Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo su igraci od kojih se ocekuje dosta u buducnosti:

    Suso,17 godina



    Sterling,16 godina



    Shelvey,19 godina



    Coady,18 godina,ujedno i kapiten rezervi



    Flanagan,18 godina



    Stavio sam one ispod 20 godina.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Suso mora prvo da se osisa a Jonjo da promeni ime

      salim se naravno,mislim da su svi nevidjeni talenti ali da Raheem i Jonjo prednjace.

      Comment


      • Ajde ja necu na Liverpulovoj temi da postavljam slike Mancesterovih igraca ). Sto je najgore za sve sam njih cuo. Ali bas za sve ( dobro ajde, Dzondzo vec igra u I timu s vremena na vreme). To verovatno nesto znaci. Imamo mi tu par komada: Pogba, Morison, Tuniklif, King... To je vec mesto na Mancesterovoj temi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Suso mora prvo da se osisa a Jonjo da promeni ime

          salim se naravno,mislim da su svi nevidjeni talenti ali da Raheem i Jonjo prednjace.
          Od Shelveya se ocekuje da koliko toliko naslijedi kapitena,ali od Raheema se ocekuje mnogo,kazu bolja verzija Walcotta mada jos je mlad tako da se nista sa sigurnoscu ne moze reci.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Dobro tu su jos i malo stariji,ali takodje odlicni Kelly i Wilson...Lep potencijal ima Liverpool,nema sta.

            Comment


            • Ne znam da li je ovo pretenciozno, ali mislim da je ova generacija mladih Liverpula u rangu sa onom legendarnom Mancesterovom generacijom Bekam, Nevili, Skols, Gigs, But... Mislim da uz pravi rad, sto znaci Dalglis sto duze na klupi mogu mnogo.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by 'bacpoola View Post
                Dobro. Za sada smo odigrali 2 tekme u rezervama, i rezultat je 1-1. Ima tu znaci vrlo dobrih klinaca na obe strane. Videcemo.
                Sutra u 12 igraju nasi mladi jedni protiv drugih i treci mec.
                sigpic

                Comment


                • @Nebojsa dobro zapazanje,ova generacija zaista mocno izgleda.Trebalo bi Liverpul da se vrati tamo gde mu je i mesto.

                  Inace,Joe je zaboravio da doda i Adama Morgana na onu listu mladih igraca,spica 94 godiste.Kazu da je momak novi Fauler.
                  sigpic

                  Comment


                  • I zanimljivo je da su razlicitog profila i mesta u timu, nece biti direktna konkurencija, dobro su rasporedjeni. Lepe stvari su pred Liverpulom, ne sumnjam. Ako pola od ovih igraca nesto naprave, bice extra, dodaj jos nekoliko pojacanja koja se mogu kupiti i eto tima za duze staze, jos ako se uzme onaj mali Konor Vikam, bice zlo za koju godinu. Ono sto mi je zanimljivo da ti klinci vecinu dobijaju nekim nehumanim rezultatima 5,6,7:0.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • http://www.premierleague.com/page/He...339108,00.html

                      Evo i Sktrel je nesto rekao o tim mladicima.

                      Sigurno je da se dosta ocekuje od njih i ako dvojica-trojica postanu standardni prvotimci to ce biti veliki uspjeh jer poslije Gerrarda i Carraghera nismo imali nekog vrhunskog igraca iz nase skole i slazem se da bi najbolje za njih bilo da ostane Kenny jer ocigledno zna sa mladima i vec je pruzio priliku Kellyu,Shelveyu,Flanaganu,Spearingu.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • http://www.crunchsports.com/category...-201104120016/
                        sigpic

                        Comment


                        • Da nam daju 10 miliona i njega,ja ga ne bih uzeo.

                          Prvo imamo nekoliko mladica koji bi bili bolja zamjena nego on,a najbitnije pokazao je on sta misli o ovome klubu tako da se nadam da nece vise ni primirisati Liverpoolu.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-96-remembered

                            Ova me je slika posebno dojmila,iako sam i dalje ubjedjen da nije za Liverpoola,ali lijepo je vidjeti da mu ovaj klub i navijaci znace mnogo .

                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Kad nije na klupi Liverpula gotivim ga.
                              sigpic

                              Comment


                              • King Kenny ce verovatno produziti ugovor na jos 3 godine. Znaci, nema zime.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X