Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Prica se da Arbeloa hoce kod nas, ja bi ga doveo ali za malu platu i da bude eventualno back up, naravno ako prodamo GJ.

        Ako se Flanno vrati bez hronicnih povreda i sa formom od prosle sezone ja bi rado njega postavio za kapitena.
        Last edited by Scouser; 13-01-15, 10:15.

        Comment


        • Изгледа да јуримо Лавеција, јутрос острво бруји о томе. http://www.liverpoolecho.co.uk/sport...odgers-8442321
          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

          Comment


          • AS Roma president, James Pallotta, has mentioned that #LFC have asked about Miralem Pjanić.
            Ako nista, bar smo pitali.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Lavezzi ide u Valensiju verovatno, svakako ne vidim gde bi on igrao kod nas. A sto se tice zamene za Stivija, pominje se Song koji bi trebao da bude slobodan na kraju sezone. Naravno ne moze niko da zameni Stivija, ali Song je dosta dobar ove sezone i odgovara mu PL.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Song nije ni u kakvoj prici. Da smo ga hteli dosao bi letos kad se nudio svim klubovima koji igraju LS pa i nama.

                Od veznih su u prici jedino Delph i Milner kao slobodni na leto. Ceh prva zelja za golmana, druga Perin. Lakazet je pracen ali kako mu cena raste uzece ga neko ko finansijski jaci od nas. To je to za sada.
                sigpic

                Comment


                • Za koliko je na kraju otisao Assaidi??? Jos ako prodamo Balotelija ili Lukasa otvara se mogucnost za Higuaina.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ne znam da li je istina da Murinjo ne racuna vise na Sirlea ako je tako nama bi dobro dosao, odlican fudbaler koji ne dobija dovoljno prostora kod Murinja.

                    Comment


                    • Originally posted by SOMI View Post
                      Ne znam da li je istina da Murinjo ne racuna vise na Sirlea ako je tako nama bi dobro dosao, odlican fudbaler koji ne dobija dovoljno prostora kod Murinja.
                      Nama su najbolji igraci na toj poziciji, Sterling, Markovic, Lallana, Coutinho. Jos ako dodje Origi kako se pise, onda nam bas ne treba Sirle. Ne znam do kad mu je ugovor, ali verovatno ne ide ispod 20miliona. Ja se nadam da cemo uspeti da napravimo prostor za kupovinu Higuaina. I pored njega ako uspemo Delpha, a da se oslobodimo Borinija, Lukasa i Balotelija.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by PiXarr View Post
                        Nama su najbolji igraci na toj poziciji, Sterling, Markovic, Lallana, Coutinho. Jos ako dodje Origi kako se pise, onda nam bas ne treba Sirle. Ne znam do kad mu je ugovor, ali verovatno ne ide ispod 20miliona. Ja se nadam da cemo uspeti da napravimo prostor za kupovinu Higuaina. I pored njega ako uspemo Delpha, a da se oslobodimo Borinija, Lukasa i Balotelija.
                        Na njegovoj poziciji imas samo Markovica i Sterlinga. Lalana i Kutinjo nisu krilni igraci, druga stvar je sto ih Brendan koristi na tim mjestima. Sirle je lijevo krilo koliko ja znam tj krilni igrac. Origi je napadac.

                        Comment


                        • Jedina prava stvar koja je uprava Liverpula urada u ovoj sezoni, do dana današnjeg jeste produživanje ugovora Sterlinga a ostale poteze ne treba komentarisati. Vala bilo bi lepo da naprave neki dobar transfer, poput dovodjenje Iguaina,Subotica pa eto moze i na kraju krajeva i Kedira da dođe. Da se i uprava proslavi necemu dobrome
                          Last edited by boko_oks; 15-01-15, 17:27.

                          Comment


                          • Last edited by Scouser; 15-01-15, 18:23.

                            Comment


                            • Odlucio klub da se osloni na mladost, nego li da potrosi lovu. Ibe je odlicna opcija u napadu, verovatno bolja od ova dva Italijana. Gotovo sam uveren da ce u ovo kratko vreme dok se Danny ne vrati, Jordon provesti fin broj minuta na terenu.
                              Izgleda da ce i Lallana da se vrati brze nego sto je to ocekivano.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Одличан посао клуба свакако, и баш ми је драго за момка, заиста је звер. Напредује из дана у дан, богами можда буде бољи и од Рахима једног дана. Још Ориђи и Стариџ да се врате, можда и завршимо у топ 4.
                                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                                Comment

                                Working...
                                X