Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod Brendanovih izbora, meni najviše Alen bode oči, živce mi juče iskida čovek.....
    Mada, da imamo bar jednog raspoloženog napadača, sve bi bilo drastično drugačije, to bi dalo prostora, kako Scouser piše, da Adam i Kutinjo krenu zajedno.
    Ovako kada nam je realnost da po utakmici damo jedan, ili ni jedan gol, Brendan mora više razmišljati da pojača odbranu, jel je sada već izvesno, ove sezone se nećemo nagledati utakmica sa 5-3, 4-3, a onih od 4,5-0 da i ne spominjem.
    I naravno, kada je sve ošlo u očin, onda moraš u Madrid, pa ti dolazi Čelzi..., možda je već otrcana fraza, ali što te ne ubije
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Koliko bi nas pozitivan rezultat protiv Plavaca digao, koliko toliko. Dosta problema, koje ne bih ponavljao vise, jer me iskreno mrzi. I do igraca, i do same postavke na terenu. Sa Suarezom bi bilo identicno, jer nama problem vise i ne lezi u Balotelliju(koji je vise nego inace bio konkretan juce), vec u ovima iza njega, tacnije, momci iz sredine. Fali tu jedan atomski veznjak, koji ce sve to da poveze i unese cvrstinu. Fali i kreativnosti, prosle sezone iako na posedu, mi smo vise dolazili do izrazaja u tranziciji, lomili protivnike na brzinu, dok smo u pozicionom napadu, oslanjali najvise na kretnju Suareza i Sturridgea. Henderson je najvise profitirao u takvom sistemu, sada prakticno on vec par meceva, ne zna sta igra.

      I dobro me je Brendan iznervirao sto Lallanu nije ni probao da uvede. Covek mora prva da bude, to je sad bar jasno, i to je dovoljno samo umesto Allena da ga stavi.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment



      • Koliko zelim da vidim ovu prvu dvojicu na terenu toliko ne zelim da vidim ovu dvojicu iza. Sala na stranu.

        Comment


        • Pisu Britanski mediji da ce Sturridge mozda igrati u Madridu, samo nek se on oporavi kako treba, nadam se da znaju sta rade i da nece opet da se povredi na treningu. Liverpool hoce Isca, a Real zeli da ga proda, iako on hoce da ostane u Madridu. Koliko se secam jos u junu ove godine su povezivali Isca sa Liverpoolom, videcemo sta ce biti od toga. Zanima me sta ce biti sa Markovicem, on vise nije ni na klupi i vec ga vidim za koju godinu opet u JSLu.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by PiXarr View Post
              Pisu Britanski mediji da ce Sturridge mozda igrati u Madridu, samo nek se on oporavi kako treba, nadam se da znaju sta rade i da nece opet da se povredi na treningu.

              Brendan Rodgers Confirms Daniel Sturridge Will Miss Real Madrid Clash
              Daj boze da bude spreman za Chelsea.

              Comment


              • samo da ne bude neki debakl od 4,5 golova razlike i ja cu biti zadovoljan

                Comment


                • Comment


                  • hahahah nema me


                    inace sterling i gerrard verovanto nece igrati. napunice nas 4,5 komada sigurno nazalost.

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Pisu Britanski mediji da ce Sturridge mozda igrati u Madridu, samo nek se on oporavi kako treba, nadam se da znaju sta rade i da nece opet da se povredi na treningu. Liverpool hoce Isca, a Real zeli da ga proda, iako on hoce da ostane u Madridu. Koliko se secam jos u junu ove godine su povezivali Isca sa Liverpoolom, videcemo sta ce biti od toga. Zanima me sta ce biti sa Markovicem, on vise nije ni na klupi i vec ga vidim za koju godinu opet u JSLu.
                      Isco je prva postava u Madridu trenutno i igra fantasticno,navijaci i Carlo su odusevljeni njime i on Realom tako da ovo sto si napisao nije istina

                      Ali kad mi neko napise taj i taj klub zeli da ga proda nema mi nista smjesnije...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma kakav Isco, realniji Reus meni.

                        Veceras neki castan poraz, po meri.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Borini jace resenje u napadu od Maria, definitivno.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Ako bude bio raspad u Sitiju, bolje pokupiti Harta koji jos nije produzio ugovor, ali pitanje da li ce on hteti da predje s konja na magarca. Nadam se da je Brendan odmorio neke igrace, da i sutra izgubimo minimalno
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Taj Ochoa je velika prevara. Nista bolji od Simona nije.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X