Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navodno 12-15 miliona.

    Ceha naravno niko ne spominje a ne vidim u koji to jaci klub od nas bi mogao da ode a da bude prvi golman.
    sigpic

    Comment



    • Prvi trofej ove sezone, jos EPL, EL i kup i to je to.

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Navodno 12-15 miliona.

        Ceha naravno niko ne spominje a ne vidim u koji to jaci klub od nas bi mogao da ode a da bude prvi golman.
        Moze, valjda mozemo da kesiramo nesto u januaru.
        Nesto sumnjam da ce Mou dati ikome Cecha sad, a i agent rece njegov pre neku nedelju, da nece on nigde skoro.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Moze, valjda mozemo da kesiramo nesto u januaru.
          Nesto sumnjam da ce Mou dati ikome Cecha sad, a i agent rece njegov pre neku nedelju, da nece on nigde skoro.
          Ne verujem i ja da ce ga ikome dati, a pogotovo nama nece.

          Comment


          • Samo mi nije jasno sta rade ti treneri sa Simonom, kad on iz meca u mec nazaduje?!? Jel ima nekog da mu kaze gde gresi i da rade sa njim prekide, i istrcavanja....A ni u ofanzivi nijedan korner nismo pretvorili u gol sto je sramota, nema kretnje nikakve. Ceo strucni stab je los na celu sa Brendanom, fizicki i takticki smo na nivou JSLa sramno.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ispravite me ako grešim, ali je Škrtel prošle sezone defanzivac sa najviše golova (one u svoju mrežu ne računam), kako sada, onda su znali a sada ne........
              Da je u životu sve tako jasno crno ili belo, rešenja bi se verovatno puno lakše pronalazila, ovo ne volim spominjati, ali da li je neko računao koliko čistih penala nam nije dosuđeno, onih što su 50/50 da i ne spominjem
              Koji kontrast, prošle sezone smo imali super igrače u punoj kondiciji, maga fudbalske struke na klupi, dobru kretnju kod prekida, povoljno suđenje, i onda posle šest meseci više niko ništa ne zna u vezi istog tog fudbala, neverovatno
              Brendan je najveći krivac što smo ostali bez titule lane, ali opet on je i najzaslužniji što smo se uopšte borili za nju, i ajd ti sada budi pametan pa reci jel zna il ne zna, ja nisam pametan, ali me to neće sprečiti da u nedelju opet gledam Liverpul i navijam pa makar opet morao gledati Alena i Lukasa u 11
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Ja sam prvi uvek ovde podrzao Brendana, ali nije samo njegova greska i ostali ljudi u strucnom stabu ne rade bas najbolje posao. Na to sve najvece nesrecne okolnosti nam se desavaju, ne znam koliko samo igranja rukom nam nije dosudjeno kao penal ali dobro sta je tu je.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Postoji sansa da sutra pocne Baloteli, a i Sako je fit. Ja bih najvise voleo Markovica da vidim od prvog minuta, ono sto je odigrao protiv Bazela je bilo fantasticno.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by PiXarr View Post
                    Ja sam prvi uvek ovde podrzao Brendana, ali nije samo njegova greska i ostali ljudi u strucnom stabu ne rade bas najbolje posao. Na to sve najvece nesrecne okolnosti nam se desavaju, ne znam koliko samo igranja rukom nam nije dosudjeno kao penal ali dobro sta je tu je.
                    I prosle godine dosta puta je sviran penal za Liverpool kada ga nije bilo, tako da na takve stvari ne mozes da se zalis.

                    Comment


                    • Originally posted by Pobeda.. View Post
                      I prosle godine dosta puta je sviran penal za Liverpool kada ga nije bilo, tako da na takve stvari ne mozes da se zalis.
                      Uopste se ne zalim. Znaci ne treba vise da nam sviraju penal, narednih 10godina, i koliko se secam prosle sezone samo onaj 1penal protiv Junajteda je bio pogresno dosudjen, podseti me ako se secas jos nekog.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Bred Dzons startuje sutra?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Dekard View Post
                          Bred Dzons startuje sutra?
                          Tony Evans has said on BT Sport that he expects Sterling, Lallana, Coutinho, Markovic & Jones to start.

                          Comment


                          • Originally posted by PiXarr View Post
                            Uopste se ne zalim. Znaci ne treba vise da nam sviraju penal, narednih 10godina, i koliko se secam prosle sezone samo onaj 1penal protiv Junajteda je bio pogresno dosudjen, podseti me ako se secas jos nekog.
                            I ja sam tako mislio, ali su me stručniji od mene, i to neutralci ubedili da je i taj penal Vidića bio sasvim po propisima, bez obzira što nije dotakao nogu brata Staridža
                            Nema potrebe da se pravdaš, sasvim je normalno i ljudski reagovati na nepravdu.......
                            EDIT- Klatenburg je taj derbi upropastio, izgubio je konce posle prvog penala i posle je pravio samo neke kompromise..., nadam se da danas Etkinson neće praviti neka sranja
                            Last edited by somborac; 14-12-14, 08:31.
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Pa Etkinson je glavni kad su sranja u pitanju.

                              Sreca pa nema Celsija ne terenu... ovako je valjda neutralan.

                              Comment


                              • Confirmed #LFC XI to face Manchester United: Jones, Skrtel, Lovren, Johnson, Moreno, Henderson, Allen, Gerrard, Coutinho, Lallana, Sterling.

                                Confirmed #LFC substitutes: Mignolet, Toure, Lambert, Lucas, Can, Balotelli, Markovic.

                                Volio bih da su tu Can i Sahko,ali bolje i ovo nego Lucas,Enrique,Lambert i ostali.Kako Mignolet brani tesko da Jones moze gore.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X