Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je Nash rekao kada je dosao Balotelli. Trenutno je svaki napadac u PLu bolji od njega(Sakho, Berahino, Austin, Pelle, Long.....). Svi navedeni igraci su kostali isto ako ne i manje od Marija. Koliko se samo ispromasivao protiv Evertona, Hulla, QPRa....O rezervnim napadacima ne treba trositi reci, pa samo uporedite Lamberta i Borinija sa Drogbom i Remijem i sve je jasno mi smo ekipa za Championship sa ovim napadom. I zasto Kutinjo ne igra svaki minut, jedini igrac koji je u stanju nesto da uradi. Ne secam se kad je Kutinjo odigrao ceo mec i pored toga on je proglasen za igraca meseca tragedija.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Za sve je kriv trener i niko vise. Potrosio je vise para od svih ekipa iz PL. Dakle nema vise tih fora kao ne mozemo sa Celzijem, Sitijem itd. Dakle potrošeno je preko 100 miliona na poluigrace i za to mora neko da snosi posledice sto pre.

      Comment


      • Postavljanje kod prekida, pozicioniranje, razumevanje na terenu, citanje igre, ali sve u vezi aspekata odbrane kod nasa dva stopera je jedna velika nula. Gledam ovu sliku sto okaci Scouser, i nista mi nije jasno. Da li se na treningu uopste trenira neki aspekt odbrane ? Nemoguce da imamo dve levatine od stopera, jesu prosek, ali ovolike budale, zaista previse.

        Sistem u kojem postoji tendecija da imamo posed veci od protivnika je ok, ali da li svaki jbeni put Mignolet mora dodati stoperu loptu, pa da mu je ovaj vraca i tako pet puta, dok se ne izgubi lopta ? Da li je moguce da mu je BR nalozio da je ne ispucava napred, i barem se tako resimo dela pritiska ? Jer samo lud ne vidi da mi nemamo igrace koji ce preneti loptu i osloboditi se prvog pritiska i presinga protivnika u toj prvoj trecini terena. Eventualno pasom Stivi, ali i on je propao, gotovo svaku loptu koju primi od stopera, ako je malo jaci pritisak, odmah vraca nazad kao najveci ziheras, isto i Henderson radi, a tek prodorom i driblingom nemamo takvog igraca u vezi, mozda Can. Kretnje nema uopste, cak Henderson u par navrata vise smeta svojom ocajnom kretnjom, nego sto daje timu, ocajan cele sezone.
        Brendan vec nekoliko kola deluje totalno bespomocno, kao da nema nikakvo resenje, i ocekuje od Sturridgea da krene nabolje.

        I dosta sam razmisljao o njegovoj prici i sistemu. To je ono sta sam govorio i u toku prosle sezone, da BR bazira igru na posedu, ali mi ocigledno nikad nismo imali igrace za to, tehnicki potkovane, pa smo najbolje partije prikazivali u kontrama, brzom fudbalu i jakim transformacijama, nesto kao Dortmund. I ok, to sam jos i onda znao. Ali, sada ni to ne umemo, sto zbog ocajne forme igraca, sto zbog protivnika koji sada zna kako treba da se igra protiv LFC. Cak i kad smo u nekoj vrsti faze napada, prespori smo, nema agilnosti, nema te brzine, nema ideje, nema kretanja, niceg. Toliko sam isfrustriran ovakvom ne-igrom, da mi se javlja, kako je sve ono prosle sezone "usralo" Brendana, on je hteo posed, a dobio je nesto suprotno. Ali bio bih glup kada bih tako mislio, jer se secam utakmica, kada smo iz poseda, kreirali najlepse akcije.

        BR ima moju podrsku, ali ako ovako nastavi (pogotovo onakve kriminalne izmene), onda ce je vrlo lako izgubiti. I Kenny je legenda i bio je trener, ali to ne znaci da ga to moze opravdati posle onako lose sezone, zato je i dobio otkaz. BR je daleko od bilo kakve legende, tako da je maksimalno nezasticen.

        [VINE]Oe2YnZpiHXU[/VINE]

        Ne treba vise ni kriviti Mignoleta, pa on najvise dodira na utakmici ima, pod najvecim je pritiskom, kakve mu se sve koske uvaljuju. Nema nimalo samopouzdanja, a nema ni konkurencije, sto dovodi do katastrofe.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Rodzers planira zamenu za "jadnog" Mignolea-kao zamena se pominje Begovic iz Stouka, a u napadu, posle povrede Staridza nista ne funkcionise. O Mariju ne vredi trositi reci, ni Lambert nije bio za neka velika ocekivanja-jedino vredi, mozda izdrzati Lazara da se "prilagodi"
          Posle odlicne igre Dumbije, on je iskocio u prvi plan, da se upari sa Staridzem-bice interesantan januar da se vidi sta ce biti realno ostvarljivo
          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

          Comment


          • Neki ITV sport kaze da je Cabaye dogovorio januarski prelaz kod nas, nezadovoljan minutazom u PSG. Mirror jos ranije objavio clanak o mogucem prelasku. Ne treba uopste ni pricati koliko nam je ovaj igrac potreban, ali mi se nekako cini da ce ovo iako predje u ozbiljnu stvar, Wenger mucki iza ledja, preoteti.

