Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo dovedemo Varanja i Lorisa, i imamo francuski trio u odbrani pa gde bi nam bio kraj. I plus Benzemu uparimo napred sa Staridzom i budemo francuska reprezentacija 😁. Ma ko god da igra dobro negde, kad ga dovedes moze biti druga prica, razni faktori uticu na to, treba sve da se poklopi. Puno je para potroseno, tako da ne verujem da cemo pazariti nesto ozbiljno do sledece Lige Sampiona.
    Last edited by Brian McShtull; 14-12-14, 23:24.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • N'Koulou i Umtiti iz Ligue 1, eventualno Abdennour, mada sve je to nesigurno, sem prvog kapiram.
      Probao bih Jimeneza iz Atletica na neki loan deal, mada sumnjam da je to moguce, momak je klasa u najavi, a to Cholo zna. Ako ima sanse Klopp da dodje, neka povuce sa sobom Sokratisa, sila od igraca.

      Tesko je i naci i pogoditi stopera na danasnjem trzistu.

      Originally posted by PiXarr View Post
      Lepo dovedemo Varanja
      Ja ne znam momak da li si svestan da su sanse da dovedemo Varana, jednake onoj da dovedemo Messija.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        N'Koulou i Umtiti iz Ligue 1, eventualno Abdennour, mada sve je to nesigurno, sem prvog kapiram.
        Probao bih Jimeneza iz Atletica na neki loan deal, mada sumnjam da je to moguce, momak je klasa u najavi, a to Cholo zna. Ako ima sanse Klopp da dodje, neka povuce sa sobom Sokratisa, sila od igraca.

        Tesko je i naci i pogoditi stopera na danasnjem trzistu.



        Ja ne znam momak da li si svestan da su sanse da dovedemo Varana, jednake onoj da dovedemo Messija.
        Zasto Sokratisa, pored zivog Hummelsa, mnogo smo skormni zato i jesmo tu gde jesmo. Ili uzmi klasu ili nemoj nikog da uzimas, tih polovnjaka imamo koliko hoces. Nego jel realno da se dovede Lloris??? Golman je meni najveci problem, cini mi se kao da bi i stoperi zivnuli da imamo normalnijeg golmana.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by PiXarr View Post
          Zasto Sokratisa, pored zivog Hummelsa, mnogo smo skormni zato i jesmo tu gde jesmo. Ili uzmi klasu ili nemoj nikog da uzimas, tih polovnjaka imamo koliko hoces. Nego jel realno da se dovede Lloris??? Golman je meni najveci problem, cini mi se kao da bi i stoperi zivnuli da imamo normalnijeg golmana.
          Zato sto ce Humelsa da pokupi neko ko moze da mu ponudi duplo vecu platu od nas.

          Ljoris bi mozda bio realan ako bi opet izborili LS. Varana i Benzemu mozemo samo da sanjamo.

          Daj prvo novog trenera i novu transfer politiku.
          sigpic

          Comment


          • Sokratis i jeste klasa poslednjih godinu dana, u odnosu na Matsa koji ne moze da sastavi kontinuitet utakmica, a da se ne povredi. Covek je ozbiljan stoper, i ne radi se ni o kakvom polovnjaku. A zanimljivo, dosao kao back up za Nevena i Hummelsa, i cim je dobio malo veci prostor, zabetonirao je startno mesto.

            Jeste realan Lloris, ako se da 40m ili neka slicna suma, koju ce Levy zalepiti za engleske klubove.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Nisam mislio na njega kad sam rekao polovnjake, vec na francuze. Svakako ako dodju on i Klopp, ja cu biti presrecan. Mada cisto sumnjam da ce biti ista od toga.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Daj prvo novog trenera i novu transfer politiku.
                Transfer politika ? Sta je to ?
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Transfer politika ? Sta je to ?
                  To ti je promena ovih glupih pravila da se dovode samo mladji igraci, da se unapred odredjuje cena preko koje se nece ici(Vilijan i Salah), da se ne dovode vise Englezi osim poneki i to samo ako im istice ugovor, da se okrenemo prema Spaniji i Nemackoj gde ima najvise dobrih igraca za male pare. Eto to ti je to.

                  Ne znam koliko bi Inter trazio za Handanovica. Moja najveca zelja. Sve greske odbrane bi pokrpio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja bih najvise voleo Mirandu. A od ovako realnijih mozda Rida iz Vest Hema ili Nastasica.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • £120million spent Jones in goal Toure best defender Sterling upfront Lowest pts. at this stage since 1964.
                      Au covece koja bruka, tacno mi se place kad se setim prosle sezone i Rodgersove ambicije za naredne godine.

                      Comment


                      • Par dobrih igraca za odbranu, bar koliko sam ih gledao u skorije vreme...

                        Toby Alderweireld - Nisu mu dali pravu sansu u Atletiku. Igrao je 10ak tekmi mislim, i to je solidno odigrao.Realno i nije imao sanse pored Godina i Mirande.U Svecima igra odlicno.Ne znam kakav je dogovor sa Svecima?Jel samo rec o pozajmici, ili ce moci da ga kupe na kraju sezone?Ali kapiram da nije mnogo skup. 12-15 miliona za njega ne bi bilo uopste mnogo. Uglavnom, pouzdan igrac, koji moze po potrebi da igra i desnog beka...

                        Nicolas Otamendi - Mislim da je on malo skuplja opcija. Trebalo bi oko 20ak miliona za njega mislim.Glavna karika u odbrani Valensije definitivno.

                        I za kraj mozda jos jedan Argentinac.... Mateo Musacchio iz Viljareala....

                        Da neko ne pomisli da mi je ovo top izbor za CB-a, ali budimo realni.Mi svetsku klasu necemo dovesti sigruno....

                        p.s. Zna li neko sta je sa Papadopoulos-om.Tog coveka su unistile povrede, a tako je mnogo obecavao.Mislim da nema vise od 22-23 godine trenutno....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • I dalje me čudi da ne spominjete kolika je opasnost eventualni gubitak Sterlinga. Ne isključivo zbog samog igrača, nego zbog masivne poruke koju bi takav odlazak ostavio.

                          Comment


                          • Mene zanima da li bi Maicon iz Porto-a mogao da se dovede za neke da kazes pristojne pare?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Mislim da necemo nikog pazariti sad u Januaru sigurno, a takodje ni u letnjem roku ako se ne plasiramo u LS. Osim ako se ne prodaju Lucas, Johnson, Balotelli, Lovren....
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Basel izvukao Porto u knock out fazi, ah sad smo mi mogli da igramo protiv Porta.
                                A u Ligi Evrope smo izvukli Besiktas, kontam ako bas sjebemo sezonu u domacoj ligi da cemo se okrenuti potpuno Ligi Evrope da izborimo LS sledece sezone.

                                Razni izvori govore da smo zeljni da dovedemo Fredija Guarina na pozajmicu sad u januaru, nisam ga nesto puno gledao, moze neki opsti utisak o njemu ?
                                Last edited by Scouser; 15-12-14, 13:21.

                                Comment

                                Working...
                                X