Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hrabro od Rodzera, izbacio golmana i stavio brzu trojku napred.
    sigpic

    Comment


    • Trebao je ranije probati sa ovom trojkom,moglo bi ovo puno bolje funkcionisati nego kada Lambert igra kao spic ili Hendo kao krilo.
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Evo malo pozitivne statistike... Mislim za vas

        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Fantasticna postava.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sta je sa Toureom ? Nije valjda jos zbog povrede ?

              Comment


              • ajmo !!!

                Comment


                • #LFC had as many shots on target today (9) as in their last four league games combined.
                  Ovo bi valjda trebalo da bude kao nesto pozitivno iz ovog meca, how yes no.
                  Cak i posle ovog debakla, ja nesto ne verujem da ce BR dobiti otkaz. Mada pocinje da se suska oko Kloppa polako, ne moz' kriviti ni novinare ako lazu, idealna je situacija za novinarske patke.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Igrom zadovoljan ali rezultatom ne ali dobro... da je Sterling pogodio bar onu sansu kad je odbrana Mancestera napravila veliku gresku. Sterling mora da popravi zavrsnicu, ove godine to bas dolazi do izrazaja.

                    Nista jos jedna sezona za zaborav

                    Comment


                    • E sad mozete da kazete treba nam jedan Suarez ili Staridz, da su oni igrali 5komada bi minimum postigli.Jones objasnio Mingoleu kako je siguran kod prekida i ubacivanja . Coutinho je sramno odigrao, posle prvog gola kada je pogledom ispratio Runija treba da greje klupu dok se ne dokaze ponovo. Lallana je bio odlican i treba pre Coutinha da igra.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Brendan se mnogo kockao danas sa Dzonsom i sa je...im Lovrenom i to mu se obilo o glavu. Dzons je obicni amater a o Lovrenu ne treba trositi rijeci.

                        Comment


                        • Ubedjen sam da je Maurisio Poketino najbolji trener sveta jer je covek izvukao nesto nenormalno prosle sezone iz jebenog Lovrena.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Ubedjen sam da je Maurisio Poketino najbolji trener sveta jer je covek izvukao nesto nenormalno prosle sezone iz jebenog Lovrena.

                            Jos jedan u nizu prevara od trenera. Evo ga gde je sada? Kada se igra kuci gde ekipa treba da dominira oni nr mogu nikoga da pobede, a kada se igra u gostima, evo sada npr. Svonsi ih je ponizio igrom, nisu mogli da se sastave, al Boni se ispromasivao i umorili se igraci i evo sada daju gol u 90-tom. To su sve prevare novonastali treneri, satro talenti i Rodzers, Viljas Boas, Poketino, Stramaconi, Enrike

                            Comment


                            • Originally posted by dzoker View Post
                              Jos jedan u nizu prevara od trenera. Evo ga gde je sada? Kada se igra kuci gde ekipa treba da dominira oni nr mogu nikoga da pobede, a kada se igra u gostima, evo sada npr. Svonsi ih je ponizio igrom, nisu mogli da se sastave, al Boni se ispromasivao i umorili se igraci i evo sada daju gol u 90-tom. To su sve prevare novonastali treneri, satro talenti i Rodzers, Viljas Boas, Poketino, Stramaconi, Enrike
                              Nije to poenta druze. Ovo je aluzija na to koliko je Lovren los i koja je prevara njegova proslogodisnja sezona.
                              sigpic

                              Comment


                              • To se slazemo

                                Comment

                                Working...
                                X