Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Одлука Стивија да напусти клуб може се свакако сагледати из више углова. Она може имати и позитивне и негативне стране. Колико год то била велика и тешка одлука за њега а и све нас навијаче просто морало је и то да се деси убрзо. Време је прегазило га и није више то то, чак и он сам зна да више не може да помогне свом вољеном клубу на начин како би то желео. Нажалост то је тако. Оно што ће се тешко залечити је та сигурност, то искуство и тај лидерски шмек. После Карагера, одлази још једна велика легенда, која је исписала странице дуге и успешне историје копа. Остаје жал за неосвојеном премијер лигом, али шта је ту је, освојио је лигу шампиона, многе друге трофеје, и пуно тога лепог је оставио иза себе, и хвала му на томе велико. Е сад не бих желео да звучим контрадикторно, јесте ми жао што одлази, али у неку руку има ту и позитивне стране. Мислим да ће Бренданов систем после тога изгледати баш онако како је замислио. А зашто? Па Стиви је у последње време постао превише тром да бих могао игру да испрати на правом нивоу. Превише кочи игру, и то је евидендтно. Ево пример гледали сте сви меч са Свонсијем и видели сте како смо одиграли без њега. Чврсто стојим иза својих речи. Наравно морају се довести пар играча још, адекватних, али пре тога би волео да јебени Фсг оде. Трансфер политика нам је међу најгорима.

    Што се тиче наследника капитенске траке искрено не видим никог. Мислим да нико није достојан да то буде у овом тренутку, реално би то могао бити Хендо, али то ми се не би свидело, није он тај лидер, тај мудоња. Волео би да Лалана буде то једног дана, било би ми драго када би одиграо врхунску сезону до краја, и да он буде тај.
    Last edited by Nightbird; 03-01-15, 00:19.
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Nash jel si siguran za Sakhoa, s obzirom da pocinje vec par utakmica, doduse jeste Lovren bio povredjen, al ove utakmice koje je odigrao, korektno je odigrao, ume odlicno da startuje na loptu i ima dobre fizikalije..

      Comment


      • Sako nije nista bolji od Lovrena, cak je Lovren i sigurniji, jeste imao dosta kikseva ove sezone ali je mnogo sigurniji sa loptom od Sakoa. Plus ovaj stalno kasni sa ulaskom u blok, jedino mu je skok igra dobra. Ali ne bih voleo da ga gledam jos dugo na Enfildu.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ti od pocetka godine branis Lovrena tako da si subjektivan u tom pogledu.

          Jedino je Sakho nesiguran i los sa loptom, al primer kada se Toure protiv Lestera okliznuo, Sakho je odlicno zaustavio igraca sa loptom.. Meni je on fantastican stoper u ovom trenutku, s obzirom ko mu je konkurencija i kakva je odbrana Liverpoola..

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Nash jel si siguran za Sakhoa, s obzirom da pocinje vec par utakmica, doduse jeste Lovren bio povredjen, al ove utakmice koje je odigrao, korektno je odigrao, ume odlicno da startuje na loptu i ima dobre fizikalije..
            Kazu najpouzdaniji da ga BR ne voli nikako i da je slobodan za 15 miliona funti na leto. Ako on i tad bude trener, kapiram da je bivsi.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Kazu najpouzdaniji da ga BR ne voli nikako i da je slobodan za 15 miliona funti na leto. Ako on i tad bude trener, kapiram da je bivsi.
              Cekaj,a ti si zadovoljan Sakoom, mislis da treba da bude stub odbrane?!?
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Sako nije imao priliku kao Lovren, kao Skrtel, kao Ture...

                Jeste nesiguran sa loptom, al Rodgers ga ne voli i sta da se radi, ne mozes ako ne odigra dosta utakmica u kontinuitetu da pricas nesto, a ja sam zadovoljan sa njegovim igrama..

                Comment


                • Originally posted by PiXarr View Post
                  Cekaj,a ti si zadovoljan Sakoom, mislis da treba da bude stub odbrane?!?
                  Nisam zadovoljan ni sa kim iz odbrane. Ako biram izmedju Lovrena i Sakoa nemam nikakvu dilemu. Mamadu je za njega pojam i dobro se snalazi u formaciji sa 3 stopera iako uvek ima 10-15 minuta gde mu padne koncentracija i pogubi se, uglavnom u 2. poluvremenu. Ture je pogubljen oko 25, Skrtel 30-35 a Lovren svih 90 minuta. Logican je izbor manjeg zla.
                  sigpic

                  Comment


                  • Borusija prodaje Gindogana
                    Mislim da baš bi vam dobrodošao. A da ne pričam o Rojsu

                    Comment


                    • "Uvek ću biti navijač Liverpula, naravno, bez obzira šta se dogodi u budućnosti. Ne bih voleo da se vartim i da samo budem Stiven Džerard, igrač, voleo bih da pomognem u bilo kom obliku. Ako ljudi koji budu vodili klub vide ulogu za mene, ulogu u kojoj mogu da pomognem, razmotriću, jer ovaj klub je veliki deo mog života"
                      "Ja sam čovek, nisam robot. Nemam 24 godine. Voleo bih da imam 24 godine. Voleo bih da sam upoznao Rodžersa kada sam imao 24 godine, jer mislim da bismo sada sedeli ovde i pričali o mnogo trofeja koje smo osvojili. Realnost je da je Brendon došao u klub kada sam imao 32""Pokušaću do odlaska da dodam još jedan ili dva trofeja. I dalje imamo realne šanse da sezonu završimo medju prve četiri ekipe i to je najvažnija stvar za klub. To bi bilo veliko dostignuće posle lošeg starta sezone", dodao je Džerard.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Vrlo verovatno da cemo vratiti Origija sa pozajmice i prica se da ce Sterling potpisati novi ugovor i dobijace 100k funti nedeljno.

                        Comment


                        • Baloteli u Olimpijakosu?!

                          Comment


                          • RMC in France say on Saturday that #LFC have made an offer of €15m and will speak with the player's agents soon about a transfer #Shaqiri
                            Bayern are equally satisfied with LFC's and Inter's offers for Shaqiri. Up to Shaqiri to decide - Di Marzio
                            Prica se da momak vise zeli u Inter.
                            James Pearce odradio clanak za Origia, prica se o njegovom "ranijem" dolasku, izmedju klubova. 3m navodno doplata.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Nadam se da ce Markovic sad zablistati, a vezano za Sacirija navodno se on dogovorio sa Interom ali nisu se dogovorili Bayern i Inter.
                                Last edited by Scouser; 05-01-15, 17:24.

                                Comment

                                Working...
                                X