Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Nemamo jos menadzersku agenciju,a doticni je previse fin i posten za taj posao tu moramo neku varalicu da nadjemo
    Odradim ja to rutina, sve za brata.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Nemamo jos menadzersku agenciju,a doticni je previse fin i posten za taj posao tu moramo neku varalicu da nadjemo
      Napokon prilika da iskoristim potencijal
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma ako hoce neka ga dovedu sad, uvalimo im lepo Lukasa i Balotelija i svi srecni. Ali meni je i dalje bolja opcija Charlie Austin, mladji je dve godine od Pipita, a i cena mu je daleko niza.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Gerrard could find himself rested again for the visit of Sunderland on Saturday. *Echo*
          Why not.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Why not.
            Pa dobro Lucas je po meni zacementirao mesto u startnoj samo da nastavi sa onim partijama.

            Migs
            GJ/Manq. Skrtel Toure Moreno
            Lucas Henderson
            Lallana Coutino Sterling
            Lambert

            kontam da ce ovu postavi izvesti Brendan, eventualno mozda nesto pokusa sa Canom.

            Comment


            • Ma kakvi, tu ce ili Lallana ili Cou da odmaraju, bogotac odmara za Basel, igra Allen 99%.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Liverpool's players have made 20 errors leading directly to a goal or attempt this season - more than any other side.

                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ma kakvi, tu ce ili Lallana ili Cou da odmaraju, bogotac odmara za Basel, igra Allen 99%.

                  Comment


                  • Jadno i bedno...
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Nije sve jadno i bedno, ocigledno nam fali "top class" napadac koji ce napraviti makar malu razliku na terenu i koji ce se kretati vise. Sa Lucasom i Toureom delujemo mnogo sigurnije u odbrani.

                      Comment


                      • Ja ne znam ljudi cime vi ovde mozete da budete iole zadovoljni, ne mozemo kuci da stvorimo jednu 100% sansu, ne znam kakvog vi napadaca ocekujete, da lik uzme loptu na 40 metara i da daje golove? Nama trebaju 3 wc igraca ako mislimo uopste da budemo u prici za 4. mesto.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by chofy88 View Post
                          Ja ne znam ljudi cime vi ovde mozete da budete iole zadovoljni, ne mozemo kuci da stvorimo jednu 100% sansu, ne znam kakvog vi napadaca ocekujete, da lik uzme loptu na 40 metara i da daje golove? Nama trebaju 3 wc igraca ako mislimo uopste da budemo u prici za 4. mesto.
                          To je radio Suarez.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Mi navijamo za Liverpul, a ne za Suareza. On nije hteo da ostane u Liverpulu,i ne moze niko da ga primora na to. Treba gledati napred a ne malo malo pa pominjete Suareza, muka mi je vise od Suareza. Sanderlend ima odlicnu odbranu, pogotovo protiv prekida i visokih lopti, a to je jedini nacin da se igra kada imas u napadu Lamberta. Pred kraj meca Sterling je imao nekoliko dobrih prodora, nismo uspeli da damo gol i to je to. Kad najbolji napad u ligi a mozda i na svetu nije uspeo da im da gol, zasto bi neefikasna ekipa Liverpula to uradila.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Šteta, bila je lepa prilika da se bar bodovno skroz vratimo u kombinaciju za top4, ali izgleda da će i ovo biti jedna nenormalna sezona....
                              Da bar ima nekog napretka u igri, osim vrhunskog napadača, fali tu još puno toga, danas mi je zapelo za oko jako loša tranzicija za napad, imali smo često puno prostora, ali nismo uspeli ni jednu pravu kontru izvest
                              Sada rasplet LŠ, pa dva derbija, koja nas mogu vratiti ili skroz eliminisati iz konkurencije za top4, u svakom slučaju neće nam biti dosadno
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Ocajna igra danas pogotovo u prvom 45 min. Bez ideje, bez zelje, svaki napad nam je isao preko Sterlinga i donekle Kutinja. Ovakav Liverpul ne moze zavrsiti ni na 7 mjestu. Jbg mnogo toga ne valja ali ono sto se popravilo malo je ta odbrana na celu sa Tureom. I da umalo da zaboravim Dzerard je otac za svakog igraca Liverpula ne samo za veznjake.

                                Comment

                                Working...
                                X