Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Balotelli ni na klupi, sto je vise van igre i kluba, nama je sve bolje.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Brendan OUT!!! Doveo je najgora pojacanja(Staridz, Coutinho, Can, Sakho, Moreno, Markovic, Lallana) i forsira ove klince koji veze nemaju (Sterling, Ibe)...
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Samo Froster ima vise utakmica bez primljenog gola od Migsa. Jeste da dosta znaci nova formacija Sakho i Can, ali vidi se da je i Migs dobbio na samopouzdanju.

          Ali sad najbitnije da se brat vratio.

          Comment


          • Konacno se brat vratio. Pun mi je ku*** raznoraznih Borinija i kompanije. Znao sam da ce vrlo brzo proraditi i zaplesati svoj ples. Idemo Dani

            Comment


            • Naranvo. S&S Reborn. Samo trpaj danijele, nema stajanja !!!

              Comment


              • Originally posted by PiXarr View Post
                Brendan OUT!!! Doveo je najgora pojacanja(Staridz, Coutinho, Can, Sakho, Moreno, Markovic, Lallana) i forsira ove klince koji veze nemaju (Sterling, Ibe)...
                Da te podsetim, ti si pljuvao Sakhoa ovde.

                A Markovic i Lallana idalje nisu opravdali 50m eura.

                Comment


                • Nisam pljuvao nikoga, samo sam rekao cinjenice i stojim i dalje iza toga. Sakho je los sa loptom, njegove defanzivne sposobnosti nikada nisam dovodio u pitanje. Dok ti i nekolicina ovde pljujete po Brendanu vec mesecima, imao je losih poteza i imace ih jos brdo, ali ono sto je uradio za ovaj klub je za postovanje. I ako pogledamo transfere 90% igraca koji su dovedeni opravdali su njegovo poverenje i glavni su igraci trenutno. Plus klince koje je afirmisao, Sterling koji je najbolji mladi igrac na svetu. Coutinho i Staridz dva najbolja pojacanja u poslednjih 15godina.
                  Last edited by Brian McShtull; 01-02-15, 00:06.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by PiXarr View Post
                    Nisam pljuvao nikoga, samo sam rekao cinjenice i stojim i dalje iza toga. Sakho je los sa loptom, njegove defanzivne sposobnosti nikada nisam dovodio u pitanje. Dok ti i nekolicina ovde pljujete po Brendanu vec mesecima, imao je losih poteza i imace ih jos brdo, ali ono sto je uradio za ovaj klub je za postovanje. I ako pogledamo transfere 90% igraca koji su dovedeni opravdali su njegovo poverenje i glavni su igraci trenutno. Plus klince koje je afirmisao, Sterling koji je najbolji mladi igrac na svetu. Coutinho i Staridz dva najbolja pojacanja u poslednjih 15godina.
                    Koliko si ti duhovit decko, pa to nisu istine : D

                    Comment


                    • Originally posted by Mesutara View Post
                      Koliko si ti duhovit decko, pa to nisu istine : D
                      Sterling je daleko najbolji igrac do 21 godine i jedini trenutno koji nosi neku iole jacu ekipu. Jeste Pixar komedija ali tu nije promasio. Staridz za 12 miliona spada u TOP4 pojacanja Liverpula u poslednjih 15 godina. On, Tores, Luis i Cabi. 53 tekme, 37 golova, covek je nerealan. Cou mora da se dokazuje ali za 8,5 miliona je steal.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Sterling je daleko najbolji igrac do 21 godine i jedini trenutno koji nosi neku iole jacu ekipu. Jeste Pixar komedija ali tu nije promasio. Staridz za 12 miliona spada u TOP4 pojacanja Liverpula u poslednjih 15 godina. On, Tores, Luis i Cabi. 53 tekme, 37 golova, covek je nerealan. Cou mora da se dokazuje ali za 8,5 miliona je steal.
                        Kada se govori o mladim igracima, prvo ide Pogba pa deset mesta prazna, pa svi ostali.

                        Comment


                        • Originally posted by Mesutara View Post
                          Kada se govori o mladim igracima, prvo ide Pogba pa deset mesta prazna, pa svi ostali.
                          Pogba je 93, ja pricam o igracima 94 i mladji. Mada i ako racunamo 93 samo Pogba ispred Sterlinga.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Pogba je 93, ja pricam o igracima 94 i mladji. Mada i ako racunamo 93 samo Pogba ispred Sterlinga.
                            Pixar je napisao najbolji mladi igrac, a ti potvrdjujes da nije omasio. I nemam ti ja pojma ko je koje godiste, generalno jeste medju najboljim mladjim igracima, ali da je najbolji, to sigurno nije.

                            Comment


                            • Originally posted by Mesutara View Post
                              Pixar je napisao najbolji mladi igrac, a ti potvrdjujes da nije omasio. I nemam ti ja pojma ko je koje godiste, generalno jeste medju najboljim mladjim igracima, ali da je najbolji, to sigurno nije.
                              Nije bila poenta price ko je najbolji mladi igrac. A i da jeste, ne vidim razlog da se ti slazes sa mojim misljenjem niti te ja teram na to.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ljudi Rodzers je tezak promasen slučaj. On nije doveo Cana da igra stopera, niti Markeca da igra ne znam ni ja sta, valjda je to pozicija beka. Niti je za Lovrena i Balitu dao enormno para da ne bi bili u 18. Čovek nema koncepciju, radi se od danas do sutra. Ne moze jedan mec da promeni nista. Mi iako nismo porazeni dugo imali smo sramne kikseve evo protiv Lestera npr ili evo Bolton sada.

                                Rodzers samo nesto menja trazi, ko loto da igra, prodje cela sezona dok on ne sklopi 11. Ovo su sada bile utakmice sto se kaze nizeg ranga. Sada krece raspored da vidimo od cega smo. Paklenih mesec, dva. Ostali isto krenuli da pobedjuju mi smo i dalje u kritičnoj zoni za 4 mesto. Dva ili tri kiksa uz pobede konkurenata mi faktički ispadamo. To bi bila velika sramota za upravu i trenera pogotovu da nakon najvise trosenja od svih klubova u Evropi u protekle 2,3 godine ne udje u top 4 ekipe.

                                Comment

                                Working...
                                X