Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na stranu sta ko misli o ovome igracu ne znam zasto bi neko dao vise od te cifre,ne igra nikako,a i kad god je igrao ove sezone to nije bilo dobro...nema nikakvog materijala za vise da ga prodas realno

    Dvije kiksare Lovren i Skrtel su konstantno ispred njega i vjerovatno to dovoljno govori o njegovom zalaganju na treninzima,ucinku na utakmicama i misljenju trenera o njemu,kako Blanca tako i Rodgersa
    Last edited by AK47; 16-11-14, 19:13.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Lovren i Skrtel ne mogu nikako da budu ispred njega, za mene vrhunski stoper, steta sto ce da ode..

      Comment


      • Talentom vjerovatno,ali oni igraju dok ovaj ne i to i kad je igrao bio je los
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ne vidim ja tu mnogo ozbiljne informacije, niti znam koliko je ovaj lik pouzdan. Prica se da Sakho zeli da ode, a on je pre par dana pricao o svojim kvalitetima leadershipa, koji navodno mogu pomoci Liverpoolu i kako konstantno unapredjuje svoj engleski. Uostalom, on ne igra zato sto su ovi ispred, vec zato sto je dva meseca povredjen, oporavak je blizu, cak ce verovatno biti spreman za Palace.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ja kako se sjecam i dok je bio spreman nije se bas naigrao
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Lovren i Skrtel jesu kiksare ali ne zato sto su losi, vec zato sto Liverpul dozvoljava protivnickim timovima da se usetaju u gol, i da se konstantno vrsi pritisak na zadnju liniju. Zivi primer su Terry i Cahill obojica imaju autogolove ove sezone i puno kikseva maltene svaki mec naprave po neki kiks. Ali Bekovi i Zadnji vezni im mnogo vise pomazu nego u Liverpulu, takodje Lovren u Liverpulu ima i ulogu plejmejkera i to je jos veci teret za njega. Stoperi su najmanji problem bar ja to tako vidim, nismo mi uopste primili previse golova, vec ih nismo dali dovoljno, tacnije do onog cudnog gola Cana nismo dali 4vezane tekme gol. Sad kada se vrati Dani, nadam se da ce i to da krene. Nemam nameru da branim Lovrena i Skrtela, ali kad neko 150puta ubaci loptu u tvoj 16erac , normalno je da ce se napraviti kiks. Vezni red nikad ne moze da sacuva loptu ili da uradi nesto, vec 90% dok je lopta kod nas ona je kod Skrtela i Lovrena. A Sakho kad ima loptu kod sebe izgleda kao da nikad nije igrao fudbal, tako da bi on pravio jos vise kikseva i gluposti od ove dvojice koji su sa loptom mnogo bolji. Danasnji fudbal zahteva da svi znaju da barataju sa loptom pa cak i stoperi. Nojer je bolji sa loptom od polovine Liverpulovih igraca.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Igrao je on Akane, slabo se ti secas, mada to je bilo dok je Skrtel bio povredjen, pa su on i Lovren igrali neka dva-tri meca. Posle se Slovak vratio u postavu, ali zanimljivo, bas tad se Sakho i povredio, neki kraj septembra. Nije uopste nevidljiva cinjenica, da Brendan sigurno malo favorizuje Lovrena, ali pitanje je koliko bi taj igrao, da je Sakho bio spreman.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sakho je igrao ali kad je lopta kod njega ja se tresem koliko je on nesiguran sa loptom kao da je kosarkas koji igra fudbal, meni se takav stoper ne svidja. Lovren jeste napravio brdo kikseva, ali on je nama plejmejker i to je cinjenica kod njega je najvise lopta, i to je greska zadnjih veznih Hendersona i Stivija koji nisu u stanju da iznesu loptu na protivnicku polovinu, Can je nekoliko puta protiv Celzija to demonstrirao fantasticno. Ja mislim da bi Sakho napravio duplo vise gresaka od Lovrena ako je to ikako moguce.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Igrao je on Akane, slabo se ti secas, mada to je bilo dok je Skrtel bio povredjen, pa su on i Lovren igrali neka dva-tri meca. Posle se Slovak vratio u postavu, ali zanimljivo, bas tad se Sakho i povredio, neki kraj septembra. Nije uopste nevidljiva cinjenica, da Brendan sigurno malo favorizuje Lovrena, ali pitanje je koliko bi taj igrao, da je Sakho bio spreman.
                    http://www.rezultati.com/utakmica/pr1Ekfc3/#postave;1
                    http://www.rezultati.com/utakmica/SlcmhmJ1/#postave;1
                    http://www.rezultati.com/utakmica/pnas2q4N/#postave;1

                    U ligi 3 igrao,a 3 nije i to je slabo,a i to je igrao zbog toga sto Skrtel nije bilo zdrav.A ovo sto je Akisa gledao bilo je lose sjecam se ja ipak dobro Fresmene hvala lijepo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                      Comment


                      • Nerealno, znaci na ivici komicnog. Strasno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Znaci usracu se.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ne smes vise ni da ga pustis da potrci jbt. Kao Torres jbt.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • To bi bilo to od njega moramo da trazimo novog napadaca kao zamenu za Studga ne moze vise ovako, covek odigra manje od pola sezone a kljucni napadac ne moze ovako bre.

                              Comment


                              • Trebaju nam dva top igraca, zadnji vezni tipa Pogba(sto je nemoguce) i napadac tipa Benzema(sto je isto nemoguce). Ali mi cemo verovatno opet da pazarimo prosek, posto nijedan top igrac nece kod nas...
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X