Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema on brzinu za krilo, nadoknadjuje lucidnoscu i work rateom, ja sam ga uvek video kao veznjaka, pogotovo u ovom sistemu, cim je dosao u LFC i cim se povezivao, video sam ga na istom mestu gde je Coutinho igrao prosle sezone, a kako Brazilac igra sada, to vrlo lako moze da se desi, kad se Danny vrati u postavu, skoro sigurno se vracamo na dijamant i Sterling na 10-ku.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ja bi samo da dodam, da mi se čini, kao da i Minjole izlazi iz bunara, protiv Bazela solidan, juče po meni baš siguran....
      Može ovo još Brendan popraviti, bitno bi bilo vezati par pobeda, pa makar i tukli se do krvi, samo da se samopouzdanje vrati, onda je već lakše podmazivati polako gde škripi
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Ide sada laksi raspored, QPR je sledeca ekipa, odlicna prilika i za Sturridgea da sa par golova pokrene svoju golgetersku formu. Mislim da mozemo samo bolje igrati, bar se nadam da ce to biti slucaj.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Nadam se da on nije u nikakvim kombinacijama za reprezentaciju...., uh samo da svi preguraju ove obaveze nekako.
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Nije pozvan Sturridge, nije na spisku.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Sa Sturridgom bi ovako moglo izgledati.

              Studg-Balo
              Sterling
              Lallana-Gerrard-Henderson
              Moreno-Lovren/Sakho-Skrtel-Johnson
              Migs

              Comment


              • Sviđa mi se ova slika, svi su tu sem Minjolea....

                Last edited by somborac; 06-10-14, 18:54.
                ¡Si Señor!

                Comment



                • Lallana ce sad da puca od samopouzdanja!

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post

                    Lallana ce sad da puca od samopouzdanja!
                    On je klasa kao sto sam i rekao ranije,ima tu prefinjenost milina ga je gledati.A odbranu i pressing kako je igrao poslednjih 15minuta nisu ni prisli sesneastercu tako da posle dugo vremena smo sigurno i bez panike priveli utakmicu kraju a najzasluzniji je bio Adam.Jedva cekam da se vrati Sturridge i Coutinho da bude standardan.Sturridge spic,krila Lallana i Sterling,Coutinho sredina iza njega Hendo i Stivi to bi bio moj izbor.Odbranu bilo kakvu da sastavi nije dobro samo Moreno se podrazumeva.E da i Johnson umesto Manquilla izgleda se probudio.
                    Last edited by Brian McShtull; 06-10-14, 20:58.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      On je klasa kao sto sam i rekao ranije,ima tu prefinjenost milina ga je gledati.A odbranu i pressing kako je igrao poslednjih 15minuta nisu ni prisli sesneastercu tako da posle dugo vremena smo sigurno i bez panike priveli utakmicu kraju a najzasluzniji je bio Adam.Jedva cekam da se vrati Sturridge i Coutinho da bude standardan.Sturridge spic,krila Lallana i Sterling,Coutinho sredina iza njega Hendo i Stivi to bi bio moj izbor.Odbranu bilo kakvu da sastavi nije dobro samo Moreno se podrazumeva.E da i Johnson umesto Manquilla izgleda se probudio.
                      Staridz mora da igra sa jos jednim napadacem.

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Staridz mora da igra sa jos jednim napadacem.
                        Zato Coutinho klupa a Balo ulazi i igramo dijamant formaciju.

                        Comment


                        • Posto sam sreo Lazara pre par sati na kratko,ako nekog zanima ,pitao sam ga cisto kako je u Liver.i tako to...,ukratko kaze da je Liver.njesra grad,mali prljav ,itd.uglavno u komsiluku ima par njih iz kluba,i da se sprdaju sa PESom i stonim tenisom,da i kaze jos da nema arenu i S.K da bi se smorio bas,jos i najace za kraj ,za Maria da covek gaji 2 svinje u kuci ! ,ludak bukvano o
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.liverpoolfc.com/news/late...r-of-the-month
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ponudicemo bolje ugovore Hendersonu, Sterlingu, Gerrardu i Coutinhu.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Ponudicemo bolje ugovore Hendersonu, Sterlingu, Gerrardu i Coutinhu.

                                Zar Coutinho nije prosle godine napravio cetvorogodisnji ugovor??
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X