Ovo nam je možda trebala biti i najlakša utakmica u Februaru, oni su baš loši, a naši od ovog rasporeda više ni sat vremena ne mogu sastaviti
      Sada dve utakmice sa direktnim konkurentima, koji su se kako vidim razmahali i u derbijima, i ne pije više vodu ona teorija da su samo za male utakmice
      Kako bilo, još dva mesta a pet kandidata..., preterano
      ¡Si Señor!

      Comment


      • ovo smo trebali da dobijemo ali jebiga. idemo dalje

        Comment


        • Bolton i FA cup ce nas skupo kostati, i bez toga smo odigrali najvise utakmica ove sezone. A imamo najmladji tim, i brinem se za utorak. Ali Sparsi su nam stare musterije, treba ocekivati Markovica i Lallanu koji su koliko toliko odmorniji.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Jordan Ibe, samo kad bi igrao levo, a Sterling da se vrati na prirodnu poziciju desno krilo.
            Strasan je talenat, mada mu ne odgovara danasnja pozicija.

            Comment


            • Ima dosta neprirodnih pozicija trenutno, sve je to rezultat formacije sa 3 štopera.
              Nisam siguran da Brendan neće već do utorka nešto promeniti, naročito posle današnjeg performansa brata Mamadua.
              Alternativa je 4-4-2, ali kakve bekove po difoltu imamo u opciji, nešto sam skeptik da bi i to moglo nešto novo da donese, a neće valjati ni ako je Leiva povređen, pa nam Alen bude opcija u vezi
              Cou, Rahim, Markec,Staridž i Lalana trenutno po svemu sudeći nisu spremni za 90 minuta, i tu bi se trebalo obratiti malo pažnje..., po meni je šef danas pogrešio što je za finiš ostao bez dvojice najboljih na terenu, mogao je recimo u 60. da uvede Kutinja.
              ¡Si Señor!

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • http://http://www.givemesport.com/54...acebookOrganic

                  Koliko bih voleo da vidim njega u Liverpulovom dresu.

                  Comment


                  • Originally posted by Ukacca View Post
                    http://http://www.givemesport.com/54...acebookOrganic

                    Koliko bih voleo da vidim njega u Liverpulovom dresu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Najbolji igrač Liverpula. Uživam da ga gledam. Nije se snašao u Interu (ne znam kako i zašto), uzeli ste ga za bagatelu a onda je Brendan od njega napravio ovo što jeste.

                        Na mnogo utakmica je zaslužio da postigne golove, ali često se neka prečka ili stativa ispreči. :/

                        Comment


                        • Liverpool forward Raheem Sterling has been offered an "incredible" new contract, but will not get "too much too young", according to manager Brendan Rodgers.
                          The 20-year-old's current deal runs until 2017, but a new contract has been on the table for more than a month.
                          "The club has offered an incredible deal for a young player," Rodgers said.
                          Lucas nece biti spreman za Spurse, znaci gledacemo bravure Joea Allena u sredini.
                          Mislim da ce sutra biti prvi mec posle povrede koji ce Danny poceti i da konacno ocekujem trio napred. Nisam jos siguran da li ce Markec biti spreman, i da li ce Ibe opet na istu rolu kao u subotu..
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Sterling ne treba i ne sme da prima vise od Kutinja, mali je mnogo digao glavu. Nadam se da ce Brendan da ga spusti na zemlju, kostao nas je bodova u subotu, zbog svoje sebicnosti. Znate sta mi samo nije jasno, kako Junajted igra meceve u utorak-nedelju-sredu, a mi sreda-subota-utorak.2 dana vise imaju za odmor, ko je kriv za to i sta se tu desava ko zna.
                            Last edited by Brian McShtull; 10-02-15, 07:39.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • E sad da imamo tog treceg normalnog stopera, pa da ubacimo Cana u sredinu umesto Allena...
                              Ali definitivno ovaj trio u odbrani funkcionise. Nismo primili gol na poslednje 4 tekme u PL-u. Primili smo 27 golova, i delimo to peto mesto za najbolju odbranu u ligi. Sto je realno na pocetku sezone delovalo nemoguce. Kad se samo setim kakve smo sve golove primali. Dosta smo napredovali na tom polju.
                              Pevci nam dolaze u losem trenutku. Mi evidentno istroseni, to se videlo i na prosloj tekmi, a oni u dobroj formi. Ono sto me jos vise zabrinjava je sto su poceli da igraju dobro ove "velike" utakmice....
                              Sta je sa Lallanom, hoce li on biti spreman za sutra?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                E sad da imamo tog treceg normalnog stopera, pa da ubacimo Cana u sredinu umesto Allena...
                                Ali definitivno ovaj trio u odbrani funkcionise. Nismo primili gol na poslednje 4 tekme u PL-u. Primili smo 27 golova, i delimo to peto mesto za najbolju odbranu u ligi. Sto je realno na pocetku sezone delovalo nemoguce. Kad se samo setim kakve smo sve golove primali. Dosta smo napredovali na tom polju.
                                Pevci nam dolaze u losem trenutku. Mi evidentno istroseni, to se videlo i na prosloj tekmi, a oni u dobroj formi. Ono sto me jos vise zabrinjava je sto su poceli da igraju dobro ove "velike" utakmice....
                                Sta je sa Lallanom, hoce li on biti spreman za sutra?
                                Pa Toure se vratio, pa bi mogli sa njim pokusati. Samo da Allen ne igra koliko je taj lik bezmud, kontam da ga Rodgers ubacuje jer je garant tako zamisljao svog sina. Kad se Flannagan oporavi trebali bi pokusati sa 4-3-3 ili 4-4-2

                                Comment

                                Working...
                                X