Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lambert igrac meca sigurno, i ne samo igrac meca nego i igrac koji je najvise pokazao od pocetka sezone. Svaki skok duel je dobio i spustio loptu ili vratio svojim igracima sto je neverovatna stvar, steta sto nije postigao gol. Uz njega je Sterling odigrao mec kakav nisam video od njega jos od Spursa. Eto nasli smo napadaca, sad treba vezni red da sredi. Po meni treba ubaciti umesto Allena i Lucasa, Cana i Lallanu gde bi Henderson igrao malo defanzivnije, i on bi rotirao sa Stivijem.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Najbolje igra do sad (drugo poluvrijeme) u ovoj sezoni. Uz dosta srece i nerviranja dolazimo do 3 boda.

      Comment


      • Treba samo Lallana u prvoj umesto Allena ili Lucasa, ostatak mozda i ne bi dirao, da vidimo kako ce funkcionisati u sledecem mecu.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nadam se da ce im ova pobeda podici malo samopouzdanje. U utorak protiv Lestera koji je u teskom kanalu. No, ne treba ih podceniti definitivno. Imaju kuci samo 1 poraz, i igraju dobro protiv jacih ekipa (nereseno protiv Arsenala i Evertona i pobeda protiv Uniteda)

          p.s. I da, sto je mozda jos vaznije, nismo primili gol, prosto neverovatno
          Last edited by z0La; 29-11-14, 19:44.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Sledece dve utakmice treba da budu priprema za Bazel, koja moze biti presudna utakmica za nastavak sezone. Posle Bazela imamo dva velika derbija, a ako u njih udjemo kao ucesnici sledece faze LS-a mnogo ce nam biti lakse. Koliko sam bio pesimista do pre neki dan, opet sam poceo da verujem u ovaj tim i Brendana. Opet tesna pobeda nad Stoukom nista ne mora da znaci, ali video sam malo tog duha i borbenosti koji treba da krasi tim Liverpula. Ocekujem da dobijemo lagano Lester koji je u velikom kanalu i na dnu su tabele, nadam se da cemo videti Can-a na terenu u utorak.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • bravo dzonson glene !

              Comment


              • Premier League: Liverpool defender Glen Johnson resigned to Anfield exit (SkySports)
                The 30-year-old is in the final year of his contract and says he will not "go crawling" to the club in search of a new deal, raising the prospect of him leaving as a free agent.
                "I have enjoyed the majority of the six years; I've had some good times and some bad times, but if I haven't got a contract then I can't stay," said Johnson.

                "Of course it plays on your mind but that is when you have to be professional and try to do a job for your team, and I respect my team-mates and I want to put in a performance for them.

                "I want to play for a club that wants me - I am not going to go crawling to anybody. The club know where I am and they know the situation.
                Putuj igumane...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Bio je on dobar one sezone kad je dosao, jer je preneo formu iz Portsmoutha, bio je jos koju sezonu dobar ali ne konstantno i imao je dobrih trenutaka npr. onaj gol protiv Celzija a tek ovaj.

                  Comment


                  • On kad je i bio ozbiljan bek, njega su povrede sjebale. Proslo je njegovo vreme, a s obzirom koliko godina ima, i koliku platu ima, ovo je realan ishod. Sledece leto dovesti Clynea i resiti bekovske pozicije. Manquillo je ok, ali vidi se da nema playing time i da je previse neiskusan u vecini situacija, tesko je ocekivati da ce se otkupiti na leto.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ja bi najradije voleo Clyne da dovedemo, ali tesko, ovi ce traziti velike pare, pokusace da iskoristi ovu inflaciju odbrambenih igraca.

                      Comment


                      • Pa i da budemo spremni da platimo, kupice ga Celzi ili Siti pre nas sigurno. Cak i Arsenal i Junajted su u prednosti. Nema nista od Klajna, osim ako ne bude odigrao lose do kraja sezone.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Na tom polju konkurenciju u vidu Arsenala nemate, mi smo vec uzeli Chambersa
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Last edited by Dzeki; 02-12-14, 18:47.
                            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • Opet Lucas, neverovatno....
                              Zna li neko sta su Can i Moreno skrivili Rodzersu...?

                              Znaci ovo mu dodje 4-3-3...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Opet Lucas, neverovatno....
                                Zna li neko sta su Can i Moreno skrivili Rodzersu...?

                                Znaci ovo mu dodje 4-3-3...
                                Ne znam da li pratite YT kanal RedmenTV tamo je Lucas proglasen za igraca meca protiv Stouka. Samo da mi pobedimo ignorisacu Lucasa, dobro bar drugi biser ne igra. Inace primetno je koliko je Henderson bitan za igru Liverpula,iako ga mnogi dozivljavaju kao prosecnog igraca, on je motor ovog tima i kad on igra dobro mi pobedjujemo, videlo se na kraju prosle sezone koliko nam je nedostajao, ove sezone je u velikom kanalu, u poslednjim mecevima pocinje da igra presing kao prosle godine.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X