            Doumbia za 15m, takodje januar, javlja Mirror. Realno sa ova dva igraca, mogli bi da se nadamo necemu ove sezone. Uz to se otarasiti Balotellija. Mozda se i nastavi tradicija, kako uvek u januaru kupujemo bas ono sto treba. Mozda.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Neki ITV sport kaze da je Cabaye dogovorio januarski prelaz kod nas, nezadovoljan minutazom u PSG. Mirror jos ranije objavio clanak o mogucem prelasku. Ne treba uopste ni pricati koliko nam je ovaj igrac potreban, ali mi se nekako cini da ce ovo iako predje u ozbiljnu stvar, Wenger mucki iza ledja, preoteti.

              Doumbia za 15m, takodje januar, javlja Mirror. Realno sa ova dva igraca, mogli bi da se nadamo necemu ove sezone. Uz to se otarasiti Balotellija. Mozda se i nastavi tradicija, kako uvek u januaru kupujemo bas ono sto treba. Mozda.

              Ako bude na prodaju, Wenger ce ga uzeti sigurno, i sad ce platiti koliko se trazi
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ziva istina, samo zato sto je Francuz. Ali ja se nadam da Wenger jos uvek nije shvatio da mu treba veznjak, ili da ce juriti Khediru.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Ziva istina, samo zato sto je Francuz. Ali ja se nadam da Wenger jos uvek nije shvatio da mu treba veznjak, ili da ce juriti Khediru.
                  Ma shvatio je on to davno, jos kad je i htio Cabaya da uzme prosle godine, al ne dade Pradju levatina.

                  Cisto sumnjam da ce ici po Khediru, ovaj ne igra skoro nikako.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Treba neko ko bi momentalno počeo davati golove, Doumbija iz Moskve bi mogao biti taj...., a dolazak Kabaja bi verovatno značilo da Alena više ni na klupi ne bi bilo, au, kamo lepe sreće

                    EDIT- Freško, mogao bi i nama otvoriti neku anketu, da traje recimo do kraja novembra, da vidimo ko sada vidi L'pul u top4 na kraju sezone
                    Last edited by somborac; 10-11-14, 18:14.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Doumbia i Sturridge u napadu, tu vec mogu da ocekujem kisu golova. Sturridge i Balotelli, izuzetan se vec skepticizam javlja. Cabayea vidim izrazito kao zamenu za Stivija, i Stivi na klupu kao rotacija, i kao opcija, da se stavi blize golu, dzoker. Ide anketa, ali s obzirom koliko pesimista, mislim da se vec zna rezultat.
                      Mozda bolje da postavim, koja pozicija na terenu Liverpoolu najvise skripi ?
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Na oba pitanja bi se lepo moglo diskutovati, rezultat ankete i nije nešto bitan, čisto da ne zamre tema sada kada ekipi ne ide.
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Tema obicno zamre, kad ekipi bas ide. Jer onda nema o cemu da se prica, nema problema, nema nicega, ovako problema na sve strane, pa pisu ljudi od muke.
                          Ali ide ovo prvo pitanje.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Mogu ja nesto da vas pitam? Sta da radimo sa Lovrenom i Markovicem?
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Nisam siguran da razumem pitanje, ali samo njih označiti za neke krivce nema veze sa realnosti, kamo sreće da sve ostalo štima.......
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Originally posted by somborac View Post
                                Nisam siguran da razumem pitanje, ali samo njih označiti za neke krivce nema veze sa realnosti, kamo sreće da sve ostalo štima.......
                                Nisi me lepo razumeo, pitanje je sta cemo dalje sa njima, Markovic ako budeo nastavio da gleda mec sa tribina nece napredovati uopste da li pozajmica ili sta? Lovren je uvek na udaru, a covek ima najvise loptu u nogama, on nam dodje kao neki plejmejker posto svi beze od lopte pa se onda zalimo kad napravi gresku...I na kraju krajeva nisu oni krivi vec onaj ko ih je doveo, 50miliona su ozbiljne pare, za te pare moze neki top igrac da se kupi...
                                Last edited by Brian McShtull; 10-11-14, 19:30.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X